Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

gabina23
25. aug 2016

@lauraa dikec 😉

korytnacka1981
25. aug 2016

@lauraa ešte neviem, ic green palace alebo venezia palace.. ešte som v TR nebola. A ty ?

korytnacka1981
25. aug 2016

@gabina23 kolko ma tvoja mala a kam idete?

gabina23
25. aug 2016

@korytnacka1981 mala ma 15 mesiacov a ideme do Sea planet

maculkac
25. aug 2016

Ahojte, sú v Turecku normálne elektrické zásuvky ako u nás, či treba tam nejakú prevodku ? bola som už, ale zabudla som... 🙂 Díky 🙂

baumka
25. aug 2016

@maculkac ako doma 😉

maculkac
25. aug 2016

@baumka díky, nebola som si istá... 🙂

jankal11
26. aug 2016

Maminy,prosim Vas,aku mate skusenost s cestovanim s kocikom?Neposkodili Vam ho?Zvyknu v Turecku pristavit kocik hned pri vystupe z lietadla alebo ho nakladaju na pas s ostatnou batozinou?dakujem za odpovede!🙂

lauraa
26. aug 2016

@jankal11 v Turecku som videla kociky polozene vedla pasu na zemi, v Turecku malokedy vystupujes z lietadla po schodoch vacsinou ides hned do tunelu a priamo do haly

reluska
26. aug 2016

@jankal11 ak letíte do Antalye , tak my sme išli 2x a kočík bez poškodenia. Leteli sme z viedne, cez tunel kde sme odovzdali kočík, v Antalyi si ho opäť treba prevzať pri pultíku s nadrozmernými vecami.. a naopak 🙂

elizabeth22
26. aug 2016

@martina1305 no mám zimomriavky z vášho zážitku, keď si spomeniem, že sme minulý rok tiež boli na padáku a aj s 5 r. dcérkou,síce nie váš hotel,ale aj tak, mráz po chrbte...... ☹ 😒

ingusz
27. aug 2016

@gabina23 kedy letis ;)
Nam zrusili let 18.9.
A ideme.nabuduci tyzden do toho hotela 😀 sea planet 🙂

oliverceky
27. aug 2016

@ingusz Prečo zrušili?

gabina23
27. aug 2016

@ingusz prečo zrušili? My ideme bud.piatok 🙂 nebodaj aj vy?

ingusz
27. aug 2016

@gabina23 ideme v sobotuuuuu 🙂
Dame stretko 🙂 mna neprehliadnes ja som velka 😂😂😂

ingusz
27. aug 2016

Zrusili let lebo - lietadlo sa nenaplnilo aj ked idu viac cestoviek . Hotely naplnili z Kosic ale jeden hotel zrusil sa uplne a uz volne miesta ostali v lietadle a sa im neoplatilo ale ideme aspon na lepsie miesto .. mamicky kolko je tam stupnov teraz v Side

ingusz
27. aug 2016

😂😂😂
@gabina23 uz si lietala s takym malym dietatom ? Ja neviem si predstavit ako ho udrzim na sebe kolko hodin sa leti ?

gabina23
27. aug 2016

@ingusz no tak to parádne 😂 mňa spoznas podľa dvoch vrestiacich deti a jedno bude v nosiči 😂😂😂 inak ja som malá😂😂 oni vam navrhli tento hotel? Idete z BA či vieden?

gabina23
27. aug 2016

@ingusz a hej leteli sme s malim je to v pohode. Sú zaujati a letíme o pol jednej takže bude mala spat. Dam jej kinedril lebo ona je potvora

jovka
27. aug 2016

@ingusz my sme pri side super teplo😎33 cca +/-

oliverceky
27. aug 2016

Boli sme v Lare, supeeeer, 29 st.na pláži, pofukovalo, more teplé, let 2 h aj 10 min. z BA.

ingusz
27. aug 2016

Dakujem ste uzasne 🙂 super info tak snad uz nebude horucava tak do 37° je este ok potom mam dost aj ja 😂

ingusz
27. aug 2016

@gabina23 aj moje vrieska 😀😀😀ja mam obavu len v lietadle neviem co tam mu dat aby vydrzal a co tam mu dam.jest .. .. nenavrhli vysvetlim ked sa stretneme 🙂 peniaze naspat za zrusenie trva to 2-3tyzdne . Lety z Ke su len do 10.9. Potom nic

gabina23
27. aug 2016

@ingusz takže idete z ke ? O kolkej? Ja berem bolonske sagety kupovane, hadam to dade zohreje.lm

martina1305
27. aug 2016

@elizabeth22 ano, bolo to veelmi neprijemne...my uz na taketo nic podobne nepojdeme

ingusz
27. aug 2016

@gabina23 ano z Kosic 🙂 nevieme este cas presny este mi nepovedali ... aj ja beriem aj do hotela lebo moj nezje hoc co mam 0bavu z toho ze bude vymyslat a vystrajat .. mozno v lietadle nam zohreju .. v
Beries aj viac toho jedla kupovaneho pre istotu ci len na cestu ja uz som z toho v strese 😀

gabina23
27. aug 2016

@ingusz iba na cestu, výber jedal býva veľký, dake tie cestoviny, zemiaky a masko sa vždy nájdu..

deny3
27. aug 2016

@gabina23
@ingusz postrehla som vašu diskusiu, pred týždňom sme sa vrátili zo sea planet, takže sa kľudne pýtajte. Čo sa týka jedla pre deti, je tam detský pultík, kde sú stále čísté špagety, hranolky, kuracie nugetky, niečo ako piza, k tomu kečup, koláčiky, odporúčam grilované kurča, robia ho vonku, len škoda, že nie každý deň. Je časť jedálne, kde sú aj stoly a stoličky pre deti, majú tam aj telku s detským programom, takže vy môžete sedieť pri normálnom stole a deti pri vedľajšom detskom, sú aj detské jedálenské stoličky.

mina152
27. aug 2016

v utorok sme sa vrátili z Turecka, boli sme v Beleku hotel Kirman Belazur Resort&Spa, hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam a to nevravím o tom, že som dosť náročný hosť...
leteli sme s dcérkou 1 rok 8 mesiacov, cesta lietadlom prebehla v poriadku, poistili sme sa tabletom s rozprávkami aj dithiadenom, ten sme však nepoužili, malá zvládla cestu v pohode, cestou tam (leteli sme 11.45) nám desať minút pred pristatím zaspala a cestou späť nám zase zaspala desať minút po vzlete (odlet 9:50 tamojšieho času s polhodinovým meškaním) a zobudila sa keď sme už pristávali v KE, takže takmer celý let prespala 🙂

mina152
27. aug 2016

ako písala @deny3 aj v našom hoteli bola približne rovnaká strava, naša malá je dosť vyberavá, ale prežívala na ryži, hranolkach (tie sú k dispozícií ráno, obed večer) kuracine, kukurici, na niečom podobnom pizzi, pečive a ovocí, ako broskyne, slivky, hrozno a melón, ten nám jedla od rána do večera 😉 😉 😉
zdravotne problémy nemala žiadne, ale pre istotu už štyri dni pred odletom som jej začala podávať probiotika biogaia a tiež počas celej dovolenky, lekárničku sme mali ale bohato zásobenú, keby niečo...