• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
a dobré som zabudla
12. júl 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,hracky su drahe.....boli sme von,o chvilku ideme kupkat a papat a potom haju babiky :dizzy_face:
12. júl 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojky sú demolačná čata, oni zničia všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Maťkovi vydržali auta, traktory doteraz, teda dokedy to krpci nechytili do ruk :confounded:
12. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi sme dosli pred chvilov s vonku .sme uvareny za ziva sli sme von oklo 16 lebo decka len von...okupany a v postelach tak hadam bude uz pokoj.inak taky tichi dazd na noc by neuskodil
12. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 skoda, ze si nepovedala, ze chces take zirafky....mne ich poslala jedna mamina z Francuzska, a za obe s postovnym som zaplatila tusim do 20 €

@juliagregor - no zaspinkali obe krasne dnes vonku...a Vivien asi po hodke zacala trucovat. Ale nejako smo ju s hrackou zabavila....ale uz som sla aj tak dom. A oni mi niekedy spia bez pohybu...v kociariku...resp. jedna spi a druha sa zobudi....uz som to skusala viackrat. A co sa tyka spania doma....oni vzdy zaspavaju same....nikdy ich nemam na rukach. Cize obed v postielkach by nemal byt problem. jedine vonku sa s nimi hybe. Ani do ziadneho hojdacieho kresielak ich doma nedavam. Takze doma stale len staticky zaspavaju. Aj vonku na balkone zaspia bez pohybu...ale ked sme na prechadzke...tak sa chcu "prechadzat" :wink:
12. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka123 ten dazd by som brala....
12. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
asi budeme zase bez elektriky, tak rýchlo píšem :slight_smile:
@katrinb super, že ste včera pekne spinkali, vieš oni sú už väčšie a už ich to nebaví, len tam ležať ...no rastiete, včera som pozerala dior fotky a takí sú krásni a malinkí, až mi je ľuto, že ja už mám takých veľkých chlapov aj fefferonka má krásnych chlapcov ....a vlastne všetky máte krásne detičky..
zase strašné teplo, ja nemusím taký hic a ešte do toho variť, no tichý úžas... :angry:
13. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fefferonka kedysi dávno sme rozoberali papanie detí http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7087888&tab=1
tento e-obchod mám osvedčený, a ked objednávam dvojmo, je to bez poštovného
13. júl 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
no,dnes vyzera na dalsi horuci den.az tak teplo nemusim,mam rada leto,ale ....

@katrinb tak to je rozdiel zapatit do 20€,ako 30€.ale co sa da robit.mne sa tak zirafky zapacili,ze som ich musela kupit.moj mm a ty niesi normalna :dizzy_face: a ja mu tak kolko das denne za cigarety.....1,60,tak si to zrataj kolko je to do mesiaca a mas.... :dizzy_face:
u nas zajtra zacinaju spisske trhy,ale je tak horuco a este v meste tam sa ani listok nepohne,tak neviem,neviem ci vobec pojdem do mesta,ale ma prist do SNVprist ajka aj s detmi,a rada by som ju spoznala,no uvidim....a mm maju v robote volno,sef im dal,ze su trhy,dobry sef :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj u nás je veľmi teplo, už ked sa mi potia oči je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ideme rýchlo von, nech si trošku pobehajú a potom ich budem aspoň do 16.00 držať doma...
14. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my vychadzame az okolo 4-tej von,aj to sme na zahrade a v tieni.neda sa vydrzat.len pijem,pijem a pijem... :grinning: ,ale vodu cistu :grinning: :grinning: :grinning:
trosku som povysavala,umyla podlahu a uz som spotena.este nejaky rychly obed hlavne nech je lahky....
14. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@matelko1 aj ja idem na trhy s deťurencami som presvedčila mm tak to musim využiť

aj mi chodime von až okolo 16tej vonku
14. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 tak sa možno zajtra tiež stretneme :wink:
14. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72 ale mi ideme v piatok
14. júl 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky dvojiciek, dufam ze nevadi, ze vam sem vpadnem, ale potrebovala by som poradit. Mam 15 mes dvojicky a dost sa biju o hracky, v podstate odjakziva, ale trapi ma, ze sa pritom hryzu,a to riadne. Hlavne maly hned ide po nej zubami, ked sa o nieco tahaju, ale aj len tak, z nejakej roztopasne. Dnes ich moja mama nechala chvilocku v ohradke samych a on jej dohryzol chrbatik, ma ho samu modrinu a skrabanec, hrozne to vyzera :frowning2: . Ale ani ona neni o vela lepsia. Ja ked vidim, ze idu kusnut, hned skocim, odtiahnem a zakricim Nesimies kusat! ale oni akoby nerozumeli, maly sa tomu smeje a este kusne aj mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Niekedy sa nezdrzim a aj po plienke supnem, ale to asi k nicomu dobremu nevedie.
Ako im to vysvetlit? Prejde ich to niekedy? Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem
15. júl 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jelencek ahoj, nepomôže nič, len dať do druhej izby :confounded: , moji sa už chvalabohu nehryzú, ale ked ich tlačili zubky a boli nervní, tak sa hrýzli stále..hlavne šimon, bola som na neho zlá :pensive: , a dala som mu jeho ruku do pusy a donutila som ho, sa sám seba pokusať, a to som spravila vždy, ked vedome pohrýzol brata...postupne to prestal robiť...
ja viem, že je to drastické, a určite ma veľa mamín odsúdi, ale nič iné nepomáhalo a Ajko mal modriny veľkosti mandarinky a mňa raz pohrýzol tak na stehno, že so ta mala modriny veľku ako pomaranč....
veľa trpezlivosti ti prajem
15. júl 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den.no dnes to znova vyzera,ze bude hic.
15. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, moze byt, ze ked kojim 2 babule...tak mi aj napriek tomu, ze beriem vitaminy - ze sa mi robia modriny? na nohach hlavne...a urcite sa tak casto neudieram....nejako sa mi zacali objeávovat.hlvne na lytkach....hmmm? Mam zacat brat este nejaky vitamin navyse?
15. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrinb viac vitamínov aj tak vycikáš...a nemáš to od kočíka ?
15. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor od kocika asi nie....este moze byt od autosedaciek..teraz ma napadlo, ako ich nosim dole schodmi...ale neviem neviem....
15. júl 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia, nam je teplo ! maly su celý potničkový, v dome mame 28,5 stupna. V sobotu prášime na Liptov - chladnejšie a snád vlhkejší vzduch, na tie naše laryngitídy
15. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte foto, žeby nám išli zuby?
15. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa to je foto :grinning:
15. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa ved mu daj jesť :grinning: super foto :grinning:

@katrinb buchneš sa ani nevieš kedy, a ked vlečieš tie autosedačky, tak sa ani nedivím, ved už sú ťažké :wink: ,a zle sa nesú, lebo ruk daleko od seba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: daj si spraviť krvičku na preventívnej prehliadke, aj ja som si tak dala a dr. mi povedal, že si výsledky môžem dať na nástenku, ja som stále brala Calibrum, veľmi ma boleli kolená a potom mi to prešlo ...

my máme v byte 32 a už sa mi potia oči, chystám večeru, beriem so sebou a ideme sa kupať...včera sa už konečne šimon nebál a bol vo veľkom bazéne, ajo stále kričal, ale aj tak som ho stále šupla do vody nech sa ochladí...som ja ale mrcha :grinning:
15. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor juuj, ako vam je dobre. ze kupat...my si musime na to este pockat. Ale idem kupit bazenik a cez vikend na chalupe ich budem v nom ochladzovat...uz sa tesim. A tu krv si pojdem dat zobrat...radsej...
15. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali ste spravy? V BA bol velký požiar a mm tam strávil 6 hodín.
15. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa on je poziarnik?
15. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, sem tam sa objavi v telke, ale dnes naštastie nerozprával (on to nemá rád). Bolo ich tam hrozne veľa, tak rozrával vrchnejší!!!!!
15. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa no tak to mas doma hviezdu :wink:
15. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok