Cesta autom z Bratislavy do Košíc. Kde sa zastaviť na kojenie?

kisasonka16
17. mar 2017

Chystame sa na cestu z Kosic do Bratislavy a spat s nasim polrocnym babetkom, neviete o dobrom stanovisti kde sa da prebalit, nakojit a trochu si odychnut?
Dakujem za rady

stratilikova
17. mar 2017

@kisasonka16 neuviedla si podstatnú informáciu - kadiaľ pôjdete? Na ZA a popod Tatry po D1, alebo na NR, ZV, LC po R1?

sam2
17. mar 2017

@kisasonka16 no ale to si mala napisat hned v uvode, ze to chces brat ako vylet. Vsak nikto ti do hlavy nevidi... odpovedali ti na tvoju uvodnu otazku (ktora je prepac ale naozaj smiesna), cize neobvinuj konika, treba do buducna presne sformulovat co chces.... 😉

mamutka
17. mar 2017

velmi prijemne miesto je Tekovska Kuria, tam mozes zbehnut ak pojdes cez Zvolen. Ale je to uz cca po 1,5 hod od BA. http://www.tekovskakuria.sk/ Maju aj super pekaren, cerstvy chlieb, kolace. Cestou naspat do BA nam to dobre padne, donesieme si hned vonavy chlebik.
Hodi sa to skor pre vacsie deti, su tam aj zvieratka, ale s tak malym babom si tam aspon ty mozes vystriet kosti, ak budes potrebovat.

mamutka
17. mar 2017

ak cez Ruzomberok, super je toto - v lete dost vytazene,
http://www.salaskrajinka.sk/sk/fotogaleria/rest...

kikus48
17. mar 2017

Ahoj. Absolvovali sme tuto cestu pred tyzdnom a mala ma 6 m. Takze moja skusenost. Cesta do ba hroza, mala sa rozplakala v aute, nikde sa nedalo dalsich 20 km zastavit, takze manzel spomalil a tak som kojila. Cestou naspat nas naviedla navigacia nechtiac cez madarsko. Cesta super, odpocivadla kazdych 10 min, a kedze cely cas ides po dialnici tak aj relativna pohoda.

momoqui
17. mar 2017

@kisasonka16 musis ty vediet ako casto kojis a mozeme ti tu radit hocijake odpocivadlo a dieta sa ti pos*** a potom co? Alebo bude hladne....Budes cakat hodinu kym dorazite do ciela? Nakojit a prebalit sa da vsade, ja som to bezne robila v aute a to sme v 5 mesiacoch isli vyse 2000 Km ... jasne ze lepsie v prebalovacej miestnosti ale treba viac improvizovat a menej panikarit

momoqui
17. mar 2017

@lubina
Na slovensku je vela hroznych wc ale mame aj ciste... mnohorkat som isla cez nemecko rakusko atd atd.... nehnevaj sa ale nemecko je bieda co sa tyka dialnic a odpocivadiel...bezne ides 60 aj viac km a nikde nic anilen benzinka s weckom...jedlo nekomentujem pokial tam nie je burgerking sa to tam neda jest a teda wc som tiez nemala pocit Ze az take ciste...rakusko trochu lepsie aj cistejsie...holandsko a belgicko lepsie tiez. Najlepsie co sa tyka odpocivadiel ie taliansko, na kazdych par km maju obrovske odpocivadla s restikami a so vsetkym...a cistota tiez na urovni...

momoqui
17. mar 2017

@nyusika 😀😀😀🎶🎵🎶

momoqui
17. mar 2017

@charlie1980 v lanovke na lomnicak sa dobre koji a urcite aj prebaluje 😂

lubina
18. mar 2017

@momoqui ved ja som ani nepovedala, ze vsetky wecka na SK su spinave a pachnuce, su aj vynimky, ale zakladatelka temy sa pytala, kde zastavit a prebalit 6-mes dieta a baby ju to dost zosmiesnovali, ze co sa to pyta.....podla mna sa pytala prave na to, kde su tie ciste wecka a prijemne prostredie....zial baby ju zosmiesnili hned v uvode, akoze aka chudinka sa to tu pyta take blbosti....smutne. Chcela sa len poradit a robili si z nej srandu, zial ozaj smutne. A suhlasim aj s tym, ze aj v Nemecku alebo inde su aj spinave wecka, ale vacsina je tych umytych. V Nemecku musis brat do uvahy aj to, ze dialnice maju ozaj len na tranzit a aby mali kazdych par km odbocky a pri nich benzinky. Zasa pri kazdom odpocivadle ci odbocke na benzinku ti napisu ako daleko je dalsia, kolko km a je na tebe, ci zastanes na tej najblizsej alebo ides este dalsich 50-60 km....tema ale bola ina a to kde su tie pekne a upravene odpocivadla na Sk, ale zakladatelka sa nedozvedela zial nic...

nyusika
18. mar 2017

@lubina
No lebo u nás slúžia diaľnice na poznávacie zájazdy...bože

lubina
18. mar 2017

@nyusika ako k comu si sa terz vyjadrila??? Ake poznavacie zajazdy???

momoqui
18. mar 2017

@lubina
Podla mna k tomu, ze v Nemecku maju dialnice na tranzit 🙂
Je pravda ze sme autorke nikto neradili ALE na druhej strane mi pripada zakladat takuto temu dost od veci...je rozdiel benzinka a benzinka ale mozes mat zoznam top benziniek po ceste z bodu A do bodu B ale s malym babo treba konat instinktivne a podla potrieb ... nie cakat na lepsiu benzinku kes dieta bude hladne alebo pokakane ... zas cesta z Ba do KE nie je az taka dlha a narocna.

K tym benzinkam v zahranici a u nas sa nejdem viac vyjadrovat.

lubina
18. mar 2017

@momoqui to je pravda, ze babatko je este malicke iba 6 mes., ja by som tiez zastala podla potreby, ale naco niekoho zosmiesnovat, to mi pride divne, ved sa len chcela poradit...