Dovolenka 2014 do 1000 eur

stoke
30. mar 2014

Ahojky kocky, mam dilemu. S manzelom sme sa rozhodli ist v lete k moru. Nevieme kam. K dispozicii mame cca 1000e. Mame jedno male dieta. Oplati sa zarezervovat si termin, hotel a vlastne celu dovolenku teraz este na jar alebo ist na last minute.
Nevieme ani krajinu ani dopravny prostriedok... poradte kam a za kolko e planujete dovolenku vy. Urcite sa inspirujem

dida38
1. apr 2014

no hlavne, ze ten link som tam nedala...to viete, materska demencia...hahahaha
http://www.reisen.sk/destinacia/?sub=pauschal&o...

fannynka
1. apr 2014

@dida38 prosim si aj ja link, dakujem 🙂

dida38
1. apr 2014

@fannynka uz je tam.....

fannynka
1. apr 2014

si zlata, vsimla som si 😉

other
1. apr 2014

@dida38 ahoj, mohla by som poprosiť aj ja ten link? ďakujem.

other
1. apr 2014

@other 🙂 pardóooon až teraz som si všimla že už to tam je 🙂

dida38
1. apr 2014

@other je tam na str. 2..... 😀

stoke
autor
1. apr 2014

@minka2206 dakujem pekne, bola som na Makarskej, je tam ozaj krasne...pozriem sa urcite

stoke
autor
1. apr 2014

@dida38 krasne ti dakujem, idem kuk 🙂

gnocca
4. apr 2014

@rebecca16 ahoj smiem sa opytat kde presne ste boli? priamo v pule alebo niekde blizko?
dakujem

rebecca16
4. apr 2014

@gnocca mala dedinka pješčana uvala. Asi 10km od puly. Takmer bez svk a cz turistov. Vacsinou domaci, taliani, rusi. Pokojne, komorne. Ubytko sme nasli cez nejaku chorvatsku ubytovaciu stranku. Cesta trvala z BA 6hodin.

gnocca
8. apr 2014

lebo ked pozeram na foto tak ta plaz tam vyzera dost mala no okolie je celkom pekne, len s tym ubytkom to bude tiez asi tazsie uz tam nic neviem najst co by teda ako-tak stalo zato.. vsetko 300 m ku plazi atd. chcem sa este opytat vecer to tam troska ozije?

gnocca
10. apr 2014

@rebecca16
lebo ked pozeram na foto tak ta plaz tam vyzera dost mala no okolie je celkom pekne, len s tym ubytkom to bude tiez asi tazsie uz tam nic neviem najst co by teda ako-tak stalo zato.. vsetko 300 m ku plazi atd. chcem sa este opytat vecer to tam troska ozije?

zuska_bluzka
10. apr 2014

@stoke ak máte obmedzený rozpočet tak sa vykašli na všetky first a last momenty a choďte na dovču bez cestovky. my sme sa do 1000 eur zmestili úplne v pohode na kanároch, sicílii, malorke... nájdi si lowcostové letecké spoločnosti letiace z bratislavy alebo pešti (neviem čo máte bližšie) napr. ryanair, wizzair, easyjet... neviem ako staré máte dieťa ale myslím do 3 rokov letia bezplatne a následne si na booking.com zarezervujte hotel (decká zvyknú mať ubytko bezplatne). len príklad: kanáre, letenky dokopy cca 300, hotel na týždeň s polopenziou 460, sicília letenky dokopy cca 250 hotel cca 400 atď atď... v rámci európy sa takto v pohode dá, len netreba zbytočne preplácať cestovke

rebecca16
10. apr 2014

@gnocca nie, je to slabota. Zo dva plazove bariky, vecer s diskotekami, pár restik...ono nám to bolo prd platne, nám spali doma ročne deti, takze sme vecery travili na teraske. Je to komorne, skor kľudne a práve to nám vtedy vyhovovalo. Je si kde vypiť, zatrsat aj sa najesť celodenne - ale typické rusne letovisko od toho necakaj. Áno pláže sú menšie. Kapacitne stačia, kedže je tam oproti iným strediská menej ľudí. Nám to prislo tak, že sa o tom moc nevie a domáci si to akoby nechávajú pre seba. Lebo Chorvátov tam bolo najmä.

stoke
autor
10. apr 2014

@zuska_bluzka dakujem za tip.my sme takto nikdy neboli..popozeram sa urcite 🙂 a co skor?letenky asi co? Bojim sa ze si kupime letenky a nezozenieme hotel a ako sa k hotelu dostanem....som taky strachoprd :( ale idem pokukat hotely.... 🙂 este raz dakujem

gnocca
10. apr 2014

@rebecca16 dakujem velmi pekne tak ideme teda do uvaly 🙂 pekny den este

zuska_bluzka
10. apr 2014

@stoke najprv asi letenky a hotel zoženieš aj deň pred odletom, toho sa neboj, no čím skôr objednávaš, tým je výber samozrejme väčší a z letiska chodia vždy autobusy a taxíky do jednotlivých stredísk, neboj 🙂

stoke
autor
10. apr 2014

@zuska_bluzka dakujem.uz som pozerala..je to ozaj lacnejsie 🙂

zuska_bluzka
10. apr 2014

@stoke väčšinou sa dá ušetriť 1/3 až 1/5 ceny, ktorú má cestovka 😉

karolinka20
5. máj 2014

Ahoj my ideme teraz do Turecka letecky strava all inclusive a 5* hotel pre dve osoby + 1 dieťa. S poistením nás to vyšlo 914€. A ideme cez cestovku Karibik skús pozrieť majú tam rôzne destinácie za super ceny

mhas
5. máj 2014

@karolinka20 Už si s nimi cestovala niekedy???

karolinka20
5. máj 2014

Este zatial nie,ale 21.5. Ideme prvy krat,ale cestovala som uz cez verne a aj tu cestovku mozem len odporucat vyborne ceny a dovolenka bola super

karolinka20
5. máj 2014

@mhas dam ti potom avizo aj na cestovku karibik ked sa vratime,ale ja verim,ze budem spokojna 🙂

slnecnica11
12. máj 2014

Dida,posli mi prosim link na rak.cestovku,dakujem

vnika
12. máj 2014

A co tak ist samostatne bez cestovky do Bulharska? Pieskove plaze, pozvolny vstup do vody, lahko sa dohovoris, skutocne lacne restiky.... My ideme, letenka spiatocna nas vysla 200e na osobu, dieta do 2 rokov zadarmo, lebo sedi na kolenach v lietadle. Ziadne dalsie poplatky do gagora cestovke! Ubytko - novy apartman s kuchynou, kde je plne vybavenie, aj pracka a rozkladaci gauc, plus samostatna spalna a balkon s vyhladom na more, na tyzden 245e. Cize dvaja dospely a dieta do 2 rokov spolu za 645e, ak mas dieta starsie, tak 845e, a tu tisicku asi ani neminies, aj ked budete kazdy den jest v restikach a kupovat drobnosti.

kikina84
12. máj 2014

@stoke my sme boli minuly rok na Mallorce,tiez sme boli traja..letecky ,all inclusive,8 dni..za 1300e..tiez sme planovali do 1000e,ale nakolko tam bola aj strava v cene celodenna aj s napojmi,tak sme uz tych 300e zbuchali,nejako ,oplatilo sa to 🙂

simca06022011
12. máj 2014

my si na booking.com vyberieme hotel a ideme... ;) mame tam hodnotenia hotelov, ceny, niekedy aj akcie... chodime tak na predlzene vikendy, dovolenky.. vsade ;) Vela urobi aj termin kedy chcete ist. U nas to je asi tak: Vyberieme kam chceme ist, hodime destinaciu na web... a vyberieme podla toho ubytovanie. Ale my mame radi kludnejsie miesta, nepreplnene, hlavne kvoli strazeniu malej a aj tak ked spi tak nebehame po baroch, chodime iba 2+1, cize nema kto strazit 🙂

martinka_martinka
12. máj 2014

@vnika ahoj a kde si bookujes letenky ??? ja som skusala cez vseliake portaly, ale neviem ci som trtko alebo co aj ked dam pre dve alebo tri osoby tak stale mi tam vyjde suma nehorazna a doba letu pomaly dva dni a milion zastavok 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz