Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

kvetka08
7. feb 2017

@simonka16 Ahoj, chceli by sme tento rok do HR - práve Poreč. Máš osobné skúsenosti? Kde ste bývali a aké je tam počasie, prostredie? Ďakujem.

kvetka08
7. feb 2017

@martinkah Ahoj, prosím ťa, ako dlho ste cestovali do Mosc.Dragy? Odtiaľ ste išli a išli ste cez Rakúsko, alebo Maďarsko? Aké ste mali počasie? Ďakujem.

kvetka08
7. feb 2017

@martinkah Kde presne ste bývali?

kvetka08
7. feb 2017

@riave Odiaľ ste cetovali do Poreč a ako dlho Vám cesta trvala? Ďakujem.

kvetka08
7. feb 2017

@kluvancek To je super, že sa takto "na blink" vyberiete a ešte niečo vhodné nájdete. Veľa ľudí tak chodí. No ja osobne uprednosťňujem naplánovanie dopredu, že viem, kam a kedy idem. Je jasné, že to počasie buď bude krásne, alebo bude aj pršať. Ale tiež si rada idem na dovolenku oddýchnúť a mať takú pohodu, že netrápiť sa s jedlom, čo pripravím, čo budeme jesť, či pôjdem do obchodu. Aspoň tých pár dni si užiť pripravené raňajky, obed, večeru, pohodičku.... Pripravovať na dovolenke vlastnú zaváraninu, to by som nechcela. Ale ja beriem tvoj názor, nič proti tomu, keby nebola iná možnosť, aj ja sa k tomu prikloním a rada pôjdem aj takto, len nech si užijem more, rodinu a oddych. Pozdravujem.

frisnica26
11. feb 2017

@kaja73 môžem vás poprosiť kontakt? dakujem pekne.

riave
12. feb 2017

@kvetka08 cestovali sme z Piestan a cesta trvala okolo 5-6 hodin s prestávkami 🙂

majkakrellova
12. feb 2017

My ideme teraz posledný julovy tyzden a syvnček bude mat len 8mesiacov :D

kluvancek
3. mar 2017

@kvetka08 Ahoj, odpovedám až teraz ,lebo som dlhšie nebola na MK. Na dovolenke mi vôbec nevadí variť, aj keď to nie je moje hobby. Doma varím lebo mám rodinku a dokonca veľkých žrútov. Proste ako sa hovorí musím. Jedálniček si vopred naplánujem. Nejaké to mäso na prírodno, alebo kapustnica mi nerobí problém spraviť doma a zavariť. ryža, alebo pár zemiakov nezaberie veľa času. kým ja pripravím, rodinka sa osprchuje, nachystajú sedenie, preperú a dajú sušiť plavky... Ja niekedy skôr navarím ako oni sa dajú do poriadku. Nám by skôr vadila časová viazanosť na raňajky, obedy, večere. Niekedy pospíme, alebo keď je pri mori super tak zostávame do západu, niekedy ideme od mora prv najesť sa, oddychnúť si a večer vyraziť do mesta poprechádzať sa, alebo ideme na celodenný výlet. Proste sme si pánom času. a vôbec nemám pocit že by som sa menej venovala rodine. Za 23 rokov manželstva takto chodíme na dovolenku či v lete k moru, v zime lyžovať , alebo na túry. Aj predvčerom sme sa vrátili zo 4- dňovej lyžovačky . Takto pred rokom sme boli s najmladším synom na 3 dňovom pobyte v pražskom Aquapark-u s raňajkami a večerou. a veru boli sme vždy v strese aby sme stíhali, a boli upravený (hlavne my ženy. A po večery zase odupravovať 😒).

kvetka08
3. mar 2017

@kluvancek Jasné, ja to beriem. Každému vyhovuje niečo iné. Podobne, ako aj ty, aj ja som to tak mala zaužívané a tiež som bola spokojná, že zjedli práve to, čo som uvarila a varila som to, čo som vedela, že zjedia 🙂 🙂 . Pozdravujem a prajem ešte krásne takého chvílky s rodinkou.

sisa0
30. jún 2017

Ahojte, v auguste sa chystáme do Lokva Rogoznica - Holiday Village Sagitta, blízko Omišu. Poznáte to niekto bližšie? Zaujíma ma, či sa dá odtiaľ dostať do Omišu lodným taxi.

jagatko
8. júl 2017

@dada2007 ahoj v tom zaton rezorte bolo potrebne platit vstup? Dakujem

simsalabim
8. júl 2017

@jagatko vstup treba platit, adpon pred cca 8 rokmi bolo treba. Akurat pre mna to je priserna masovka....

jagatko
9. júl 2017

@simsalabim a vies kolko?

simsalabim
9. júl 2017

@simsalabim tak to si uz ani nahodou nepamatam. Inak ja by som tam uz nikdy nesla. Uz vtedy to bolo pre mna utrpenie. Masy ludi, voda ani nie po kolena, mutna pieskova....urobili sme si tam vylet koli svokre, ktora hovorila, ze je to tam uzasne ( bola tam s nami). Nam sa tam vobec nepacilo, ani mne ani manzelovi. Chodime radi na kludne miesta, z ktorych pesi prejdem tam, kde su masy - ak sa mi chce.

simsalabim
9. júl 2017

@jagatko vid vyssie, omylom som zle klikla.

katika82
10. júl 2017

@sisa0 tento týždeň sú presne v tom istom rezorte naši šéfovci tak budúci týždeň keď príde ti môžem napísať ako sa tam mali.

jagatko
12. júl 2017

@simsalabim dakujem za info

sisa0
14. júl 2017

@katika82 Diky 🙂

silica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katika82
19. júl 2017

@sisa0 tak šéfovcom sa páčilo, hotel si veľmi pochvaľovali. neviem ako máte vy ale oni mali all inclusive, takže strava - raňajky, obedy, aj večere formou švédskych stolov, pitie - nealko, pivo, víno a 5 druhov pálenky v cene. Pláž hneď pod hotelom vraj veľmi super prístup aj pre deti. Počas celého dňa v reštaurácii piekli palacinky a od 13-tej pizzu čo bolo tiež v cene toho all inclusive. Ale nehovorili, že by sa pritom nejak preukazovali, takže je možné že to bolo pre všetkých. Ale jednoznačne že čo doteraz pochodili tak tento hotel aj pláž a všetko okolo toho sa im páčilo najviac. Predtým boli v Donate v Zadare a ešte v nejakom inom hotely tiež v Zadare ale toto že bolo asi keď vezmú všetko pre a proti to naj. Oni teda mali ten all inclusive za 400 eur na osobu. Ale objednávali to ešte koncom januára.

sisa0
20. júl 2017

@katika82 Dakujem za info, aj my mame all in. Potesilo ma, ze sa im tam pacilo, my ideme s dvoma detmi, snad to bude pekna dovolenka 🙂 A ohladom toho lodného taxi som pisala do hotela cez FB a vraj tam nic take nefunguje, ale maju fajn autobusovu dopravu do Omisu.

minutka
12. aug 2017

@samuelson35 prosim nemate kontakt na miriamkela,uz tu nema konto.diky

25evita
13. jan 2018

Ahojte, neviem ci je to este aktivne...ale za pokus to stoji... Chceme ist do dedinky Jakisnica ostrov Pag, nemate niekto skusenosti? Mame tri malicke deti.... Kazda rada, skusenost dobra. Dakujem

elly1708
1. feb 2018

Dobrý aj my ideme do Solarisu so 6 ročným + pes stanovať. Bol tam niekto?

emkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ponita
29. jún 2019

Ahojte dievcata pozeram ze to tu uz moc nezije no predsa sa skusim opytat... cestujeme v noci z piatka na sobotu.... okolkej je nakvyhodnesie byt na hraniciach pripadne v zagrebe aby sme sa vyhli zapcham? Dakujem pekne

emkalienka
29. jún 2019

@ponita www.hak.hr kuk kalendar prometa

ponita
30. jún 2019

@emkalienka dakujem

jersey87
4. aug 2019

Ahojte. Chcem sa opytat, bol niekto tohto roku v hoteli Donat v Zadare? Aka je tam strava? A plaz?