• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
lakoma je susedka ked to mala cerstve si na vas nespomenula a ked je streda a treba to vyhodit tak to ponukne detom? :confused:
to je sila
11. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altea, nedávaj im to.
11. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite nie margaretka,ani ja by som to nezjedla :rolling_eyes:
11. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,po dlhom case sa ozyvam od svokrovcov, oddychujeme trosku v Tatrach. V sobotu mali drobci prvy rocik, Misko uz beha a Matusko chodi s rukami vystretimi nad hlavu, je na neho bozsky pohlad. Dlho sa tu neukazem, lebo nam doma skapal pocitac, asi harddisc, tak v tejto financnej krize budeme mat vydavky navyse :angry: . Majte sa vsetky pekne a pozdravujte vase dvojcatka.
11. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili blahozelame!!!k prvemu rociku :dizzy_face:
11. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lili velka gratulka :slight_smile:

nas domko je chory, ach boze, tak strasne kasle az hroza, zajtra s nim idem k dokine, ak bez problemov prezijeme noc, lebo mu neda dychat ten plny nostek :frowning2:
11. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj chuda...
11. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj bambulo tak ho to dostalo :frowning2: tak skore uzravenie prajeme :wink: Leuško je ok?
My sme boli vonku prešli sme panelak a šli sme k autobusom anaspet a začalo pršat tak sme boli vonku ani nie hodinku :rolling_eyes: noale aspon sa prešli.zajtra ideme do MC juj sa tešim konečne niekde vypadneme.
11. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lil blahoželáme :sweat_smile: !!!

grmi,ako kašle maličký ? sucho,alebo vlhko ? zatekajú mu hlieniky?
11. mar 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska :frowning2:
leni poslem to niekedy tento tyzden alebo cez vikend, trosku boli problemy, no preco by vsetko islo podla predstav? vyriesilo sa a ideme dalej :slight_smile: prave som prisla zo skoly...
kubko sa dnes vyhrazal jankovi ze varecha bude tancovat, tani, tani :grinning:
11. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altea,ludia su teda cudni, trochu zvlastne trojdnove jedlo ponuknut detom. a este k tomu cestovinu s udeninou, co si mozes spravit cerstve za pol hodiny.
11. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dakujeme za gratulacie.

Domkovi prajeme skore uzdravenie.
11. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute.

Margarétka zlatá moja, tak to teda nie že ty budeš len na fb :angry: každý deň tu podáš hlásenie čo a ako, inak si ťa tám nájdem a zver dostane poza uši :grinning: :grinning: :grinning:

Saši - chúďa, snáď mu to rýchlo prejde....

kde nájdem primamodu???????????

Kiwu - ok, lebo môj chlap dnes rozdal po kasárňach dotazníky mojej sestry :grinning: tak už aj ja mám chuť byť užitočná :grinning:
11. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj leni budes uzitocna a velmi :slight_smile:
11. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši to ma mrzí, že to Domka takto chytilo. Dúfam, že mu to čoskoro prejde :slight_smile:

Leni, neprovokuj a nevyhrážaj sa. Moja cica sa tiež vie biť, možno nevyhrá, ale perie z tvojej kačičky bude lietať vzduchom :angry: . Ale v poriadku, budem tu denne podávať hlásenia :grinning:. Ale to platí aj pre teba. A nie že napíšeš jeden príspevok a fujasmatias, pekne tu budeš s nami kecať aj dlhšie, jasné? Nebo se neznám...
11. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
no toto, 30.3. ideme do bb, môžme si to rozdať v mekáči :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi chalani chdia do kemacu, je s nimi svanda odkedy takto kecaju.
margaretka ahojki, ze si sa ukazala
11. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule mamina doniesla tvarohove moravske buchty a chalani ze babina doniesla pizu :grinning:
11. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiwuska majú radi pizzu? Či len tak vyslovili tajné prianie? :grinning:

Lenka, ty máš nejaké husté reči :grinning: . Lenže ja mám v merku ostnatý obojok a nebojím sa ho použiť. A ešte kúpim nejaké súbojové príslušenstvo a traste sa :grinning:
11. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, ja trúbka, želám chlapčekom všetko naj k 1. rôčku, nech sú hlavne zdravučkí a usmiati a prinášajú vám aj naďalej veľa radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili pripajam sa vsetko naj detickam k rociku.
marg oni niekedy ujedaju z mojej hawai :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, maškrtníci sú to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ale aj naši, my im z času na čas tiež doprajeme pizzu. Zbožňujú minipizzu, je so syrom, kúskami ananásu a kúsočkami slaninky :wink:
11. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
lili...drobcom vsetko naj, naj, naj....

obcas vas mrknem, aj ked nepisem....no dnes tu citit dobru naladu....aj ked su tu niektori chorucki...tym zelam skore uzdravenie....

ze pizza....no mamimy.... :zipper_mouth: .....u nas frci sunkova.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamka, ja viem, ja viem. Iste ti napadlo, že sa máme hanbiť, také nezdravé jedlo. Aj keď pizza našich malých je nezdravšia ako Kiwuskiných, teda ak si dobre pamätám jej zloženie :sweat_smile: . Ale ja si myslím, že keď len tak raz za čas trošku zhrešíme, snáď maličkým neublížime :wink:
11. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg......to mi je viac ako jasne..... :grinning: .....a co sa tyka zdraveho a "nezdraveho"....jednoznacne plati: vsetkeho vela skodi.....nasi chlapci tiez uz zozuju cokoladu...a co teraz...no mala dostala a podelila sa... :sweat_smile:
11. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aké zlatíčko je Laďka, podelila sa s bračekmi :dizzy_face: . Ja si myslím, že pokiaľ sa to s "nezdravými" mňamkami nepreháňa, tak je to v poriadku :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja rec...
a to pozeram, ze vy sa blizite uz k dvom rokom.....jaaaaaaj...ako to uteka....
11. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej cokolada, idem si dat.
11. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, veru, už máme oslavu za dverami :wink: . A najradšej by som čas vrátila späť a zažívala všetko odznova, toto krásne obdobie mi bude chýbať :cry:

Kiwuska, len si daj :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg...nebul....pride ine...a tiez sa nudit nebudes...pockaj za chvilu zacnete riesit skolku, atd... :grinning:

kiwuska...este nechodite do skolky?
11. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok