Dovolenka v Tunisku s 2 ročným bábom. Ako sa vydarila?

magistra
11. máj 2009

Čaute babenky, som rada, že môžem aj ja prispieť nejakým príspevkom k témam. Hlavne mám otázku na dovolenku v Tunisku. Ako sa Vám vydarila dovča s malým asi 2 ročným dieťaťom? Brali ste si aj potraviny pre malé, alebo ste používali stravu čisto z "jedálne".?

berynka
25. jan 2011

@niki2 , to je v letectví známá věc 😅 .

niki2
25. jan 2011

@beruska2x zkousela jsi tuto cestovku? Maji toho v Tunisu docela dost, je to touroperator, majitelka byla vdana za Tunisana.

niki2
25. jan 2011

@berynka a ty v letectvi pracujes? Ja totiz jo.

beruska2x
25. jan 2011

@niki2 jakou?

berynka
25. jan 2011

@niki2 , tak mne trochu překvapuje, že se na to ptáš? 😕 Vždyť jsou určité (frekventované a žádané) linky, které nejsou stejně drahé-levné jako ty "mimo špičku". Osobní věci a mimo téma zde nechci rozebírat. Díky 🙂 .

beruska2x
25. jan 2011

@niki2 ne to neznam.. mam neco predvybrane tak uvidim jak dopadnu zitra...

niki2
25. jan 2011

@beruska2x vsak uvidis, ale muzu tuto cestovku doporucit. Ja jsem nepostrehla, od koho hledas ty, ale myslim, ze od nekoho renovovaneho. Jen bych se jeste zeptala, nekdy maji v hotelich tzv. rodinne pokoje, tak na tu moznost, ono kolikrat kdyz vas narvou do pokoje, kam daji dve pristylky (aby to bylo za tu levnejsi cenu), tak se tam moc neda hnout. A ja osobne bych dovolenou s babickou v jednom pokoji travit nechtela. Ale to uz je vec jina, ty ceny jsou rozdilne dost.

luckahr
25. jan 2011

@beruska2x treba blue-style ma na Djerbe snad vsude rodinny pokoje........ted jsem koukala

beruska2x
25. jan 2011

@niki2 koukam bud na Exim - byli jsme od nich i loni nebo Fira atd.. rodinne pokoje nabize za priplatek cca 1200,-/osobu ale jen ve velmi velmi malo hotelich, bohuzel... ale o to ani tak nejde, hlavne aby bylo pekny prostredi, cisto, aby si to malej uzil atd.. my se na dovcu s babi tesime.. to je kazdeho vec jake ma vztahy 😉 kdyby byly spatne tak ji tu moznost prece vubec nenabizime 🙂

adka12
25. jan 2011

baby to nemyslíte vážne, že chcete ísť teraz do Tunisu, ked sú tam také nepokoje 😖

beruska2x
25. jan 2011

@adka12 my tam nejdeme ted ale leto az podzim 😉

adka12
25. jan 2011

no ja by som to aj tak neriskovola a už určite by som nekupovala teraz dovolenku, však neviete vôbec, ako sa to tam bude pokračovať...

ani3012
25. jan 2011

@adka12 presne tak..ja sa teda do Tuniska nechystám,bola som dva krát a stačilo mi a teraz navyše s tými ich demonštráciami......

beruska2x
25. jan 2011

@adka12 v nejhorsim budou hlidat turist. zony ale teror utok atd te muze potkat kdekoliv - to bys nemohla jet nikam, tam nejde o valku ale o politiku, za 2m maji nove volby tak se to snad ustali 😉

ani3012
25. jan 2011

@beruska2x ja by som počkala,počítam,že aj ceny pôjdu dole potom 😉

adka12
25. jan 2011

baby no je to každého osobná vec, ale je kopec iných destinácií....
vystavovať sa riziku a ešte aj s deťmi, u mňa nehrozí a to som dosť otvorený človek

beruska2x
25. jan 2011

@ani3012 ceny sly dolu uz nektery ted, to zalezi co schanis 😉

adka12
25. jan 2011

@beruska2x v najhoršom budú strážiť turistické zóny... a to čo budete mať za dovolenku? plnú strachu a obáv... to nie je dovolenka

beruska2x
25. jan 2011

@adka12 ja bych treba zase ani za nic nejela Recko, Chorvatsko....

adka12
25. jan 2011

@beruska2x ako hovorím, každého osobná vec 😉
len mi nedalo nereagovať...

beruska2x
25. jan 2011

@adka12 budou strazit vstup tam, proti mistnim, turisti se muzou pohybovat volne a ani loni, krome jedne navstevy trhu, jsme nic jineho nez more, hotel a plaz nepotrebovali, v 50ti stupnich tezko pujdeme s prckem okoukavat rozboreliny 😉

niki2
25. jan 2011

@beruska2x ja nemyslela, ze mate spatne vztahy s babi, ale abyste si to taky s manzelem uzili 😉
No ja taky doufam, ze se to co nejdriv uklidni, Tunisko je fakt moje srdecni zalezitost, viz muj prispevek na 1.strane.

ani3012
25. jan 2011

@beruska2x tak ja nezháňam v Tunisku nič 😝 Raz sme tam boli zo zvedavosti,druhý krát sme sa nechali prehovoriť a nič moc.....Tunisko patrilo vždy medzi najlacnejšie letecké dovolenky
Mne už na nich prekáža tá byrokracia a až nadradenosť (tým myslím policajtov hlavne)

beruska2x
25. jan 2011

@niki2 no my s nasim super aktivnim prckem si to prave uzijeme spis s babi kdyz nam ho na chvili pohlida a budeme moct taky nekam vypadnout spolu 😉

beruska2x
25. jan 2011

@ani3012 i v Tunisu muzes mit luxusni dovolenou.. byrokracie? v cem? s tim jsme se teda nesetkala to u nas na letisti byla asi 100x vetsi kontrola nez u nic 😕

ani3012
25. jan 2011

@beruska2x na letisku napríklad

beruska2x
25. jan 2011

@ani3012 tak to ja mam zkusenost jen kladnou.. prosli jsme bez kontrol, jen 2 typci tam posedavali u TV 😉 ale na blba muzes kapnout vsude 😉

ani3012
25. jan 2011

@beruska2x a môžeš mať luxusnú,ale musíš aj na to mať 😀
my sme hľadali prijateľnú cenu ale aj ubyt. aby bolo dobré, našli sme v Monastire a po dvoch mesiacoch nám prišlo,že si máme vybrať iný hotel-dali nám na výber z 5 . No nič moc.
a na letisku-tie rady,jedny baby nemali vypísaný(teda zabudli v batožine) ten ich lístok a tak ich poslal na koniec 2 hod. rady a ešte sa smial ako k..ot aký je frajer aj s kolegovcami . A to nám lietadlo už meškalo skoro hodinku + sme čakali ešte na ďalších..proste Tunisko nie...aj keď aj v Turecku sme na vízovom zažili svoje,ale to Tunisko ma najviac nasrdilo

beruska2x
25. jan 2011

@ani3012 nj tak mas spatnou zkusenost, to je blby ale nezavrhuj celou zemi 😉 je to neprijemne ale stat se muze leccos vsude.. zase spousta lidi je moc spokojena - vcetne nas...

s tim hotelem je to spis chyba cestovky

tak at letos mate dovcu lepsi 😉