Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
1. feb 2017

@mamicka1313 ano cestujeme takto ale vzdy musis na letisku po prilete si najst Organisatora zajazdu teda cestovku cez ktoru cestujete, Sama si najst autobus ktory ta dovezie do hotela, sama sa musis ubytovat,rovnako ako sama si musis najst pokyny kedy odlietaju a pod... takze bez minimalne znalosti nemciny angl. By som si netrufla takto cestovat. Ved uz len odlet z viedne bol pre mna zazitok.

sardinka336
1. feb 2017

@lauraa a deťmi takto uz vobec nie...toto je cestovanie pre dvoch dospelých ale nie pre rodiny s deťmi....

mamicka1313
1. feb 2017

@lauraa
to mas pravdu, bez znalosti jazyka je to ozaj jednoduchsie cestovat so slovenskym delegatom...

pupava16
9. mar 2017

My toho roku 10- ty krat Turecko a stale sa tesime ako keby sme isli prvy krat. Tento rok Adalya elite lara koncom juna, chysta sa niekto???

ajkag
10. mar 2017

@pupava16 ahoj, aj my ideme do Turecka, v júli, ale iný hotel Grand Park Lara 🙂

nikinka1111
10. mar 2017

@pupava16 my idem v auguste, tiež sa neviem dočkať 🙂

lauraa
11. mar 2017

@pupava16
@ajkag
@nikinka1111 dievcata nemate strach? Turecko je moja top Destination len zial sa to tam vsetko nejako komplikuje.

nikinka1111
11. mar 2017

@lauraa áno aj nie. čo má byť sa stane aj doma. vlani sme nikam nešli lebo každý bu bu bu a nakoniec pri mori bol všade klud.

popova
11. mar 2017

@lauraa AJ ja takto rozmýšlam aj ano aj nie Mali sme plán s kamoškou a rodinou do Turecka a už máme obavy -viem hocikde sa može niečo sta t ale predsa len -Turecko ináč moja top destinácia boli sme 3x a želám si íst tento rok len toho pocitu sa neviem zbavit
.....

matulikm
11. mar 2017

Turecko je TOP destinácia a myslím, že dovolenkové oblasti sú tie najbezpečnejšie. Bola som tam 6 krát, minulého roku sme leteli deň po tom prevrate. Deň po 😂 😉 A pri mori nič. Ani o tom ľudia v hoteloch netušili, keď sme sa ich pýtali. Nie je dôvod báť sa. Stať sa môže hoci čo a hoci kde. No Turecko bude pre mňa vždy krajina, kde sa nemusím báť ísť aj mimo hotela. Na prechádzky do mesta, večer posedieť do centra, na nákupy, na trhy, či dokonca ísť na diskotéku a nadránom sa vracať na hotel. Žiaden strach. Domáci by sa od dobroty roztrhli. Nestretla som sa tam s nepokojom, s agresivitou, alebo strachom o bezpečnosť či život 🙂
žienky, prajem Vám príjemný víkend a dobrý výber dovolenky 😉

lauraa
11. mar 2017

@matulikm my sme tam Case prevratu boli alen teraz sa to tam nejako buri. Tiez by som rada Isla ale dnes momentalne zvazujem alternativ.

sardinka336
11. mar 2017

Turecko je top čo sa tyka rodinných dovoleniek. Uz sme boli 2x a chystame sa treti do rezortu Gloria Verde. Samozrejme ak tam začne niečo nepredvidatelne tak jasne ze tam nasilu nepojdeme. Ale tak vam poviem...ja osobne by som sa viac bala behat po Bruseli alebo Francuzku.

ajkag
13. mar 2017

@lauraa jasné, že trochu strach máme, ale sme 5 a zohnať dovolenku v pomere kvalita - cena, sa nám okrem Turecka nedarí (potom zostáva už len Egypt a Tunis)

lilly30
4. apr 2017

Babule my ideme tento rok do Turecka -Side hotel Elita Beach resort boli ste už niektorá?

lusinda3
4. apr 2017

Urcite super pre deti! Boli sme v LTI Serra palace s malymi detmi a bilo vyborne

lilly30
4. apr 2017

No nám sa tiež velmi páčil aj recenzie sú fajn tak som zvedavá 🙂 naša prvá dovolenka s drobcom 🙂

jelus
4. apr 2017

@lusinda3 ahoj, chcem sa opytat, aky bol vstup do mora, lebo v recenziach pisu kadeco. Dakujem.

1marek
4. apr 2017

Ahojte, má niekto skúsenosť s hotelom Gloria Golf Resort v Beleku ? S manželkou a 3 ročnou dcérkou ideme 🙂 letíme z Košíc 2.9. na 12 dní, boli tam známi a viac sa im tam páčilo ako v Titanicu v Lare. Ideme s Hydrotourom majú skvele zľavy, odporúčam ...

lusinda3
5. apr 2017

@jelus kamienkovy, nebol pozvolny

zabka52
14. apr 2017

EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB ***** kočeny boli ste tu niektorá? Vaše info? Vďaka

lauraa
16. apr 2017

@lilly30 elita je super , hotel , sluzby na 1* , more pomerne strme , nic pre deti . Obchody cez cestu ale Viac sa oplati ist kusok dalej je tam take nakupne centrum alebo priamo na trh do manavgatu.

lilly30
16. apr 2017

@lauraa ďakujem 🙂 no som zvedavá ideme prvý rok s malym tak snáď sa nám bude páčiť 🙂

ingusz
16. apr 2017

aj ja chcem ist berte ma do kufra 🙈🤗🤗🤗🤗

arlinka2011
25. apr 2017

Ahojte dievcata,nemate niekdo skusenosti s Eftalia Aqua Resort*****? chcela by som tam ist s dcerkou,nakolko sme sami tak jediny termin ktory mi vychadza v ramci moznosti je september.Neviete ake je tam v tom case pocasie? A hlavne mala ma zacat chodit do skoly tak ci ste brali prvacika niektora na dovolenku v septembri a ako ste to riesili so skolou?
😉

jelus
26. apr 2017

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste niektorá neleteli s cestovkou Orex travel a leteckou spoločnosťou Corendon airlines? Prebehla celá dovolenka v poriadku? A v lietadle bolo nejaké občerstvenie?

deny3
26. apr 2017

@jelus orex nepoznám, ale corendonom sme leteli. Travel je určite lepší, aj čo sa čistoty týka, občerstvenie, v corendone je ich bageta, ja to ich korenie nemusím, navyše studená, vodu otočili len raz, sa mi zdá, že aj menší výber. A personál hovoriaci len turecky a anglicky.

ajkag
27. apr 2017

@jelus ahoj, my sme išli cez orex travel minulý rok, odlietali sme práve v deň po prevrate, boli sme jediné lietadlo, ktoré odletelo z Turecka načas 🙂 v lietadle bolo občerstvenie (bageta, káva, čas, voda)

macusikzv
27. apr 2017

@arlinka2011 My sme dvakrat leteli..vsetko ok...

jelus
27. apr 2017

@ajkag
@deny3
Ďakujem. Zvažujeme práve Orex preto, lebo má super ceny. Ibaže lietaju s Corendon Airlines a tých som nepoznala. Tiež sme vždy leteli iba s Travel.

lilly30
27. apr 2017

@jelus my sme išli cez orex 2 krát a vždy super a čo sa týka corendon airline tak ti sú super sme ani nevedeli že pristavame🙂