Čakáme dvojičky. Ako sa správať pri rizikovom tehotenstve?

viciouss
6. aug 2013

Ahojte

zacinam 9 tyzden a cakam dvojicky. Doktor povedal, ze zatial vsetko vyzera v poriadku, ale nakolko cakam dvojicky, automaticky je to tehotenstvo rizikove. Vybavila som si pracu na doma, takze PNku mi zatial nedal. Chcela by som sa vsak spytat na vase skusenosti a rady.. Ja sa citim v poriadku, nebyva mi ani velmi zle. cez den sa snazim co najviac lezat a oddychovat, von chodim len ked naozaj musim.. Snazim sa stravovat zdravo a celkovo sa snazim setrit.. Mala by som si davat este na nieco pozor? Ako sa mam vlastne k sebe spravat pri tomto rizikovom tehotenstve? 🙂
velmi pekne dakujem za Vase prispevky a prajem pekny den

emina78
5. aug 2014

Ahojte aj ja čakam dvojičky v decembri tiež mam nariadeny kludovy režim. 😵

aisha86
21. aug 2014

Ahojte baby, je niektorá z Vás ktorá má menej kíl? Ja som zatiaľ len v 12 tt s dvojvaječnými dvojčatami, ale som dosť nízka a aj dosť chudá. Tak sa strašne bojím, lebo ma celé okolie straší, že ich nebudem vedieť donosiť.

marbalulka
21. aug 2014

@aisha86 aj ja som relativne nizka aj chuda. so mnou bola v porodke este mensia a chudsia, co cakala dvojicky a donosili sme ich. nezavisi to vobec od toho, treba hlavne kludovy rezim

aisha86
21. aug 2014

@marbalulka no ja mám pri výške 158 cm len 43 kg čo je asi veľmi málo, ale aj tak ďakujem za to, že ma niekto neodrádza

bambulkabaculka
20. aug 2017

Ahojte aj ja čakám. Dvojičky dvojvajecnie ale som 9 tt a mam niake problemi bolestí. Bod Bruško pihama comam robit berjem aj dupaston aj magne b6 ky