Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

matelko1
11. aug 2010

@katrinb krasne bambulky 🙂 🙂 🙂

matelko1
11. aug 2010

@jennys tak pevne verim,ze vilko bude mat dobre vysledky a pojdete uz domov.a mas pravdu,my ako rodicia chceme vsetko vediet,tak nechapem ten pristup personalu.

katrinb
11. aug 2010

@matelko1 aj ty uz uloz nejake fotky...ja som tiiiez velmi zvedava na tvojich chalosov 🙂

juliagregor
11. aug 2010

@katrinb Ajko je agent provokatér a Šimon je nervoš 😀...ked sa hnevá, tak všetko hádže o zem, hračky, motorky, stoličky (ich plastové), musela som schovať drevené hračky, aby si hlavy navzájom neporozbíjali 🙄

katrinb
11. aug 2010

@juliagregor no sranda, jednovaj. dvojky a su rozdielne.....no uvidim, ako nase babenky. teraz su sice rozdielne,...ale menia sa. Stale a neustale. raz sa jedna nervaci a potom druha..... 🙂

juliagregor
11. aug 2010

@katrinb ešte ste malinké, a stále sa budú meniť 😉 , ja som si tiež myslela, že jednovajkoví a budú rovnakí, sú ale iba výzorovo (Maťko si ich nepomýli, rozozná ich zruba od ich roka, ale mm už má zjavné problémy 😀 ), ja ich vidím uplne rozdielnych a povahovo sú ako jing a jang, uplne opaky, akoby jeden človek rozdelený napoly, doplňajú sa...šimon bude bitkár, ten sa nebojí aj Maťa bije 😝

juliagregor
11. aug 2010

@jennys pripomenula si mi, aj my sme chodili cez prahy, vraveli sme tomu s mm, utrepať ich do spánku 😀 , ja už som na toľko vecí pozabúdala a tu s vami si nato spomínam,,,, 😉 niekedy som aj po papučiach chodila s kočíkom 😀

matelko1
12. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@katrinb uz ulozim nejake fotky.
zapla so pracku,dnes si urobim taky veget,ostavame doma,nikam nejdeme,len na zahradu sa vykvacime 😀 😀 a mozno sa trosku sa prejdeme po dedine.

janulqa07
12. aug 2010

pekny dnik prajem....
my od rana behame po lekaroch, neurologia..boli sme pochvaleny ako pekne v brusku vydrzali a ake pekne kilecka maju, ocna... vsetko ok, mame pokoj na rok, este ortoped nam chyba
stihli nam prist aj vysledky zo skriningu z banskej bystrice, museli nam brat zase krv z päty , tak uz stresujem ci budu dobre vysledky

juliagregor
12. aug 2010

@janulqa07 gratulujem k výsledkom 🙂 a nestresuj výsledky budú dobré 😉

janulqa07
12. aug 2010

@juliagregor dakujem, jaj som sa zlakla ked mi doktorka volala ze prisli zle vysledky, tak dufam ze to fakt bolo len zle odobrate vzorky... prave som bola vonku s Matusom a manzel ostal s detmi doma, vonku sa neda dychat... normalne mam chut ist za psychiatrom... som z maleho uplne mimo, tak ma zlostil 😠
obdivujem ako zvladas troch 😲

katrinb
12. aug 2010

@janulqa07 sledky budu super, uvidis

jennys
12. aug 2010

@matelko1 no my po dnešnom dni veru nič moc. Vilkovi brali ráno krv a mal nízky hemoglobín tak myslíme že zajtra ešte nám ho domov nedajú. Čakala som že to bude lepšie. Dnes bol aj na sone, to bolo OK a dobrá správa je že už nie je na infúzke.

@katrinb no máš krásne kočky, zlaté sú. Ja keď vidím teraz v nemocnici tie deti, tak sa mi zdajú všetky také obrovské a to sú tam také 4-5 mesačné, našich si takých veľkých neviem predstaviť, mne sa zdajú v pohode takýto maličkí.

@juliagregor dnes mala službu tá dobrá doktorka, taká mladá, tá hneď pribehla keď nás videla a povedala čo a ako, to bolo doobeda. A ako stihla si všetko požehliť? Nám keď sa to nakopí tak to žehlenie nemá konca. A ja som tiež veľa vecí čo boli pri Lucke a s čím sme sa mordovali pozabúdala, až teraz pri malých si na to spomínam. A to sú len štyri roky, ja by som si chcela všetko pamätať keby sa to dalo.

@janulqa07 neboj, výsledky budú OK, držím palce!!!

juliagregor
12. aug 2010

@jennys jaj ani nevieš ako stále na Vás myslím..., ani si neviem predstaviť aké máš pocity, ked máš takto deti rozdvojené ☹ , dúfam, že sa mu tá krvička zlepší a už budete zase všetci doma 😉
a nič som nestihla, normálne som sa na to ..... 🤐 , dnes mi pribudla ešte jedna práčka, aj som to chcela odfotiť 😀 , je toho cez meter 😝
ten čas tak rýchlo letí, že aj tebe budú chlapci zachvíľku behať a dúfam, že budeme si písať o iných veciach ako o nemocnici... 🙂

jennys
12. aug 2010

@juliagregor tak to je fajn že si sa na to vykašlala však to nehorí a požehlíš inokedy, ja sa niekedy takto aj týždeň chystám a vôbec ma to netrápi. Inak z tej nemocnice už mám riadne šoky, už máme toho naozaj všetci dosť, najskôr ja, potom oni dvaja, teraz zasa Vilko, keď sa vráti odtiaľ dúfam, že sa tam už dlho nikto z nás neukáže.

julietka
12. aug 2010

@juliagregor @katrinb babule to je sranda ked to tu tak rozoberate ze vase jednovajecni drobci su tak strasne odlisni, ja som vzdy myslela ze jednovajecni su casto rovnaki este aj povahovo 🙂
za to ti nasi ked nas niekto stretne tak podpichuju ze jeden je asi od jedneho suseda a druhy od druheho 😅 , pretoze nasi ani nevyzeraju ako surodenci, nieto este dvojcata, aj ked su dvojvajecni..

julietka
12. aug 2010

@katrinb krasne babulky 🙂 ako ste narastli, pekne ti prospievaju a super ze papaju iba tvoje mliecko a takto sa vam krasne dari 😵
@matelko1 ako drobci, uz sa plazite?
nasa mala sa mi plazi uz asi dva tyzdne, ale malemu sa akosi nechce, ma vacsiu ritku 😉 ale zistil ze sa dokaze posuvat aj inak tak sa zacal kotulat a kotula sa a dostane sa kam chce 😅

katrinb
12. aug 2010

@julietka daj nejake fotky, ako ste uz vyrastli...
@jennys moja, bude uz len dobre......

julietka
12. aug 2010

@katrinb kati ja mam fotky ulozene v albume 🙂

katrinb
12. aug 2010

@julietka ze kotula...to musi byt srandovne....

juliagregor
12. aug 2010

@julietka ahoj, Juli sú veru povahovo uplne iní...ale naj sú hlášky, ked sme vonku : A to sú dvojčatá? A to sú chlapci? A prečo ten jeden, jazdí na bicykli a oni sú v kočári? A to sú dievčatá? .....
@jennys ty si silná a zvládneš to a aj zvládaš, aj ked ti je určite ťažko...Vilko je bojovník, ved je ešte len týždeň po operácii a už pekne papá..bude dobre 😉 😉 😉

katrinb
12. aug 2010

@julietka mrknem....dik

juliagregor
12. aug 2010

@julietka malí sú podarení a akí sú okatí 🙂 😀
mm tu frfle, idem sa mu venovať 😅

julietka
12. aug 2010

@juliagregor juli s tymi hlaskami sa asi naozaj stretava kazda mamicka dvojek, neverila som tomu ze to tak je, pokial som sa sama nezacala s tym stretavat...ked mi daju otazku "a to su dvojicky"? tak naozaj zacinam verit tomu ze su az tak odlisni? neviem ci si pri tej otazke ludia myslia ze by som v dvojkovom kociku viezla susedine dieta?

jennys
12. aug 2010

Kočky ďakujem za povzbudenie, veď ja viem, že už je to dobre, len niekedy už by som chcela tak normálne žiť, teda užívať si detí a tak, tento rok bolo toho všetkého na nás nejak veľa, hlavne aby boli deti zdravé a budem spokojná. Ale napíšem vám, že už si ani neviem predstaviť, že by sme nemali dvojičky, je to skvelé, že sú práve dvaja a pravdaže aj Lucka.
@juliagregor no veru, manželovi sa povenuj, netreba ho zanedbávať 🙂

julietka
12. aug 2010

@juliagregor juli dakujeme 🙂 veru muzikovi sa treba venovat, aj ja toho svojho chudaka akosi zanedbavam odkedy mame deturence 😕

juliagregor
12. aug 2010

@jennys odcupkal do kuchyne, chvíľku vydrží 😅
počkaj zachvíľku ich budeš ponukať na adopciu ako ja moje 😀 😝 , teda len obrazne, aby ste ma nemali za macochu 😀 😵

juliagregor
12. aug 2010

môj je už zvyknutý, terauz vravíme, že nie sme manželia ale rodičia...stále riešime len deti a je to dosť stresujúce...
tri deti sú neskutočná finančná záťaž, riešime už škôlku a došlo mi, že na budúci rok budeme platiť za troch 100 Eur na mesiac za škôlku... 😝

jennys
12. aug 2010

@juliagregor aj mne to už pripadá že nie sme manželia ale len rodičia, ale ja chcem byť aj manželka, tak sme nedávno aj toto riešili. A v sobotu máme 11te výročie svadby. Mužovi teda aj sebe som objednala takú hru, volá sa to že Francúzska hra lásky. Je to na pošte, zajtra pre to musím ísť, som zvedavá čo to bude za zábava. Ale aj to treba lebo odkedy máme Lucku tak sa veľa zmenilo a hlavne na seba sme veľa času nemali. Neviem či sa to zlepší ale som rozhodnutá to zmeniť a viac sa mu venovať, len či bude na to dosť energie to neviem.

juliagregor
12. aug 2010

@jennys daj vedieť, som zvedavá, možno sa inšpirujem 😉
my sme spolu 7 rokov a z toho 4 manželia ..to už máte pekné číslo 😉 , my sme minulý rok na výročie zabudli a tento rok sme chceli ísť aspoň na kávu, ale nemal kto byť s deťmi 😒