Ubytovanie na slepo - Chorvátsko

22. júl 2022

Dobrý deň, zienky som úplne nešťastná, zrušili nám dnes ubytovanie v Chorvátsku kde sme mali nástup v nedeľu 24.7.2022:/ Boli ste niekto na blind ? Sme 4 dospelé osoby a 4 deti, myslite že nájdeme ubytovanie ? A keď ste boli na blind na akom mieste ? Ďakujem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Poprípade ak máte kontakt na niekoho kto by ponúkal nejaký apartmán. Ďakujem krásne 🍀

stanulienkat
22. júl 2022

Na Booking.com urcite najdete.

kiwi3
22. júl 2022

v dnesnej booking a airbnb dobe este niekto chodieva na blind?

negymama
22. júl 2022

alebo na airbnb, my sme si tam rezervovali a boli sme spokojni

tiez sme isli so 4 detmi, dvaja dospeli a mali sme cely 9miestny domcek pre seba

https://sk.airbnb.com/s/Chorvátsko/homes?adults...

mathias232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
22. júl 2022

Tento rok by som tam bez zabezpečeného ubytovania nešla, že je oveľa vyšší záujem ako po minulé roky, niekde obsadené na 99%.

negymama
22. júl 2022

@mpg mozem potvrdit, my sme boli na jednom vobpred zajednanom mieste a ked sa manzel pytal pre jednych znamych asi na 10tich miestach, tak vsade mu povedali ze su plni a najjblizsie terminy su volne az po 25tom auguste.

dzulli1980
22. júl 2022

Tiež by som nešla len tak bez zabezpečeného ubytovania ... tento rok je v Chorvátsku tlačenka ... aby sa nestalo, že dovolenku strávite v aute.

simimata
23. júl 2022

@negymama môžem sa prosím vás opýtať? Nasla som apartmán podľa zadania 3 osoby. A potom ako mi tam ukazuje výslednú sumu, tak to je myslene na 1 osobu,alebo spolu? Prepáčte, ze sa tak blbo pytam,ale ešte som takýmto spôsobom ubytovanie nehľadala a zdá sa mi pri niektorom ubytovaní malo. Ďakujem pekne 🙂

negymama
23. júl 2022

@simimata urcite spolu. my sme na airbnb zadavali osoby, kolko je dospelych, kolko deti a ich vek a vysla, plus termin od - do , a vysla nam suma za cely pobyt na celu rodinu. neviem ake sa teraz pohybuju ceny ale my sme mali 24eur na osobu a noc, ale vraveli nam ze sme este mali velmi dobru cenu /rezervovali sme zac. juna/, inak sa ceny pohybovali 35-50 eur na osobu a noc v takom slusnom peknom apartmane.