Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lukinka26
23. júl 2013

@novan nemusis zamienat, da sa platit €

novan
23. júl 2013

@lukinka26 važne? ale ked budem trebárs niekde na trhu aj tam sa dá platiť v €??? alebo v nejakom stánku trebárs ked chcem kúpiť iba džusík alebo drobnosť??? 🙂

lukinka26
23. júl 2013

@novan na trhu to fakt neviem, ale v meste a v hoteloch urcite🙂

novan
23. júl 2013

@lukinka26 oki, moc ti dakujem 🙂

zebricka23
23. júl 2013

@novan nemusis vsetko sa da eurami 🙂

novan
23. júl 2013

@zebricka23 super, moc si mi pomohla lebo som už bola v dvoch bankách a nikde nemali turecké liry, dakujem 🙂

nivi
23. júl 2013

@novan aj na trhu aj v malych obchodıkoch v turıstıckych centrach v pohode sa da platıt. sıce maju nevyhodnejsı kurz ale da sa. ak chces prıamo v Turecku sı mozes zamenıt lırı alebo v nıektorych obcodoch sa ta opytaju cı chces vydat v eurach alebo v lırach

nivi
23. júl 2013

@cherry1981 teraz je aj v >Turecku pocko trosku chladnejsıe. aj domacı hovorıa, ze tento rok je chaldnejsı. ınak je horuco ale tak pre nıch co su zvyknuty na horucavy. je tu tak cca 35 az 40 teraz. ale pofukuje vetrık sıce teply ale aspon trosku osvıezı hlavne v podvecer na plazı. takze september bude uz pohodka teply ale nıe prılıs hıc.

nivi
23. júl 2013

@cherry1981 jasne ze daju aj v lekarnach aj v nıektorych obchodoch. vıdela som v 101 aj v mıgrose. v carrefure ale aj v malych obchodıkoch maju heto tusım sa to vola. mavaju aj hıppky a pod.

zlatickamoje
23. júl 2013

Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

novan
23. júl 2013

@nivi oki, dakujem za info 🙂

lauraa
24. júl 2013

@novan my sme vybrali priamo pri prilete z bankomatu velmi malu sumu, a vsetko ostatne sme platili eurami....

zlatusik2
24. júl 2013

ahojte baby,boli ste niekto v Turecku v Ali Bey Club Manavgat??odlietame tento piatok 26.7 z Kosic a napadlo ma,ci je tam na izbach rychlovarna konvica a aky je vstup do mora...ideme s nasimi 5rocnymi dvojcatami ......dakujem velmi pekne🙂

lucula73
24. júl 2013

@novan ahojky,my sme platili aj na trhu,alebo teda u malých obchodníkov eurami,my sme nemali ani jednu tú tureckú korunu,ani neviem,ako sa volajú 😀 .....oni vezmú kalkulačku,naťukajú cenu v eurách a aj tak vačšinou to neni konečná suma,lebo čo to zjednáš 😉

novan
24. júl 2013

@lucula73 super, mám o starosť menej, nemusím behať zamieňať 🙂 dakujem 🙂

zebricka23
25. júl 2013

@novan a kedy letite????my v stredu 31,7......

@zlatusik2 skus napisat tusim @danielle77 alebo taky nick....oni tam boli ,a pisala a tusim aj foto davala...skus pozriet zopar stranok dozadu

novan
25. júl 2013

@zebricka23 nie, my letíme až 6.8. 🙂 Mesto Side.

zebricka23
25. júl 2013

@novan tak prijemnu dovcu.....v tom vasom hoteli,ak si dobre pamatam ze je to Iz flower ......bola min. rok kamaratka,a bola spokojna...

tehula
25. júl 2013

ahojte, nechysta sa niekto do Turecka 9.8 z BA? My ideme do Alanye hotel Rheme Beach. Neboli ste tam niekto?

jajka78
25. júl 2013

co sa moze a nemoze doviezt z turecka?

novan
25. júl 2013

@zebricka23 vážne? super, tak to si ma teraz potešila s tým hotelom, čítala som už aj nejaké recenzie a všeda píšu spokojnosť tak dúfam, že bude dobre: -) Aj vám príjemnú dovolenku prajem 🙂

zebricka23
25. júl 2013

@novan my sme tam chceli ist tento rok...no vo februari uz nemali volne 3 izby v hoteli.....tak sme museli nieco ine.......

sunshineforme
25. júl 2013

Ahojte kočky, my sa chystáme s našou 2 ročnou dcérkou v auguste do hotela Calimera Serra v Side. Boli ste tam niektorá, ako to zvládli vaše deturence ? Trošku mám strach ako zvládne mala cestu a tie teploty tam. Kolko trvala cesta od letiska do hotela ? Dakujem pekne za každú radu 🙂

zebricka23
25. júl 2013

@sunshineforme my sme tam boli v roku 2007....a boli sme spokojni...ale teraz som citala recenzie,a boli take vselijake...tak neviem ,mohlo sa to velmi zmenit....vtedy bol aj iny nazov,asi majitel......
cesta z letiska asi 1,5 hodky

danielle77
25. júl 2013

kočky letíte niekto v lete do hotela Ali Bey Club Manavgat? Niečo by som potrebovala 😉

zebricka23
25. júl 2013

@danielle77 kuk par prispevkov vyssie 🙂

danielle77
25. júl 2013

@zebricka23 áno, o nej viem, ale už odchádza zajtra a to nestíham vybaviť 😉

sunshineforme
25. júl 2013

@zebricka23 no ja som si uz tiez pozrela tie recenzie a veru nie su bohvieake, tak dufam , že to nebude take zle. Ale dakujem za info. 😉

ela_79
25. júl 2013

Boli ste niekto v Pegasos Resort alebo Pegasos Royal? Ktory je lepsi? A ktorym smerom je lepsie mat izbu? S vyhladom na more alebo na druhu stranu? Pytam sa preto ci sa drat za kazdu cenu za vyhladom na more, ci nebude ta izba s vyhladom do vnutrozemia prijemnejsia/chladnejsia vzhladom na orientaciu na svetove strany. Viem ze je tam klimatizacia ale nie vsetci ju znesieme zapnutu nonstop naplno.