Brať na Krétu konvicu kvôli preváraniu vody? Majú tam dojčenské vody?

beboo
31. máj 2009

O tyzden letime s 19 mesacnym synom na Kretu, papa Aptamil mlieko. Doma mu pripravujem Aptamil z neprevarenej vody myslite ze na Krete staci kupit normalnu balenu nebublinkovu vodu a zarabat priamo do nej alebo brat varnu konvicu a este ju prevarat? Kdesi som totiz citala ze tam nemaju dojcenske vody.

junovka
31. máj 2009

ja by som na tvojom mieste radsej este pre istotu prevarila.Istota je istota 😉

sjuzi
1. jún 2009

Ahoj, ja myslím, že už v tomto veku to nie je potrebné... ak by šlo o dieťatko do 1 roka, asi by som ešte prevarila... Ja malému zarábam už dlhšie mlieko z Toma natura... a v pohodke... nepreváram ani na pitie...
Ale určite by som fľašky umývala v tej kupovanej balenej vode, nie vo vode z vodovodu... tam by som sa bála viac... My si na dovolenkách aj zuby umývame s kupovanou vodou... 😉 😀

sjuzi
1. jún 2009

Vlastne my sme boli min.rok na Korfu, malý mal rok aj mesiac a zarábala som z kupovanej nesýtenej vody... 😉

kala12
1. jún 2009

ahoj beboo,
my sme na krete boli minuly rok, to mala terezka 14 mesiacov. Ja som si vzdy pri ranajkach a veceri vypytala od casnika v hoteli horucu vodu na mliecko, urcite nebola dojcenska, ale malej nic z nej nebolo.Ak idete do nejakeho lepsieho hotela, je podla mna zbytocne brat kanvicu, tam ti prevarenu vodu urcite daju. 😀

beboo
autor
1. jún 2009

ahojte no presne nad tym som uvazovala ako pise sjuzi ze mu budem tou balenou vodou aj vymyvat flasku. ideme do 4 hviezdickoveho hotela tak mozno skusim tu prevarenu vodu vypytat aj priamo v hoteli. lebo tu kanvicu sa mi strasne nechce brat mame toho dost aj bez nej 🙂

kala a kde ste konkretne boli? boli ste spokojni?

kala12
1. jún 2009

boli sme v hersonissose, bolo tam uzasne, aj sluzby, ubytko, more, plaz. Hned by som isla znova, bohuzial tento rok nehrozi, lebo smesi odtial priniesli zivy suvenir 😀 😀

vy kam sa chystate?

ssara
1. jún 2009

sjuzsi my ideme na korfu nevedela by si mi povedat ako je to tam s kupou strvi pre deti daju sa tam kupit nejake hipky, plienky atd. dik inak ako sa vam tam pcilo 🙂

beboo
autor
1. jún 2009

jeej kala gratulujem to je zlate - no ved dozeniete to buduce leto 🙂
my ideme do Chanie - Aghia Marina. uz sa velmi tesim. dufam ze aj pocasie bude dobre kedze ideme uz v sobotu.

kala12
1. jún 2009

dakujeme. 😀 😀
urcite tam bude pekne, my sme boli koncom juna a bolo tam uz strasne teplo. Ak chces,kuk moj album, mam tam fotky z krety.

beboo
autor
1. jún 2009

nadherne fotky Terezka je velmi zlata 🙂 no uz sa naozaj neviem dockat 🙂

danu
1. jún 2009

beboo a kam presne idete? my ideme v sobotu teda v piatok na Kretu do Santa marina beach

sue
1. jún 2009

DANU, my tiež ideme v sobotu na Krétu 😵 😵 😵 😵 letíme ráno o šiestej z BA do Analipsi, a vy?

beboo
autor
1. jún 2009

danu to naozaj? lebo my tiez a do toho isteho hotela 😀 odlet v piatok resp. sobota 00:05 🙂

danu
19. jún 2009

Beboo tak sme sa tam aj videli 😅 to je nahoda 😅

sue
19. jún 2009

...tak sme späť - minuli sme asi 10l klasickej balenej neperlivej vody, ktorá nás dokopy stála 2eurá, úplne bez problémov, neprevárala som, len ohrievala špirálou na izbe. Totál pohoda, žiadne črevné problémy 🙂

beboo
autor
19. jún 2009

Danu veru ano 😉 mas velmi zlatu dcerku.

My sme nakoniec tiez neprevarali, kupovali sme takisto balenu neperlivu a vsetko bolo bez problemov. 🙂

danu
19. jún 2009

beboo dakujem aj Viktor je pekny chlapcek 😵

my sme tiez vodu neprevarali