Pediater v okrese Dunajská Streda

kittyna5
22. júl 2021

Dobrý deň, budeme sa pravdepodobne sťahovať do DS okresu a chcela by som sa spýtať na dobrého pediatra. Konkrétne ak by bol nejaký v Orechovej Potôni, alebo v Dunajskej Strede. Hlavne milý prístup k deťom, ochota všetko vysvetliť a neodbiť rodiča hneď pri prvej otázke. Kľudne aj súkromná pediatria.

Ďakujem 😉

gabikaa96
22. júl 2021

@kittyna5 my chodíme v Ds k Dr.Angst a maximálna spokojnosť, kľudne sa môžem opýtať všetko ochotne vysvetlí, vyšetrenie neodflakne a sestrička je tiež veľmi milá.

kivi13
22. júl 2021

@kittyna5 mne odporúčali Bizubovú v Michali na Ostrove staršia DR aj sestrička ale sú mile 😊😊😊

kittyna5
autor
22. júl 2021

@gabikaa96
@kivi13

A ako je to so slovenčinou? Lebo my po maďarsky vieme asi 3 slová, tak aby sme nemali problém s komunikáciou

gabikaa96
22. júl 2021

@kittyna5 pán doktor hovorí len po slovensky,a sestrička maďarský aj slovensky.

kivi13
22. júl 2021

@kittyna5 Pani doktorka aj sestrička rozpravajú po perfekt po slovensky 😊😊
Aj Pán doktor.poznám.ho chodila.som k nemu ako alergológovi 😊

kittyna5
autor
22. júl 2021

Ďakujem vám za pomoc ☺️

eskop
22. júl 2021

@kittyna5 ja chodim do Holic, mala ma 4mesiace.. velmi mila pani doktorka mlada okolo 35, vsetko vysvetli ked nieco potrebujem zavolam a pomoze, poradi. Super pristup

marianna_peskova
26. júl 2021

Mu chodíme k Bizubovej, nemali sme žiadne problémy s dorozumením sa.

kittyna5
autor
26. júl 2021

Ešte raz ďakujem 😊 chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s týmito pediatričkami ohľadom ich pohľadu na povinné očkovanie. Len zo zaujimavosti sa pýtam

kulumulu123
26. júl 2021

@kittyna5 toto zaujíma aj mňa nejaký dobrý pediater ktorý veci neláka ale ani nerobí zbytočnú paniku 😊

melanyjanka
3. aug 2021

@kittyna5 veľmi dobrá, mladá pediatricka je v Holice. Erika Csőgorová 🙂 my k nej chodíme.
V Michal na Ostrove je tiež pediatricka ale s ňou nemám skúsenosti.

kittyna5
autor
4. aug 2021

@melanyjanka ďakujem pekne 🙂

eskop
4. aug 2021

@melanyjanka áno aj my k nej chodíme, môžem odporučiť veľmi mila

kikk
4. aug 2021

@kittyna5 pred rokom sme sa pristahovali a dcerku nahlasili do Juvenalie, striedaju sa tam pediatri, su mili, ochotni, vysvetlia, usmernia. Prostredie velmi pekne, necakas dlho, lebo sa objednava na presny cas, vedia po slovensky😉cize ja odporucam toto. Su priamo v DS.

idda
14. sep 2021

Ahojte. Nemate niekto skusenost s pediatrickou v Gabcikove? 🙂

kulumulu123
14. sep 2021

@eskop môžem sa opýtať ku komu v holiciach chodíte a odkiaľ ste? Dakujem

eskop
15. sep 2021

@kulumulu123 erika csoorgova, z blatnej som. To musíte vybrat lekára aj podľa toho kam patríte. Do samorina nás nezobrali tam len od Miloslavov a hviezdoslavova

kulumulu123
15. sep 2021

@eskop my sme z trnavky vlastne ani neviem kam patríme momentálne máme Dr v ba ale rada by som zmenila... Je tam viac pediatrom alebo všetci z okolia patria k tejto jednej??

eskop
15. sep 2021

@kulumulu123 to je dedinka, len jedna doktorka je tam ale mladá a veľmi milá. Všetko vysvetli poradí. Koľkokrát som niečo aj zavolala a ochotne odpovedala poradila.. v samorine sú také staršie myslím. Skus zavolať oni sa opýtaj odkiaľ si a povedia ci vás môžu zobrar ci nie. Ani sa tam nečaká objednáš sa telefonicky

liinda
21. jan 2022

@gabikaa96 Dobry deň.Mozem sa spýtať Dr.Angst ordinuje ako pediater aj v DS?Lebo v DS je ako alergológ a v Topolnikoch ako pediater nie?Dakujem

gabikaa96
21. jan 2022

@liinda v Dunajskej je aj ako alergolog aj ako pediater. Ja do Dunajskej nosím k nemu obe deti,v stredu doobeda ma tu preventívne prehliadky a poradne pre bábätka. Ale keď zavolám že sú chorý povie kedy môžeme prísť.

liinda
21. jan 2022

@gabikaa96 Dakujem pekne za info.Tak snáď berie nových pacientov.a pojdeme ku nemu.Ešte raz vďaka.