• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

15. decembra 2017 
23. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harmi Ahoj, my ideme ale uz 6.9. tak sa tam mozno stretneme :slight_smile:
24. aug 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky,počasie 32℃,more30℃ v okolí side,víza sme v sobotu uz neplatili:slight_smile:
26. aug 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte,tak v piatok sme sa vratili z hotela Mukarnas,aspoň v krátkosti,hotel je nádherný vrelo doporučujem.služby super,plaž dost kratka plytčina,ale bazeny a tobogany to vynahradili,akurat črevne problemy nám skomplikovali dovolenku,5 roč,dcerka skončila na infuzii v nemocnici a mi sa stale z toho dostávame,nepomohli naše lieky,takže asi by som už Turecko ako dovolenku nevolila.
26. aug 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak vcera sme sa vratili z turecka-bolo neskutocne super. A tu teraz citam ze zrusili viza ,ma ide normalne porazit,sak za tych 60eur sme mohli este nakupit kopu veci :grinning:
26. aug 2013 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hvaculkova :cry: co jste jedli? je holčička měla problémy?
26. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v sobotu sme sa vratili z Turecka bolo úžasne nemalo to chybu, ako strava bazeny, more, izba služby no supééééér Boli sme v hoteli ADALYA REZORT nemali sme žiadne problémy ,ani zdraVOTNE ani celkove s pobytom - odporúčam.
26. aug 2013 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pavlina05 jedli sme len hotelovu stravu,problemy sme mali všetci ešte 4 dni po prichode na Slovensko,vodu sme pili len balenu,alebo čapovane nápoje,ja na Turecko nebudem mat moc pekne spomienky.
27. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak už mám koupeno také:slight_smile:
Sural Resort - Side

Co je v tom Side? Delfinárium? Památky? můžete doporučit?
Má cenu jít s malýma dětma k těm delfínům?
27. aug 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavlina05 vrátili sme sa v sobotu so Side. maximálna spokojnosť. Síce nepoznám tvoj hotel, ale v Side asi zlý hotel ani nie je. Delfinárium tam je - vstup cca 45 eur, pirátska loď - celodenný válet - dosp. osoba 50 eur, dieťa 25 eur. A ešte kopec výletov, ponúkne vám ich aj český delegát. Samotné Side je krásne - večerné prechádzky
27. aug 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinnamon111 :wink: a teplota tam? prší tam někdy?
My to máme do ide cca 9km, takže jak se tam dostat? Je tam bezpečno? busem nebo dolmuš,taxi? nemusím se bát o děti? no pro nás maximálně večerní vycházka a památky, děti jsou na tyhle výlety a atrakce malé.
27. aug 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova A neboli sme náhodou spolu v hotely - Erika ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tiež sme sa v sobotu vracali s Adalya Resort. Odlet v sobotu ráno o 3,05 - vy pokiaľ sa pamätám, tak okolo 8,OO hod.
27. aug 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofik :confused: :astonished: co teď? dovču mám platit zítra, tak nevím.....
27. aug 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavlina05 Teplota sa pohybovala od 33 - 38 stupňov, more teplučké a čisté, pláž tiež, či tam prší - no asi áno , ale až tak október. Aj my sme mali do Side asi takto, určite dolmušom cena cca 2 eur/ osoba. Taxi okolo 20 - ale neviem či to nebola cena za auto, to fakt netuším. Na týchto atrakciách sme tiež neboli, máme len rok a pol ročnú dcéru, ale ponúkol nám ich delegát. Večerné prechádzky sú super - ale určite aj hotelový program sa im bude páčiť, to je asi v tých hoteloch podobé.
Naša malá všetko zvládla stravu, more, slnko - myslím, že sa netreba nejako špec. obávať.
27. aug 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dávali jste týden před probiotika?
27. aug 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby este sa opýtam,kočík sa berie ako batožina,mozeme ho mať pri sebe az k lietadlu? Ďakujem
28. aug 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavlina05 těžko říct...záleží jak to vyvrbí Amíci...
28. aug 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my letos si to taky užili, jak jsme tam byli v červnu, tak zrovna tam byli v Istambulu taky nepokoje...
28. aug 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluska78 kočárek normálně až do letadla, bez poplatku :wink:

No tak to jsem na ty Amíky zvědavá...prý útok možná už ve čtvrtek. A zaplatit dovku mám už dnes :sweat_smile:
28. aug 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pavlina05 a letíte kdy?

slušná cestovka by měla vrátit peníze celé, v případě že by to nastalo....

horší to je s přerušením zájezdu...to cestovky toho moc vracet nechtějí...ukazovali to u toho Egypta....
28. aug 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofik 8.9. CK Alexandria
28. aug 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinnamon111 No jasne ak ste zo Ziliny s malou kočkou tak posledný večer sme popíjali dtinky a naši chlapi pivo .Tak ako ? ste v pohode? my už zarezavame v práci majte sa
28. aug 2013 o 15:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak svet je teda malý :slight_smile: :slight_smile: , no my sme trošku ochoreli, malá mala aj teplotu, ja len nádchu, ale už je všetko v poriadku. Asi ten prechod do takého chladného počasia sme nezvládli. No ja som na MD, tak som doma a manžel už pomaličky tiež začal pracovať. Potom pozdravujte Majku. Majte sa
28. aug 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame letiet 6.9. ale tiez mam strach ze ako to bude co stale hovoria o tej "bliziacej " sa vojne v sirii. Najviac sa bojim toho ze sa to zacne ked budeme tam :frowning2:
28. aug 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinnamon111
@pavlina05 my sme zaplatili za piratsku lod len 70 eur 2+1 takze sa oplati asi porovnat miestne ponuky.... predpokladam ze ste sa plavili aj po rieke , vyskusali sladku aj slanu vodu , hlavne teplotmy rozdiel..... piratska lod bola super , hlavne treba sa informovat aky hostia budu na palube.... nedoporucam rusov, nam sa velmi pacilo , animacia pre deti po cely den bola super..... nase dieta bolo nadsene hladanim pokladu.....
28. aug 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinnamon111 Tak, predstav si Majka sa mi vobec neozvala, ma moje tel čislo ale ja to jej nemam .Tak neviem možno sa ešte ozve. Maly chodi do školky a od septembra bude predškolák. Tak sa majte pekne mala nech sa rýchlo uzdraví.
28. aug 2013 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, leti niekto do Turecka 7.9. o 3hod.?
29. aug 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby taka otazocka.....tiez rozmyslame nad tureckom odlet v stredu este to mame do zajtra rezerve ale vcerajsie spravy ma vyplasili tie nepokoje v Sýrii myslite zeto neni nebezepecne?
29. aug 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok