Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
11. mar 2009

yas, pokial ti vstanu skoro okolo 6,45,ako si pisala pred tym, daj ich skor spat, medzi 10-11, nase ked vstanu o 7,00, uz o9,oo zase spinkaju, dnes zmena 8,00 budicek a od 9,30 uz zase mrncali... potom okolo 14,00 po obediku a prechadzke,ak vyjde...do takej 16-17,00 a od 19,30 su v postielkach divaju sa na hrajucu hviezzdicku na plafone a bez revu spinkaju...
ide zmena casu, tak je to na tebe a nich 🙂

M bol na akcii, coooo? 😲

este nieco som chcela,ale som na materskej 😀 no co uz 😀

yasmina
11. mar 2009

Lalu ked sa zobudia o 17tej tak do 21-21.30 spoko potiahnu 😠
M nebol na akcii ale na sluzobke a meskal let...
a co si chcelaaaa?

lalupa
11. mar 2009

mam pocit,ze si pisala kedysi, ze ich davas spinkat okolo 16,00...ak ich das okolo 14-15,00, pol hodinka az hodinka staci 😉
jasne, ze tomu treba nechat aj par tt, teraz budu aj dlhsie dni, plno energie, bude to ine...
vsetko je o rituali ako hodinky, potom sa budu sami pytat spinkat...
apropo, uz su v postielkach?

nevieeeeeeem, idem kakaaat 😀

ahaaa,ze spanok produkuje spanok, cim viac spinkaju, budu chciet viac 😉 overene v praxi aj literature
aj u nas to plati neskutocne

yasmina
11. mar 2009

lalu nespia v postielkach...mimi sa tak vzpiera ze sa vie vytiahnut skoro do pasu a potom predklonit a ho prevazuje skoro zase drbol na hlavu... 😠 neviem aku postielku ked tato ma dno dole a aj tak uz je to nebezpecne...
ja ich dam spat aj o 15tej ale aj tak zaspia ako sa im uraci 😒

yasmina
11. mar 2009

Lenka general tu nie je...idem krmit bambuchy

lenkamt
11. mar 2009

😀 😀 😀
som ibaže čakám na Margarétku 😀 😀 😀
tá si to vypije 😀 😀 😀

margaretka11
11. mar 2009

Rozkaz generál, už som tu. Čo si mám vypiť?

margaretka11
11. mar 2009

Ja čakááááám. Kto ma chce sprdnúť??

yasmina
11. mar 2009

tu sa oije? tak nalievajte...

altea
11. mar 2009

ahojte,papáte,spíte všetci ?
🙂
my sme zaspali ako zázrakom spolu Sofi aj Samko,ťahajú už druhú hodku,tak som rada.Sofi to zas skláti okolo 15-16.00,ale Samko mi už spať nepôjde.Och,jo 😒 .
....tak som nas....tá, 😠 pardon,ale včera mi prišla zásielka z Quelle,MM som objednala pulóver .Je to taký letný pulóver so stojač.golierom na zips,keď som to rozbalila,a rozzipsovala ,skoro ma šľak trafil 😠 😖 Tak odfláááknuté prišitie zipsu ste ešte nevideli 😕 🙄 .Rozmýšľala som,či sa to nedá prišiť,nejako inak,ale keď to bude nosiť rozopnuté,vyzerá to akoby to mal dotrhané....
Takže idem baliť,a posielam späť...

margaretka11
11. mar 2009

No tak ja stále čakám, ako si to idem vypiť od Lenky a kde je, sa pýtam 😀

altea
11. mar 2009

yasmi a čo dobré ste papali 🙂 ??

altea
11. mar 2009

yasmi, 😲
aj my sme už vypadli z postieľky-teda Sofi,naozaj neviem akým spôsobom,ale tuším 😨
Ona má v postieľke 5 maličkých vankúšikov-maznáčikov,ktoré si podkladá pod hlávku,a mám taký pocit,že si to nahromadila na kôpku a tak sa štverala a štverala...až 😕

yasmina
11. mar 2009

altea to sa bojim ze zacnem ucit na postielky a spadne 😠
jedli zemiakovo-mrkvovu kasu a morcacie dusene prsia, brokolicku...

margaretka11
11. mar 2009

Altea, s tým svetrom urobíš najlepšie, keď ho vrátiš 😝 . Chápem ťa, že si sa vytočila, ja by som tiež tancovala od jedu 😠 . A čo sa týka pádov z postieľky, našťastie sa nám to stalo iba raz a vlastne ani nešlo o pád. Simonko nejakým spôsobom z nej vyskočil, dodnes si iba domýšľame ako k tomu došlo. Našli sme ho opretého o manželskú posteľ a plakááááál 😀 . Nič sa mu nestalo, iba sa vystrašil. Zato Simonka je také chúďatko naše, častokrát padá na pusinku a aj si ju rozbije. Ale ona je taký šaško, častokrát sa blázni a potom tak smiešne začne chodiť, niekde zakopne, padne a na pusu 😔.

yasmina
11. mar 2009

a mne pre zmenu prisla kozmetika z UK...roztrhana krabica a chybali nejake veci...svine kradnu na poste...tak som pisala do anglicka a poslu mi opakovane ...reklamacia foto krabice... 😠
nie je to prvy krat...sestra objednavala parfem a to iste zmizol balik...niekto sa v pohode obohacuje na poste a nikto to neriesi...aj ked je balik poisteny...v pohode ukradnu...a namiesto toho aby niekde nainstalovali kameru sa tvaria ze ja som prva a jedina komu sa to stalo 😠
inac MM bol u zubara...som pisala zubarovi nech ho poriadne vytrapi hehe 😀 a zubar odpisal neboj aj to bude...a teraz MM volal a ledva rozpraval...pchaa ...joj skodoradost 😝 😕

nana77
11. mar 2009

yasmi 😀 😀 😀 . ale ako sa hovori - skodoradost najvacsia radost 😉

ja som sa takto nastvala na neckermanna, uz si odtial v zivote nic neobjednam. na tych modelkach to vyzera super, ale domov mi dosli normalne vechte!!! 😠 😠 😠 . a z quelle mm objednaval este v novembri a doteraz nedoslo nic, ani len oznamenie, ze to neposlu...

margaretka11
11. mar 2009

Yasmi, presne ako nana píše, škodoradosť najväčšia radosť 😀

Ja si zvyknem objednávať z Moda Prima, teraz posledne to boli plavky, lenže tie sú v skutočnosti ešte úžasnejšie na fotke. 😉 . A to som si ich aj na stránke prezerala lupou, ale keď som ich uvidela naživo...super 😵

grmitko
autor
11. mar 2009

nana v qeulle to je klasika ja som uz xkrat objednavala a nikdy mi nic neprislo, ani sproste nemame na sklade.... tak uz neobjednavam

yasmi 😀 😀

yasmina
11. mar 2009

ja na quelle nemozem nic zle povedat ale zatial som objednavala len detske veci...ale bundicky...svetriky...body velmi dobre kvalita

grmitko
autor
11. mar 2009

s moda prima mam aj ja len dobre skusenosti 🙂

margaretka11
11. mar 2009

Saši a majú tam aj pekné detské vecičky, hlavne sa mi páčia to slávnostné oblečenie pre drobcov. Len škoda, že to nemám kde využiť 😝 . Ale mohli by mať aj viac detského oblečka v ponuke 😉

altea
11. mar 2009

moda prima je super 🙂

grmitko
autor
11. mar 2009

ano marg, hlavne to slavnostne pre uplne malicke deticky nad tym vzdy slintam 😀

margaretka11
11. mar 2009

Saši aj ja 😀

altea
11. mar 2009

Kočky vyvárate každý deň detičkám?
Teraz mi priniesla susedka -vraj varila v nedeľu 😕 dobrôtku pre drobcov,no neviem ako pozerám,tak pozerám dnes je streda 😖 ,kalendár nepustí.....nemám odvahu ponúknuť mojich drobcov.

juj,tu je také na nič počasie,obloha ako na spadnutie 😒 ,nanič nálada 😖 ,idem si dať cafééé.

yasmina
11. mar 2009

altea nech si to suseda zje 😠

margaretka11
11. mar 2009

Altea, v tomto prípade by odvaha asi opustila aj mňa. A ochutnala si to? A s počasím máš pravdu, otras, hnus, fuj. Už túžobne čakám oteplenie a viac slniečka 😵

grmitko
autor
11. mar 2009

altea ja detom nedavam jedlo starsie ako 48 hodin a to su uz pomerne velki 🙂 🙂 takze ako pise yasmi, nech si to zje 😀 ja si idem lahnut na par minut som jak mechom udreta

altea
11. mar 2009

margarétka ochutnala,sú to cestoviny so šunkou (neviem akej etiológie-či dusená,údená ?) a paradajkovým pretlakom-chutí to 😒 ...no neviem 😖 ...nemá to chuť.
Radšej nejdem pokračovať,nateraz mi stačí zápal pľúc ☹ ,okrem toho ak tá šunka je údená-tak to určite nie,pretože údeniny nemajú deti dostávať až do 3.r.
Ja varím každý,niekedy á 2 dni,závisí od druhu jedla.