Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

karinkaeich
18. feb 2015

☹ ☹ ☹ tak vyzera, ze my dame storno dovolenky ☹ ☹ ☹ teda este rozmyslame, ci to, alebo ist sami 4. neviem no. bojim sa, ze pri detoch si ani nesadneme a nevydychneme 😖 😝
povodne sme mali ist so svagrovcami (oni bez deti), no skomplikovalo sa to. resp. zavolali este aj druhych svagrovcov s pubertakmi a svokrovcov. vraj rodinna dovolenka. no dakujem, neprosim, raz mi stacilo, a to bola mensia zostava. vsetko poza nas chrbat, tak sme dopaleni ze az. cize uvidime, co a ako 😠

nefertitka
18. feb 2015

@karinkaeich no ved nemusite tam byt na nich naviazani....pekne si tam fungujte sami, teda ak budete mat chut na ich spolocnost, tak budte s nimi a ak nie, slusne vysvetlit a riadit sa podla seba.

karinkaeich
18. feb 2015

@nefertitka ked tam budu okrem nas este 3 rodiny? uz takto maju velku potrebu sa do vsetkeho miesat a pod. svokra sa uz vytesuje, ze bude cele dni a noci s detmi. no to isto. davam tomu jedno velke nieee. uz sme to riesili x-krat za 4,5r. ako mame deti. a proste nasa autorita a vychova sa u nich neberie (nauceni od svagrovcov). proste cele zle 😖

nefertitka
18. feb 2015

@karinkaeich ach, takze budete hladat nanovo?

karinkaeich
18. feb 2015

@nefertitka este sme sa s muzom nedohodli, ci teda celkovo zrusime alebo iba posunieme termin, hotel by sme nechali ten isty, este ma nieco volne, tak hadam. len my sme nechceli ist moc sami, lebo predsa len zvladnut deti a vsetko bude fuska 😝

margaretka12
18. feb 2015

Baby Nasla som jeden super hotel fame residence lara a jedna rakuska cestovka ho ma v podobnej cene ako jeden slovensky sprostredkovatel... Cestovali ste uz niekto cez dovolenka.sme.sk?????

margaretka12
18. feb 2015

Velmi dolezita otazka - neviem sa rozhodnut, isli by ste 10.6-17.6 za 780€ na os alebo 15.6-22.6 za 820€ na os s tym, ze tam bude aj kamoska s dietatom a rodinou ako aj my- cize partia 8 ludi s 2 detmi????

zebricka23
18. feb 2015

@margaretka12 druha moznost

margaretka12
18. feb 2015

Dik
@zebricka23 , 840€ ale to uz je jedno, tak to teda idem objednat a nabuduce uz v januari objednam dovcu 3)

karinkaeich
18. feb 2015

@nefertitka vobec to rozhodovanie nie je lahke. stórno nedame, lebo by sme prisli o 30% 😝 takze bud ten termin so vsetkymi (hrat sa na velku stastnu rodinku) alebo sami v iny termin. neviem vobec 😖

nefertitka
18. feb 2015

@karinkaeich no mas to tazke...a iny termin sa da? bez doplatkov?alebo poplatkov?

karinkaeich
18. feb 2015

@nefertitka áno, ale sami 4 by sme išli, čo neviem, či by sme z toho vôbec niečo mali, keďže detí 2,5 a 5r. dajú zabrať aj doma

lauraa
18. feb 2015

@karinkaeich predsa su vsade detske kluby, my ani nevieme ze mame dieta so sebou ...

karinkaeich
19. feb 2015

riesil niekto ODSTUPENIE OD ZMLUVY? neda sa nejako obist ten storno poplatok? lebo u nas ide o rod.dovody, nie zdravotne. poistenie mame, ale to sa nato asi nevztahuje, ci? poradite niekto?

karinkaeich
19. feb 2015

@lauraa no nas asi nema, svagrovci nechceli resort, tak mame zajednany hotel Monart City Alanya. a deti budu mat 2,5 a 5r. vobec neviem, co robit, ach

nefertitka
19. feb 2015

@karinkaeich rodinne dovody ti nepomozu....

ja osobne by som to riesila tak, ze by som to nechala ako to je a proste jednoducho by som si tam fungovala podla seba. Ked budete mat chut byt s nimi tak budete a ked nie, tak nebudete.

karinkaeich
19. feb 2015

@nefertitka nooo, tiez to tak vidime 😝 hoci nas to moc netesi 😠 ale mco uz, nepomozeme si 😝 do juna im vsetkym budem "otlkat" o hlavu, ze deti nie su hracky. a uvidime. ak vysledok nebude, na poslednu chvilu prehodime termin. to vidim asi ako najlepsi zaver 😉 dakujem ti moc moc moc za radu a hlavne vypocutie

nefertitka
19. feb 2015

@karinkaeich tak to bude naj🙂 za malo

ewelinna
20. feb 2015

@tinka76 ahoj, vsimla som si, ze lety z Ba do Izmiru v nasom termine su uz vypredane, da sa uz len z Ke...
Dali ste si priamy, alebo bocny vyhlad na more?my priamy 😵 len aby nebol z prizemia....to by ma nas 😢

tinka76
21. feb 2015

@ewelinna
tak asi uz bude plne lietadlo. Aspom tam bude viac slovakov a deti si najdu viac kamaratov ☺
My sme si dali len bocny vyhlad.... vlastne mi to je jedno... do izby chodime len spat a deti na balkon aj tak pre istotu nikdy nepustam. Balkon je pre mna len na susemie pradla 😊.
Co sa tyka poschodia... uvidime čo Hydrotour zazmluvnil...

tinka76
21. feb 2015

@ewelinna
skusala som najst nejake realne foto hotela ( nie animaciu) a zatial sa mi nepodarilo... 😐

ewelinna
21. feb 2015

@tinka76 ani mne, skusala som len google earth 😖 , prazdne plaze v oznacenej oblasti, nic ine 😒
Budeme to mat asi ako kinderko, prekvapko...

tatrankamoja
21. feb 2015

dievčatá, ktorý hotel. alebo destináciu v Turecku by ste mi poradili? letíme z Popradu - august, Turecko - ale neviem, aký hotel, príp. letovisko vybrať....ešte sme neboli.....

popova
22. feb 2015

@tatrankamoja Napríklad Hotel golden Coast je pri nom aquapark alebo Alba rezort ,Adalya rezort.vhodné pre deti . hotelov je velké množstvo takže máš na výber,My chodíme do oblasti Side,Turecko je krásna krajina a Turci milí, my máme len dobré skúsenosti ....

tatrankamoja
22. feb 2015

ďakujem idem popozerať.

lenocka123
22. feb 2015

Taktiez odporucam oblast Side, my sme boli Suntopia Pegasos Royal Resort, idealna plaz pre deti,aj bazeny v hoteli. Super

karinkaeich
22. feb 2015

budete niekto priamo v Alanyi medzi 16.6.-26.6.? zeby sme dali stretko 😉

nefertitka
23. feb 2015

@lenocka123 nie je tento hotel nahodu v Alanyi?
@karinkaeich skoda, ze my sa 13teho uz vratime 😝

karinkaeich
23. feb 2015

@nefertitka ☹ skoda veru. hadam tam najdeme nejaky partakov s mensimi detmi, kedze s nami idu pubertaci 18, skoro 15 a 13r. 😝

nefertitka
23. feb 2015

@karinkaeich ved aspon medzi sebou su si partaci;)

s nasou je to horsie, je sama