Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

karinkaeich
3. jún 2014

@hodka nie, my ideme do Ozlem Garden cez Happytravel

veonli
3. jún 2014

ide niekto 10.6 do the inn resort?

medo
3. jún 2014

@veonli nie do toho hotela ale letime v ten den i ked doteraz to malo byt rano o 5.00 ale jedna maminka pisala ze sa menil let vy idete kedy?

veonli
3. jún 2014

@medo este neviem kedy

medo
3. jún 2014

a cez aku cestovku? to este nemate let na 10.6. urceny?

@veonli

veonli
3. jún 2014

cez orex ideme ale o kolkej neviem

eweny
3. jún 2014

@medo ideme cez hechter

medo
3. jún 2014

@veonli ved je to o tyzden a to este nemate ani pokyny ani voulchre doma? juuuj to by som bola ako na ihlach kedze nie sme z BA a musime si odovoz zabezpecit... 🙂

medo
3. jún 2014

@eweny aha tak ja teraz neviem ci aj nam budu menit let alebo nie no nemuseli by 🙂 vam volali alebo emailom informovali?

veonli
3. jún 2014

@medo a vy uz mate?ak ano ako vam prisli?

medo
3. jún 2014

@veonli my ideme zec koalu a hned povedali ze 10 dni red odletom pridu domov pokyny a aj prisli takze my uz mame vsetko doma ved ako by si vedeli ludia zajednat odvoz na letisko a aj veci okolo toho ten let je dolezity aspon pre mna hej 🙂

nefertitka
3. jún 2014

@medo
@halit13 uz sme vybrali Primasol Hane garden🙂

nefertitka
3. jún 2014

@harmi super, tak dufam, ze sa vam bude dat vybrat...lebo ja mam dojem, ze uz teraz je to strasne obmedzene, tak ale takto ako pises ty, ze 2 - 3 dni pred odletom byvaju fakt velke zlavy

veonli
3. jún 2014

@medo muzova sesternica robi v cestovke a vravela ze skor ako tyzden pred odletom pokyny nepridu,ale dnes muzovi volalo nejake cislo na ktore sa spat nedalo volat tak mozno...,a odvoz mame zabezpeceny na ten den tak ci tak to je jedno kt.hodinu

medo
3. jún 2014

@veonli tak mozno zajtra budu doma a daj potom vediet kedy letite 🙂

lavyrle
3. jún 2014

@peggy589 ale ty si pisala, ze neskor, vsak? My 17.6

petka73
3. jún 2014

@zuzub Ahoj, my ideme od 19.9. do 30.9. do Side, tiež som zvedavá na počasie a more, lebo ideme do Turecka prvýkrát, ale verím, že ešte bude teplo 🙂

lipicano
3. jún 2014

@lavyrle - uz ta zacina chytat cestovna horucka? vy uz mate odlet celkom blizko...ozves sa mi odtial ze ako vam je? pripadne nejaky rady, tipy...budem ti vdacna...dakujeeem 🙂 ...inak Limak je uplne vypredany, tusim nejaky jeden septembrovy termin ostal...a dokonca v nasom termine uz nie su dostupne ani odlety, zrejme je plne lietadlo 😕

libka1
3. jún 2014

@medo cas odletu ti kludne zmenia aj 2 dni pred odletom, stalo sa nam to uz mnohokrat, takze sa na toto uz vobec nespolieham. pre toto radsej chodim s rakuskymi cestovkami, tie az taku nevymyslaju, aj ked nam raz dali medzipristatie 😝

mirka0703
3. jún 2014

@veonli nam vsetko prislo mailom..... a prislo to vcera a zajtra letime....tak mozno maju cas 🙂

harmi
3. jún 2014

@nefertitka tak ste vybrali cez rakusakov? a kedy letite? som zvedava na recenziu potom 🙂

nefertitka
3. jún 2014

@harmi ano, letime 21.6., uz sme raz boli na tom istom mieste, len teraz budeme v inom hoteli o par metrov dalej:P preto sa aj tesim, lebo sa mi tam velmi pacilo...hlavne more a plaz

peggy589
3. jún 2014

@lavyrle ahoj my letime už teraz 6.6 v piatok.. 🙂

lauraa
3. jún 2014

@nefertitka a s ktorou cestoukou idete?

nefertitka
3. jún 2014

@lauraa ideme cez TUI a cestovka sa vola JT

nefertitka
3. jún 2014

inak myslite, ze robia z toho problem, ked niekto pride do arealu hotela, v kt. nie je ubytovany? My by sme radi do vedlajsieho hotela aspon jeden vecer, pripomenut si program z pred 2 rokov;)

eweny
3. jún 2014

@medo poslali nam mail, rovno aj opravny voucher, potom som si to overila este telefonicky a maju to už aj na ich stranke uvedene.

medo
3. jún 2014

@nefertitka my ked sme boli min. rok tak ani len na plaz nechceli dovolit ist pozriet nasi znamim co boli ubytovany hned vedla a nie k bazenom to vobec nie iba na chvilku na lehatko pokecat na plazi sme si mohli a aj to stale kontrolovali...dalo by sa vraj dohodnut cez recepcu ale ze by si museli zaplatit 20e tusim na osobu ☹

nefertitka
3. jún 2014

@medo to je strasne, aby clovek nemohol ist kusok dalej na plaz, ktora patri uz inemu hotelu:( sila
tiez si pamatam, ze nas vyhadzovali, ked nam lehotko trosku trcalo na stranu druheho hotela 🙄
som ale rozmyslala, ci aj vecer po tme to kontroluju. tak prinajhorsom nas vyhodia

medo
3. jún 2014

ten policajt tam bol stale mozno aj v noci alebo kym neskoncil program urcite my sme sa chodili prejst k moru cez program kedze moje diiite to este az tak nezaujimalo a stale tam kontroloval....