• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@lavyrle tiez sme boli s firotour a max spokojnost idem pozriet na ten hotel ani ja este namam vybrane :grinning:
12. dec 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katinka71 prosim vas a kde sa da pozriet to hodnotenie dakujem
12. dec 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 tu som to videla predoslom prispevku v linku co pridala mariuskaa :slight_smile:
12. dec 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Iberotel palm garden- side. 100% spokojnost
12. dec 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty hotel ma super recenzie, na cestovku som citala skarede veci...
12. dec 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 volala som s pani z firotouru a ze uplne peckovy je Limak Lara - uplne pieskova plaz a blizko letiska
12. dec 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle v Limaku sme boli pred rokmi , sluzby boli naozaj super len vtedy som nemala dieta , takze my sme si ho vtedy vybrali ako SPA a wellnes hotel.....
12. dec 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauraa Limak Lara? Ci Limak Arcadia? Obidva vyzeraju super :slight_smile: Mas aj dake negativa co by sa dali vytknut? A cez aku CK ste sli?
12. dec 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle vdaka za tip v Lare sa treba vraj pripravit na zvyseny hluk prave ze letisko je blizko a frekvencia letov je vysoka ale aj to je individualne lebo kazdemu vyhovuje nieco ine :wink:
12. dec 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 fakt? Lebo je to 13km od letiska :confused: aj Sliac je od BB tolko a nikdy som nepocula pristavat lietadlo :confused:
12. dec 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby, my sme takto raz boli kusok od letiska a to sa nedalo, cez den ok, ze nam lietadla nad hlavami lietali, ale v noci to bola katastrofa, celu dovcu sme boli nevyspati, ani stuple nepomohli
12. dec 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
nemám šanci přečíst celou tuhle diskuzi, tak se ptám, letěli byste do Turecka k moři 21.5. ?
byla jste některá takhle v květnu, je to už na koupání? podle CK jo, ale oni chtějí hlavně prodat, já bych radši někoho, kdo má osobní zkušenost
díky :slight_smile:
12. dec 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle nevravim z vlastnej skusenosti tak nemozem potvrdit len kamoska vravela ze to bolo narocne odhliadnuc od toho ze na sliaci nepristavaju boeingy :grinning:
12. dec 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@copa no neviem ja som bola 6juna a more bolo este studene aspon pre mna :unamused:
12. dec 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@copa my sme sli 25.5. minuly rok a bolo super teplo, more studensie, ale nic katastrofalne, zas by sme tak chceli ist
12. dec 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@copa my sme boli tento rok 31 maja sme leteli vonku 30 stupnov a more malo 22 stupnov trochu chladnejsie ale dalo sa kupat v pohode ked si sa otuzila bolo teple
12. dec 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@copa na juhu teplo bude ale voda bude studensia a vecery budu tiez chladnejsie. ale kupat sa podla mna da. ono ale zalezi aky bude rok, tento rok bol cely trosku chladnejsi ako obvykle byva, no koncom maja uz bolo okolo 30 cez den, pocitovo na slnku aj viac.
12. dec 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1177 bola som s kartagom už minimálne 5x a doteraz max. spokojnosť
12. dec 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka co je to kusok od letiska? Kolko km? Lebo ta Lara je povazovana za top destinaciu vramci Turecka, tak sa mi to nechce verit, ze by to tam tie lietadla tak rusili ci ano?
@17anit07
12. dec 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@copa my sme boli tento rok od 22.5 a uz sme sa kupali aj v mori s malym vtedy este nemal 2 roky ,teplo bolo +29 uz som na buduci rok objednala od 23.5
12. dec 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - vy ste ake otuzile :sweat_smile:
raz sme boli v spanielsku na prelome juna/jula, voda mala 21-22 stupnov a moj muz ani syn tam za 10 dni ani raz nevliezli. ja "az" 2x. pre nasu rodinu je minimum 24 stupnov. turecko je super, ale potom radsej po sezone. :slight_smile:
12. dec 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lavyrle cca 10km od letiska bol hotel a stale nam to hucalo nad hlavami. Ja neviem, mozno to malo trasu priamo nad nasim hotelom dost casto, ale fakt to bolo neznesitelne
12. dec 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle limak lara ale je to uz par rokov dozadu, leteli sme cez rakusku cestovku . minuly rok som ho pozerala cez sk , vychadzal finacne zaujimavo len ja doslova hladam hotel pre deti , minuly rok sme boli v asterii a detsky klub fungoval naozaj vyborne, odporucam kazdemu co ma aktvine dieta ako my....
12. dec 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa a bolo tam pocut tie lietadla? A v com nebol ten hotel pre deti? S cim si nebola spokojna? Podla recenzii je velmi baby friendly :confused: diky za kazdu pripomienku - niet nad skusenosti ludi - lebo do katalogu napisu aj bludy :confused: my mame chlapcov 6 a 11r. - co som citala je tam bohate sportove vyzitie a aquapark
12. dec 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik23 my chceme ist koncom juna, to uz by more mohlo byt fajn, nie?
12. dec 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle to uz bude super. inak aj koncom maja je fajn pre tych co nemaju radi horko. a voda byva aj na konci maja uz okolo tych 24 - 25 ale hovorim, ze tento rok bol chladnejsi :P.
12. dec 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle vraj ano a preto ju kazdy rok posuvam:slight_smile:
12. dec 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle ako som uz pisala my sme tam boli bez deti tak neviem posudit ci je alebo nie je vhodny pre deti, strava , ubytko, plaz vtedy bola pre nas jedna z najkrajsich a najlepsich ......lietadla som vtedy neriesila ani neviem ci ich bolo pocut, musim sa opytat manzela.....
12. dec 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erinka123 Pozerala som, že máš v úzkom výbere hotel Paloma oceana v Side- Kumkoy. Si ho pamätám z minulého roku, bývali sme hned vedľa neho. Určite je na peknom mieste a má krásnu pláž :wink:
12. dec 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok