Fakultatívne výlety Malorka

rony7
17. júl 2019

Ahojte kto z vás bol na fakultatívnom výlete počas pobytu na Malorke na Cap de Formentor s návštevou mesta Alcudia alebo výlet okruh ostrovom? Plánujem dovolenku konkrétne v letovisku Cala Milor a oboje tieto výlety ma veľmi zaujali nehovoriac o Mariland s delfínmi 🙂 ale keďže všetko sa nedá... uvítala by som vaše názory a odporúčania ak ste na týchto výletoch boli, ak by ste to mohli porovnať, ktoré z toho bolo the best? 🙂

liz_lemon
17. júl 2019

ak mas vodicak, tak si radsej prenajmite auto

amelie2017
17. júl 2019

Na fakultativnom vylete som nebola, ale byvam v meste pod Formentorom a vedla Alcudie. Alcudia je pekna, uzke ulicky plne restauracii a obchodikov, stare rimske hradby plus vykopavky. Formentor- za zazitok stoji len vyhliadka Mirador es Colomer, je hned na zaciatku, trepat sa dalsiu hodinu zakrut az k majaku nestoji za to. Za tie peniaze si radsej prenajmite auto a chodte napr. do Valldemossy, omnoho krajsia ako Alcudia, a na ten Formentor-vyhliadku mozete ist tiez, autom od nas je to 10 min, k majaku vyse hodin

selly671
18. júl 2019

Ano ja som bola a byvali sme v Cala Milor tiez. Cap de Formentor je nadherne! Urcite tam chodte tak aby ste stihli zapad slnka! My sme si prenajali auto, cesta k tomu majaku je velmi klukata a uzka, tak si zoberte casovu rezervu. Ja mam strach z vysok, tak som celu cestu musela mat zatvorene oci. 🙂))
A Mariland s delfinmi je fajn atrakcia pre male deti.