Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
11. mar 2009

lakoma je susedka ked to mala cerstve si na vas nespomenula a ked je streda a treba to vyhodit tak to ponukne detom? 😕
to je sila

margaretka11
11. mar 2009

altea, nedávaj im to.

altea
11. mar 2009

určite nie margaretka,ani ja by som to nezjedla 🙄

lilinka76
11. mar 2009

Ahojte baby,po dlhom case sa ozyvam od svokrovcov, oddychujeme trosku v Tatrach. V sobotu mali drobci prvy rocik, Misko uz beha a Matusko chodi s rukami vystretimi nad hlavu, je na neho bozsky pohlad. Dlho sa tu neukazem, lebo nam doma skapal pocitac, asi harddisc, tak v tejto financnej krize budeme mat vydavky navyse 😠 . Majte sa vsetky pekne a pozdravujte vase dvojcatka.

yasmina
11. mar 2009

lili blahozelame!!!k prvemu rociku 😵

grmitko
autor
11. mar 2009

lili velka gratulka 🙂

nas domko je chory, ach boze, tak strasne kasle az hroza, zajtra s nim idem k dokine, ak bez problemov prezijeme noc, lebo mu neda dychat ten plny nostek ☹

yasmina
11. mar 2009

joj chuda...

womenne
11. mar 2009

joj bambulo tak ho to dostalo ☹ tak skore uzravenie prajeme 😉 Leuško je ok?
My sme boli vonku prešli sme panelak a šli sme k autobusom anaspet a začalo pršat tak sme boli vonku ani nie hodinku 🙄 noale aspon sa prešli.zajtra ideme do MC juj sa tešim konečne niekde vypadneme.

altea
11. mar 2009

lil blahoželáme 😅 !!!

grmi,ako kašle maličký ? sucho,alebo vlhko ? zatekajú mu hlieniky?

kiwuska
11. mar 2009

saska ☹
leni poslem to niekedy tento tyzden alebo cez vikend, trosku boli problemy, no preco by vsetko islo podla predstav? vyriesilo sa a ideme dalej 🙂 prave som prisla zo skoly...
kubko sa dnes vyhrazal jankovi ze varecha bude tancovat, tani, tani 😀

kiwuska
11. mar 2009

altea,ludia su teda cudni, trochu zvlastne trojdnove jedlo ponuknut detom. a este k tomu cestovinu s udeninou, co si mozes spravit cerstve za pol hodiny.

lilinka76
11. mar 2009

Baby, dakujeme za gratulacie.

Domkovi prajeme skore uzdravenie.

lenkamt
11. mar 2009

no čaute.

Margarétka zlatá moja, tak to teda nie že ty budeš len na fb 😠 každý deň tu podáš hlásenie čo a ako, inak si ťa tám nájdem a zver dostane poza uši 😀 😀 😀

Saši - chúďa, snáď mu to rýchlo prejde....

kde nájdem primamodu???????????

Kiwu - ok, lebo môj chlap dnes rozdal po kasárňach dotazníky mojej sestry 😀 tak už aj ja mám chuť byť užitočná 😀

kiwuska
11. mar 2009

neboj leni budes uzitocna a velmi 🙂

margaretka11
11. mar 2009

Saši to ma mrzí, že to Domka takto chytilo. Dúfam, že mu to čoskoro prejde 🙂

Leni, neprovokuj a nevyhrážaj sa. Moja cica sa tiež vie biť, možno nevyhrá, ale perie z tvojej kačičky bude lietať vzduchom 😠 . Ale v poriadku, budem tu denne podávať hlásenia 😀. Ale to platí aj pre teba. A nie že napíšeš jeden príspevok a fujasmatias, pekne tu budeš s nami kecať aj dlhšie, jasné? Nebo se neznám...

lenkamt
11. mar 2009

😀 😀 😀
no toto, 30.3. ideme do bb, môžme si to rozdať v mekáči 😀 😀 😀

kiwuska
11. mar 2009

nasi chalani chdia do kemacu, je s nimi svanda odkedy takto kecaju.
margaretka ahojki, ze si sa ukazala

kiwuska
11. mar 2009

minule mamina doniesla tvarohove moravske buchty a chalani ze babina doniesla pizu 😀

margaretka11
11. mar 2009

Kiwuska majú radi pizzu? Či len tak vyslovili tajné prianie? 😀

Lenka, ty máš nejaké husté reči 😀 . Lenže ja mám v merku ostnatý obojok a nebojím sa ho použiť. A ešte kúpim nejaké súbojové príslušenstvo a traste sa 😀

margaretka11
11. mar 2009

Lili, ja trúbka, želám chlapčekom všetko naj k 1. rôčku, nech sú hlavne zdravučkí a usmiati a prinášajú vám aj naďalej veľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiwuska
11. mar 2009

lili pripajam sa vsetko naj detickam k rociku.
marg oni niekedy ujedaju z mojej hawai 🙂

margaretka11
11. mar 2009

ahaaaa, maškrtníci sú to 😵 😵 😵 . Ale aj naši, my im z času na čas tiež doprajeme pizzu. Zbožňujú minipizzu, je so syrom, kúskami ananásu a kúsočkami slaninky 😉

miriamkac
11. mar 2009

caute
lili...drobcom vsetko naj, naj, naj....

obcas vas mrknem, aj ked nepisem....no dnes tu citit dobru naladu....aj ked su tu niektori chorucki...tym zelam skore uzdravenie....

ze pizza....no mamimy.... 🤐 .....u nas frci sunkova.... 😝

margaretka11
11. mar 2009

Miriamka, ja viem, ja viem. Iste ti napadlo, že sa máme hanbiť, také nezdravé jedlo. Aj keď pizza našich malých je nezdravšia ako Kiwuskiných, teda ak si dobre pamätám jej zloženie 😅 . Ale ja si myslím, že keď len tak raz za čas trošku zhrešíme, snáď maličkým neublížime 😉

miriamkac
11. mar 2009

marg......to mi je viac ako jasne..... 😀 .....a co sa tyka zdraveho a "nezdraveho"....jednoznacne plati: vsetkeho vela skodi.....nasi chlapci tiez uz zozuju cokoladu...a co teraz...no mala dostala a podelila sa... 😅

margaretka11
11. mar 2009

No aké zlatíčko je Laďka, podelila sa s bračekmi 😵 . Ja si myslím, že pokiaľ sa to s "nezdravými" mňamkami nepreháňa, tak je to v poriadku 🙂

miriamkac
11. mar 2009

moja rec...
a to pozeram, ze vy sa blizite uz k dvom rokom.....jaaaaaaj...ako to uteka....

kiwuska
11. mar 2009

jej cokolada, idem si dat.

margaretka11
11. mar 2009

Veru, veru, už máme oslavu za dverami 😉 . A najradšej by som čas vrátila späť a zažívala všetko odznova, toto krásne obdobie mi bude chýbať 😢

Kiwuska, len si daj 🙂

miriamkac
11. mar 2009

marg...nebul....pride ine...a tiez sa nudit nebudes...pockaj za chvilu zacnete riesit skolku, atd... 😀

kiwuska...este nechodite do skolky?