Išli by ste na dovolenku do Grécka so 17 mesačným dieťaťom?

bimbas
2. feb 2013

Zvažujem dovolenku v auguste letecky do Grécka,malá bude mať 17 mesiacov, no manžel nechce o tom ani počuť.Vraj je na cestovanie ešte malá. Aké máte skúsenosti? Ďakujem 😕 😕

marlene
2. feb 2013

ja som bola s malou sama,bez manzela ked mala dcera 1,5 roka letecky v tunise,zvladla to uplne bez problemov -vsetko,let,stravu,podnebie 🙂 a bolo super ,my sme ju bravali vsade ci uz lietadlom,alebo autom na dlhe cesty(6-8 hodin) ,nikdy s tym problem nemala.

monikajaco
2. feb 2013

my chodievame 2x do roka k moru ... prva dcera mala 6 mesiacov ked sme sli prvy krat a teraz uz mame kupenu dovolenku na august .... akurat by som ja osobne nesla do Grecka koli ich situacii terajsej a strajkom ktore sa tam znova chystaju v lete robit ... zije mi tam dlhodobo kamaratka tak ma prehlad ....

moukuska
2. feb 2013

ANO. Chodia aj s mensimi detmi.

tatiana7777
2. feb 2013

Jasne, utekajte. Mam v Grecku sestru a ideme aj tento rok 🙂

koniarova
2. feb 2013

Určite to zvládne v pohode. Ale popravde, mne by sa s tak malým krpcom nechcelo. 😉

li_la
2. feb 2013

My sme boli v tom veku a išli sme autobusom! A synátor to zvládol lepšie ako jeho rodičia. Trúfla by som si aj letecky.

carmella
2. feb 2013

ano isla by som .. v com je problem ?? ja som z malym zacala letecky cestovat ked Mal 6 mesiacov a to 2-3 krat do roka .. .. Tak sup prehovor manzela a uzite si super dovolenku...

bambina78
2. feb 2013

Jasom bola s malym v Grecku,mal mat o 3mes. 2roky,takze priblizne vo vasom veku.. Nebol s tym najmensi problem, letecky ste tam ani sa nenazdate. Ovela narocnejsie je trepat sa niekde autom, myslim, deti to zvladnu,ale 2x pohodlne to nemoze byt,sediet v sedacej polohe stlacene v sedacke.. Manzel nemusi mat najmensie obavy. Strajky sa tykaju hlavne vacsich miest vo vnutrozemi, na pobrezi si turistov velmi vazia a nechcu o nich prist, bez obav, chodime kazdy rok.

krpcek
2. feb 2013

My sme boli s malou, ked mala 16 mesiacov v Grecku. Vsetko bolo uplne v pohode, az na let, kedze nasa duracelka chcela behat po lietadle a to sa nedalo. Strajkov sa neboj, nas tiez strasili, boli sme tam v case ked taxikari zablokovali benzinky, ale ziadny problem nebol. Tento rok ideme zas a to bude mat maly 18 mesiacov.

maca_p
2. feb 2013

ved aj tam ziju deti... co by sa malej akoze malo stat? my sme boli pri mori so 4 mesacnym a to autom v choprvatsku, prisli sme domov, vyprali, prespali a sup ho autom do holandska. a starsi tiez 4 mesacny letel lietadlom a sme tu 😀 .

karamel
2. feb 2013

My sme boli s malym na Kose ked mal 1a 3/4 roka......a uplne bez problemov🙂

jarmillka
2. feb 2013

My sa chystame teraz do Turecka a to bude mat mala necelych 8 mesiacov.. S malym som bola v Grecku ked mal 17 mesiacov a nebol žiaden problem..cely let prespal a potom sme šli ešte v tej horučave hodinku a pol busom.. A v pohodičke 🙂

zuzi79
2. feb 2013

kamoška býva v Londýne a s malým Georgíkom chodí na Slovensko lietadlom od narodenia a úplne bez problémov.

anjelicek26
2. feb 2013

@bimbas - my sme boli, ved 17 mesacne dieta uz nie je babätko. Deti znasaju cestovanie lepsie ako dospely, O rok budes uz mozno tehu a prijde dalsie, kedy sa chcete dostat na dovolenku?

michaela18
2. feb 2013

jasne,ze chodte,ja zijem v zahranici a od malicka so synom lietame hore dolu.ver mi,ze deti lepsie zvladaju cestovanie ako dospeli.ja si vzdy vravim,ze nas syn nas nijako neobmedzuje,uzivame si dovolenky spolu.samozrejme neisla by som na nejaku exoticku dovolenku ale po europe si myslim ,ze nie je problem.mam kamosku,co bola s 3 mesacnou dcerkou na kanaroch a ked mala 4 mesiace tak sa stahovali zo slovenska na novy zeland.a prezili to v plnom zdravi.
prajem peknu dovolenku.snad sa ti podari prehovorit manzela 🙂

nikusa9
2. feb 2013

určite ano 🙂 naša v takom veku mala za sebou Egypt, Taliansko, Chorvátsko..a bez najmensieho problemu 🙂 prečo by mal byt maly? tak ako sa o neho starate tu, postarate sa aj tam..akurat vam prospeje zmena prostredia a oddýchnete si na "inom" vzduchu 🙂

hori
2. feb 2013

my ideme v juni s 19 mesacnou do Turecka... a to nebude pri mori prvy raz... snad nam to dobre dopadne.

bosacka
2. feb 2013

My sma boli v turecku ked mala dcera necelych 15 mesiacov a bolo super, aj jej sa pacilo, bola spokojna, nemali sme ziadne problemy ci uz s cestou, alebo pobytom. akurat sme si s muzom povedali, ze nabuduce musime ist s niekym, kto aspon obcas postrazi (kludne aj ina rodina s detmi), aby sme napr. mohli spolu dvaja do mora, alebo ked spi na drink a pod. lebo vzdy s nou musel niekto byt, aj ked spala, a my sme si to AI moc neuzili 😎
...no a boli tam aj ovela mensie deti...