Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

ginepra
5. apr 2014

ahojte, nevie niekto dat svoju recenziu? cestovka Travel.Sk / Bulharsko / Albena/ Hotel Gergana? dakujem 🙂

zusaninka
5. apr 2014

ahoj my sme boli sice cez inu cestovku a v inom hoteli ale Primorsko odporucam urcite sa tam este vratime. strava lacna nieco aj lacnejsie ako unas tskze sa moc neoplati si priplacat za stravu cez cestovku. 2 plaze juzna a severna na severnej zvacsa vlny ale ciste na juznej bez vln mala voda ideal pre deti. vela obchodikov atrakcie kolotoce no super 🙂

jarkost
5. apr 2014

neviete prosim vas, kolko stoji v Primorsku obed alebo vecera??....dakujem za informaciu

nikak23
6. apr 2014

@jarkost my sme boli minuly rok,obed pre dvoch dospelych a 1 dieta sme riesili ovocim,malemu palacinku,kolacik,boli sme od 10 do 17 hod na plazi,ten obed vratane kavy,pivka na plazi max 5 eur,vecera bola vzdy bohata,pitie,dezert tak okolo 15 eur pre 3.

dafco
10. apr 2014

Ide niekto do Prímorska aj tento rok ? Konkrétne druhý JÚLOVÝ týždeň + 12 dní.

kika72
13. apr 2014

Ahojte, zvažujeme dovolenku v Prímorsku autom. Chcem sa opýtať na cestu. Trasa + bezpečnosť. Ako ste riešili prespávanie počas cesty, či ste ťahali v kuse? Ubytovanie, ako čítam, zoženieme bez problémov na mieste, podobne ako v Chorvátsku. Rady a skúsenosti poprosíííím...ďakujem PS: Chodíme prevážne do Chorvátska, no deťom sa nepáči pokojné more, žiadna zábava. Chcú vlny a Bulharsko je cenovo dostupné, nechcem ísť po zlej skúsenosti cez CK, radšej autom. Obávam sa však cesty...

cukroska
26. apr 2014

@lavovka a teraz už aj hlavne česky 😀

lenkadlo
22. máj 2014

Grand hotel Primorsko cez CK Orostours - neboli ste tam nahodou? Zaujima ma velkost a poloha izieb. Dakujem.

zata2
22. máj 2014

@zusaninka prosím dajte mi bližšie info kde ste presne boli a cez akú cestovnú kanceláriu ďakujem 🙂

zusaninka
23. máj 2014

@zata2 boli sme cez Orostour v hoteli Ambassador, je hned vedla hotela Opal http://www.orostours.eu/

bubu84
31. máj 2014

ahojte, prosim o radu ,v Bulharsku sme boli vela krat, kontretne v primorsku, ale bolo to asi 5-6 rokov dozadu, vzdy sme chodili do penzionov, ale teraz chceme znovu navstivit tuto krajinu, uz s 3 rocnym synom, ake ceny boli minulu sezonu? oplati sa tam ist aj bez stravy, my ked sme chodievali bolo tam velmi lacno, dalo sa tam lacno prestravovat , dakujem za info

moje2711
4. jún 2014

ahojte chystame sa do Primorska od 29.7 do 8.8 do hotela Opal ,bol v nom uz niekto?

vnika
4. jún 2014

@bubu84 stale je Bulharsko pre nas lacne, aj ked ceny mierne vzrastli za tych 6 rokov, ale podla mna sa stale oplati ist bez stravy a najest sa kedy kde a co budete chciet...a neprisposobovat si kvoli jedlu program...

hasleerka
4. jún 2014

@moje2711 do opálu sme chodili jedávať ... vyzeralo to tam fajn, tak hádam aj hotel bude dobrý
@bubu84 ja by som prímorsko jedine bez stravy ... presne ako píše @vnika naješ sa kedy chceš a čo chceš ...

stellka19
4. jún 2014

Ahojte🙂 poznate niekto penzion Sim, pripadne tam planujete ist?

moje2711
5. jún 2014

hasleerka @dakujem pekne za odpoved my sme zobrali s ranajkami lebo mame 2 rocneho syna tak aby sme sa po ranu hned niekde nenahanali za papanickom

anjelicek229
6. jún 2014

aj ja s praitelom uavzuejeme na bulharskom letecky.. primorsko asi najskor.... a samozrejem ze bez stravy..,.. odporucate niejaky hotel alebo cestovku cez ktoru to vinde 🙂 tak do tych max 1000€ ?

sunny381
7. jún 2014

Hechter ma teraz zľavy last minute dobre skus pozrieť.

syja
7. jún 2014

@anjelicek229 skus pozriet alfatravel tam myslim dvaja letecky s ranajkami v plnej sezone do tisicky v pohode vojdete

bubu84
7. jún 2014

Dakujem baby tak nakoniec sme zvolilo zase overene Turecko , uz sme tu a uzivame dovcu 😉 mame AI takze si dame tiez pocas dna na co mame chut 🙂

robikacska
7. jún 2014

Ahojte 🙂 _ : Chystáte sa niekto do Bulharska, konkrétne de Primorska ? Ja a môj partner prvýkrát ideme. Od 29.06. do 10.07 .Neide náhodou niekto presne v tomto termíne ? Chcela by som sa spýtať na ceny oblečenia, či sa dajú kúpiť nejaké pekné šaty ? 🙂

nelluska1510
8. jún 2014

Robikacska ahoj ceny oblecenia sa pohybuju rozne podla toho ci kupujes na hlavnej ulici v kamennych obchodoch kde je drahsie a neda sa zjednat alebo v tych stankoch na hlavnej tam sa da niekedy zjednat ale uy to nieje ako dakedy a ceny maju podobne lebo oni su vzajomne poprepletany zjednas lepsie mimo hlavnej ulici smerom na severnu plaz hned na zaciatku primorska ceny su rozne tricko 5-20€ mikina 15-30€ supravy 20-40€ kratke gate 5-20€ plavky sa neoplatia su to smejdy :D rozpadnu sa :D saty tam urcite najdes ale velmi ti neporadim lebo noesom zastanca siat :Dmy chodime do primorska kazdy rok v ten isty termin vzdy letecky zo sliaca ked budes mat nejake otazky ohladom hocicoho napis email na nelluska1510@gmail.com rada poradim 🙂 ked sa vratis budem rada ak napises co nove v primorsku moc sa tesim ale idem az 5.8. :( tak si este pockam tak sa oyvi pa

natalienka12
8. jún 2014

Ahojte. Odporúčate nám Bulharsko a ak áno, aký hotel a kde? Sme 3 členná rodina máme takmer 4 ročnú dcéru, no mám obavy ohľadne hygieny. Radi by sme sa zmestili do 1000 eur letecky, je to reálne, či ani veľmi nie? Termín v sezóne koniec júla august.

legorka
9. jún 2014

@nelluska1510 ahoj, nevieš prosím ta koľko stojí Slnečník s lehátkami na pláži? Ďakujeeeem ☺️

nelluska1510
10. jún 2014

legorka Ahoj niesom si istá ale zdá sa mi že okolo 5 leva slnečník a 7 lehátko 😀
natalienka12 Ja si myslim že je to reálne ale skor penziony ako hotely. Skús sa popýtať v cestovke na Queen Nelly ten by mohol byť okolo 1000alebo na Belitsu ale ja si skr myslim že ti lepsie vynde penzion a s istotou sa bat nemusis na hoteloch penzionoch je cisto aspon my sme mali cisto vzdy ked sme boli. skor je bordelik na uliciach 🙂

luuckka
10. jún 2014

@natalienka12 ahoj ja bulharsko odporucam mam my sme byvali v meteore a o rok nato v hoteli neben o hygienu sa bat nemusis jasne ze pit budete iba kupovanu vodu a ak by ste chceli kvoli malej hotel s bazenom tak pekny je Queen Nelly my sme sice boli autom bez cestovky na 12 dni nas to vyslo 170 eur ( V tom nafta,ubytovanie,strava) vreckove nepocitam ja som maximalne spokojna aj so sluzbami aj s pristupom ludi 🙂

hasleerka
10. jún 2014

mne by sa tiež queen nelly páčil, len je tuším iba pre troch ľudí ... chodili sme do belitse ... nie je to luxus ale na prespatie, raňajky nám to stačilo...

vnika
10. jún 2014

@natalienka12 ak netrvas na cestovke, odporucam kupit letenku za 200e na osobu cez www.smartwings.com a ubytko v apartmane so samostatnou spalnou, kuchyno obyvackou a rozkladacim gaucom, plne vybavena a balkon za 246e na tyzden. nove, krasne, ciste, pozri moj fotoblog, vsetky fotky so odtial. jedlo je tam naozaj lacne, neoplati sa polpenzia, radsej si vybrat v restike kedy mas na co chut. takze 3 clenna rodina letecky s ubytkom na tyzden v apartmane 845e.

katkabg
10. jún 2014

Ajoj zijem v bulharsku uz 9 rokov.Zijem pri meste Veiko Tarnovo.A k primorsku len tolko,perfektne miesto pre dovolenku.Rada tam chodievam

nelluska1510
10. jún 2014

Ja osobne by som na jej mieste nesla na vlastnu past. Kedze maju male dieta chodit a behat po domoch,penzionoch hoteloch a hladat volne miesto by ma asi porazilo. Takto maju zaruku ze maju istu izbu kde byt a nie behat a nie to este ak by mali blby cas letu ze by dorazili neskoro v noci alebo nadranom. 😉 keby ze idem s partiou je to ine moze byt sranda ale s malym dietatom asi nie 🙂