Cestovanie cez Wizz Air s vajíčkom

nikolette12
2. máj 2017

Maminky potrebujem radu.Leteli ste už niektora s babatkom cez Wizz air?Chlela by som zobrat vajicko a neviem ci sa moze zobrat hore do lietadla,ci mi ho zoberu pri vstupe,alebo odovzdat ho s batozinou?Nikde som o tom nenasla ziadne info ako vykonat v takom pripade rezervaciu letenky.Prosim pomozte 😇

bienennest
2. máj 2017

@nikolette12 Ahoj, skus ohladom toho zatelefonovat na letisko a tam sa presne informovat. Tuto spolocnost osobne nepoznam ale zatial vsetky spolocnosti, s ktorymi som letela s detmi dovolovali zobrat buginu pripadne vajicko (pouzivala som buginu od Maxi Cosi na ktoru sa dalo vajicko umiestnit) az po vchod do lietadla a tam ho potom prilozili k prirucnej batozine a hned po vystupe z lietadla uz na mna bugina opat cakala pri schodikoch od lietadla. Samozrejme, ze bugina sa ma dat skladat lebo ju skenuju ako aj vajicko, presne ako inu batozinu. Babanko musis proste par minut drzat na rukach pokial su hotovi. Jedenkrat som nechala drobca aj pocas celeho letu vo vajicku, mali na to specialne miesto v lietadle, pri inej spolocnosti som ho musela mat priputaneho pri seba (mal 4 mesiace) takze tam zavisi aj od konkretnych pravidiel spolocnosti, ale vzdy som isla s vajickom az ku vchodu lietadla. dufam, ze som ti trosku pomohla.

mima4
2. máj 2017

@nikolette12
este som na palube nevidela vajicko, obvykle si rodicia babatka beru na ruky do lietadla

karolos
5. máj 2017

cez wizzair jazdíme často a super.

nikolette12
autor
6. máj 2017

A cestovali ste uz s vajickom?

nikolette12
autor
6. máj 2017

@karolos Cestovali ste uz s vajickom?

mys0121
18. jún 2017

Prosim Vas aj ja sa chcem opytat ako to prebieha ked letim s Dcerou 8mesacnou tiez cez spolocnost wizzair? Ja si neberiem vajicko ale kocik a letim prvy krat a neviem kde mam nechat kocik a tak . Prosim viete mi povedat cely ten priebeh?

77miska7
25. máj 2022

@mys0121 dobrý deň. Môžem sa spýtať ako ste riešili to s kočíkom ? Ďakujem... My o mesiac ide cez Wizzair do Anglicka a mame 6 mesačného dieta s potrebujem kocik

ameliq
4. mar 2023

@77miska7 dobrý deň, ako ste nakoniec cestovali?