Let s 1,5 ročným synom

lucia006
14. jan 2014

Ahojte chcem sa opytat ktora uz letela so svojim dietatkom priblizne tak starym ako mam ja ,strasne sa bojim uz teraz stresujem treba nam aj prestupovat ,neviem ako mi vydrzi vlietadle sediet ked je dost neposedny momentalne ,dik za rady typt

prasiatko30
14. jan 2014

64 velmi napomocnych stran - urcite tam najdes vela navodov ako to prezit v pohode https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/cestovanie-lietadlom-s-malymi-detmi-ake-to-je/

ushuaia
14. jan 2014

@prasiatko30 tak to si pozriem aj ja, zajtra letim do europy s 3 mesacnou dcerkou... 😀

prasiatko30
14. jan 2014

@ushuaia ja ked som zacala lietat s detmi som tam nasla vela odpovedi a kedze je to strasne repetitivo treba si to prestudovat

ushuaia
14. jan 2014

@prasiatko30 kazda rada dobra... 😀

sjuzi
14. jan 2014

Prvy syn bol ako anjel, kludas, letel uz tesne pred dovrsenim 1 roka, hned zaspal a prespal celu cestu, tak podobne i ostatne lety, kym bol malinky. Druhy syn letel prvy raz v 1,5 roku, je to zivel, hracky mu nic nehovoria, skor vsade liezt, behat, proste furt v pohybe, skoro celu cestu prevrestal (chudaci spolucestujuci)... A to som mala so sebou knizky, hracky, oblubene mlsky, atd. Som lutovala, ze sme nesli autom 😅. Tento rok to uz bolo lepsie, ale uz nam vedel povedat, ze ho bolia uska, tak sme mu dali cukrik, pit atd...zabavil sa s tabletom 🙂 so starsim brachom, uz mal aj svoje sedadlo... Tak tak...

ms28
14. jan 2014

nas maly lietal od 6 mesiacov...teraz ma 2,5 roka a zvladol asi 12 letov 😉

prve leto do 1 roka boli ok lebo zaspal ked ko manzelka kojila, ked mal rok tak chcel stale chodit a pritom mu to este moc neslo tak to krical a nebol to velmi dobry let. Od 2 rokov sa to zase zlepsilo lebo uz nam rozumie, vie sa zahrat a zabavit s tabletom... Rozhodne ten tablet s rozpravkami pomoze

annia
14. jan 2014

Nás malý mal presne 1,5 mesiaca ked sme leteli do Turecka...mala som riadne obavy, on je velmi hravý, živý, neposedí. Leteli sme v noci, dúfala som že let prespí, ale bol hore celý čas. Nebolo obsadené celé lietadlo, tak mal vlastnú sedačku 😅 chvalabohu.Mrvil sa,manžel s nim presiel celé lietadlo asi tri krát, pár hračiek som mu vzala, prehral sa...listoval časopisy, to ho bavilo dost dlho.Obcas zaplakal,ale zvládli sme to. Let naspat v noci prespal 🙂 Ale ten tablet je rozhodne dobra vec, uz by som ho kupila keby som znova letela.

jankaba1
14. jan 2014

Ahoj, ja som letela s dcerkou do Hurrgady, ked mala 16mesiacov a uplne v pohode. Neni sa coho bat. Na letisku je velmi mily personal.

sandrika1986
15. jan 2014

Ja som po 1x letela s dcérkou do Egypta keď mala 12 mesiacov, tiež som mala obavy, ale všetko prebehlo v poriadku bez problémov. Let trval 3:40 a dcérka ho zvládla v pohode 🙂