Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat v júni 2012

juliagregor
3. jan 2012

Ahojte maminky v dnoch 2-3. juna 2012 planujeme stretnutie dvojčiat a viacerčiat vo Valčianskej Doline...Dufame, že nás bude čo najviac a spravíme si pekný víkend. Bližšie informácie týkajuce sa ubytovania, programu a pod...budeme davať nižšie...Tešíme sa na Vás

stankadl
4. jan 2012

chystáme sa už na piatok, aby sme si sobotu užili...som k dispozícii ak treba s niečím pomocť...mám aj staršie deti, tie pomôžu manželovi s dvojkami a zároveň ich tiež môžme zaangažovať do príprav...
na FB sme sa dohodli, že si maminka, ktorá môže, zoberie pod patronát nejakú súťaž a zároveň sa postará o všetko okolo nej...dala som tam zopár nápadov na súťaže, ale je mi jedno čo mi pridelíte...asi by bolo dobré mať suťaže pridelené už hodne vopred a ešte mať aj niekoho v zálohe, lebo sa môže stať, že zrazu nebude môcť mamička prísť...veď viete ako to je s deťmi

juliagregor
autor
4. jan 2012

@stankadl dakujeme 🙂

rosinka
4. jan 2012

máte na FB skupinu? rada by som sa pridala. ako sa volá?

minkak
4. jan 2012

Ahojte kocky 🙂
My sa uz velmi tesime 🙂
Ja sa budem opakovat....len aby toho nebolo moc a stihneme aj pokecat xixi 🙂

juliagregor
autor
4. jan 2012

@rosinka najdi si mna lebo iné kočky čo tu vidíš na FB, da sa pridať, len ked máš niekoho z členov v priatelstve

heln
4. jan 2012

@dusika11 prepáčte, že som sa zamiešala, len som so zvedavosti nakukla ako sa žije s dvojičkami 🙂 🙂 ,
len k tomu som chcela, že zbierka šatstva pre detský domov či nemocnicu je pekná vec, ale ak chcete darovať obnosené oblečenie do detského domova, tak sa najskôr overte, či ho potrebujú, alebo chcú, lebo v súčasnosti dávajú deťom vo veľa domovoch sponzori značkové oblečenie a potom napríklad v našom DD majú obnoseného oblečenia viac než dosť, skôr by som to videla darovať bábätkovské veci do pôrodnice, tam sa zíde, to nám vraveli v pôrodnici.

stankadl
4. jan 2012

aj ja si to myslím...detské domovy majú viac hraciek a korculi a všetkého, než nase deti...

dusika11
4. jan 2012

@heln ..to co tu citas su len navrhy samozrejme pri akejkolvek zbierke sa vzdy najprv overuje 😉 napriklad satstvo obliecky a dokonca detske deky potrebuje detska nemocnina v kosiciach..nehovoriac o inych veciach ale to sa da dohodnut priamo s panom riaditelom...o porodniciach neviem...dalej nas motoklub nosi vela veci do jedneho DD pri kosiciach..takze vzdy je vsetko o dohode,,ale samozrejme behat po DD a dohadovat sa ked este my sme si nestanovili program je blbost....neboj zvladneme to...

dusika11
4. jan 2012

@juliagregor asi to bude aj tu na sukromnu skupinu 😉

juliagregor
autor
4. jan 2012

😎
zostaneme verejne...
dovjickarky si pomahaju navzajom a aj druhým a nemyslím, že to treba dalej rozpytvávať

dusika11
4. jan 2012

@stankadl no...sutaze mozu byt kadeake...ale ja si myslim ze ked dame dokopy jednu spolocnu fotku bude to uspech 😀 😀 inac asi uz pupavy v juni nie su ze??? napadlo ma ze taka megaretaz...kazde dietatko by pri preachadzke uvilo troska a pridavalo by sa.....to len taky napad...
a este ma napadli tvorive dielne...co ja viem z handricky by si pod dozorom robili babiky....ale na to treba material...

stankadl
4. jan 2012

jéééj, tak to naozaj...spoločná foto..to bude sranda...no len nech sa nezabudne na tých fotografov- rodinný členovia, ako sme sa dohovorili...so mnou nepočítajte, lebo u nás fotím iba ja a moj manžel iba občas a na syna nie je spolah...samozrejme oni a ja fotit budeme, ale neslubujem že toho bude vela

dusika11
4. jan 2012

@stankadl ja uz nemam ani jeden fotak...vcera ma defitivne opustil aj ten ci smarili mi deti na zem...vkuse svieti ze nemam nabitu baterku...doteraz fotil aspon ciarkovo..ja si myslim ze to bude narocne..ved vies len mini stretnutia v ke ake su...dojdu daktori na otocku...stihnu len odfoit sa medzitym par rozhovoroov zo znamymi a potom bude utekat prec kupat deti... a ti co tam budeme byvat zas budeme mat dost z nasich...ja to vidim realne na jednu fotku par rozhovorov 😀

stankadl
4. jan 2012

neboj Sid, dovtedy budu chlapci starší a zas bude lepšie...
horšie to budu mať mamičky, ktoré maju také polročné bábätká...drobunké budu skoro vždy spinkať, väčšie si už samé pobehaju...tak budem držať palce maminkám nech to zvládnu

heln
4. jan 2012

@dusika11 veď jasné, ale robím v DD a mnohí ľudia sú často veľmi idealistický a myslia si napríklad, že keď donesú deťom z dd na vianoce hračky, že deťom zažiaria očká len raz v roku, a pritom majú hračiek viac než dosť. keď to máte prezistené, tak je super, ja len aby ste neurobili zbytočne niečo s veľkým ideálom a nemalo by to zmysel. v každom prípade máte všetky môj obdiv a želám, nech sa vám akcia podarí. 🙂

jennys
4. jan 2012

@dusika11 nápady nemáš zlé, ale to už by sa nestíhalo, bazár oblečenia, to je tak na tri hodiny a my sa ideme stretnúť a nie nakupovať alebo predávať, zber oblečenia je pekná myšlienka ale neviem si to predstaviť, kto by to odviezol a zbieral a ani časovo by to nevychádzalo. Čo sa týka programu ubytovaných rodín, mimo akcie, ktorá bude v sobotu od obeda, je už na každom aký program si spraví, o to sa už žiaľ nemôžeme starať, každý si voľno vypĺňa sám ako chce. Budeme informovať aký bude program a v akom čase a asi dokedy. Bude úplne stačiť keď tam bude registrácia, spoločné fotenie, voľná zábava detí na ihrisku a tie súťaže.

jennys
4. jan 2012

ako písala @juliagregor, táto diskusia bude verejná, aby mali možnosť vedieť o tom všetky mamičky dvojčiat, nielen tie, ktoré sú na fb, kvôli tomu sa táto téma zriadila. A tak isto aj preto, lebo sa tam strácame v príspevkoch a chceme vedieť vaše názory, nápady a tipy.

jennys
4. jan 2012

@dusika11 čo sa týka tvorivých dielní, možno by stačilo aj nejaké kreslenie, lebo treba aj materiál a tak a ešte nevieme čo nám stredisko vie pre túto akciu poskytnúť, to musíme ísť tam a porozprávať sa s tým čo takéto niečo má na starosti, potom budeme múdrejší. Zatiaľ si dohadujeme ostatné veci. Musím zistiť či nám vedia zapožičať napríklad stolíky (na tie tvorivé dielne) lebo na zemi by sa to robiť nedalo, maľovanie na tvár je fajn nápad, možno sa nájde mamička, ktorá to bude ochotná robiť a doniesť si na to aj veci.

juliagregor
autor
4. jan 2012

@jennys este oslovíme Oriflame aj avon, oni sa zúčastnuju takýchto akcií... 😉

jennys
4. jan 2012

@juliagregor aha, no vidíš, to nie je zlý nápad... zapíšem si to...predebatujeme dobre?

juliagregor
autor
4. jan 2012

@jennys píšem 🙂

jennys
4. jan 2012

@juliagregor podľa mňa je základ zistiť čo môže poskytnúť Valčianska dolina a zvyšok si budeme vybavovať my.

dusika11
4. jan 2012

@jennys ahoj to su take ruzove bublinky napadov barana 🙂 chytajte...ja len davm typy..stejne este neviem zodpovedne povedat ci budem most prist...hoci by som velmi rada..ale uvidime ako hovorila babka...treba dozit rana....

dusika11
4. jan 2012

@heln ,,no mam kamaratov vychovanych v detskom domove....to by som si nedovolila...raz za rok prist ako hviezda...nemam to v povahe dieta nie je psik.... 🙂

jennys
4. jan 2012

@dusika11 ale však ja chápem, som rada, že bublinkuješ 🙂 ale neblázni, že dožiť rána, jasné že prídeš, budem ťa tam vyzerať🙂)

juliagregor
autor
4. jan 2012

@dusika11 tak tak podobne 😉

dusika11
4. jan 2012

@jennys ved uvidime..no celkom bez nakladov a bez vsetkeho je...nechat deti najst ,,co ja viem kamienok co im nieco pripomina...

dusika11
4. jan 2012

@juliagregor ale ja len bublinkujem...mne nieco dat tak idem napad za napadom.... 😀 😀

jennys
5. jan 2012

@dusika11 ale veď, tie veci čo sa budú dať, tak sa urobia, súťaže si niektorí zoberú na starosť, zabezpečia nejaké odmeny cukríky lízatká, to nie je až taká položka. Ja môžem doniesť množstvo pohľadníc všelijakých a to môžeme dávať ako odmeny v súťažiach. Ešte zistíme čo nám môže zabezpečiť Valča, či nie aj nejakého moderátora a hudbu a podľa toho sa uvidí.

dusika11
6. jan 2012

@jennys ked by som dosla...tak mozem pomoct........skusim sa spytat motorkarskeho klubu, ci nemaju nejake nalepky pekne pre chlapcov..z motorkami..take klubove..alebo vlajocky alebo nieco podobne...

rozmyslam...ze na vystupovanie som zvyknuta sice moderovanie je ine...ale mozno v pripade nudze,,by som aj zvladla...ale to iba fakt keby nik iny nebol...lebo to som este nerobila