Tunisko verzus Turecko s dvomi deťmi

katkaleonard
11. jan 2023

Ahojte . Aké máte skúsenosti s dovolenkou v Tunisko s deťmi Ideme veľká rodina s dvomi deťmi 5r. A 9r. Neboli sme ešte takto ani raz tak sa trošku obávam . A máme tiež ponuku do Turecka . Tak sa neviem rozhodnúť keďže ani v Turecku sms neboli . Ďakujem za všetky vaše rady a skúsenosti.

katkaseiner
11. jan 2023

takto ti poviem, v Turecku su perfektne sluzby ale onicom more, v Tunisku je to opacne (sluzby uplne nemozem komentovat, len z pocutia viem a to ma konkretne odradza - aj tento rok som pozerala recenzie a kvoli moru zvazovala Tunisko, ale tie recenzie ma odradili...)

nedielka
11. jan 2023

Určite Turecko hotel s tobogánmi 🙂 Lonicera resort

marsmykkok
11. jan 2023

Pozri FB, milujeme Tunisko skupina, po covide sú služby katastrofálne.

familytravel
11. jan 2023

Bez debaty Turecko - je tam vysoká úroveň služieb aj hygieny. O Tunisku sa toto nedá povedať.

lenusik26
11. jan 2023

@katkaleonard bola som aj ja,more a plaz v Tunise top ,boli sme v Mahdii, zas Turecko more nic moc pre mna ale sluzby top

mata1001
11. jan 2023

Bola som aj aj...za mna Turecko je lepsie co sa tyka sluzieb...more...no...dalo sa ale nebolo čisté...syn sa vykupal aj v mori ale vela bol aj v bazene...
Tunisko bola som v Monastire , sluzby take slabsie (ale nic strasne) , more tiez špinave...ale keby som si mala vybrat z tychto dvoch ,tak Turecko...hladaj AI, tobogany a hotel pri plazi.

lenusik26
11. jan 2023

@katkaleonard my sme mali ozaj nadherne more v Tunise,zalezi od oblasti,foto bez filtra

mirkava
11. jan 2023

@katkaleonard možno odveci reakcia 😁 ale mne sa pri predstave dovolenke pri mori all inclusive vybaví hrba výhodného jedla a hrba platov. Srdce ma bolí

54tinka54
11. jan 2023

@katkaleonard tak ako je písané vyššie, v Tunisku krajšie more, v Turecku lepšie služby.