Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
16. sep 2010

@lusinkaj plodovú vodu mi pustili a kontrakcie bolia ...
neboj sa ...to zistíš 😉

lusinkaj
16. sep 2010

@juliagregor ale hadam,to namna nepride...bojiiiiiim....musime vydrzat 😉

murkaa
16. sep 2010

@juliagregor to s tym autom je super. Nam už stojí jedno v bazare, druhe ešte používame - kupovali sme ho pred rokom. Čiže ešte pred pôrodom.. Vybrala som si Fiat Ulysse. Je to vačšie ako picasso.
@lusinkaj krásny týžden. Ak aj porodíš tak je všetko v poriadku. Predčasne narodené deti sú do 36tt.

lusinkaj
16. sep 2010

@murkaa jasnacka...ale ked tak by som radsej chcela porodit planovane,bojim sa ze to namna pride hocikedy ..... 😒 🙂

murkaa
16. sep 2010

@lusinkaj neboj. Aj tak to raz bude. Mne odtiekla plodova voda v noci o pol druhej v 35 tt a mm v robote. No a rodila som normalne a aj manžel stihol po službe prisť k pôrodu.Nemohol odisť, lebo ho nemal kto zastúpiť.

juliagregor
16. sep 2010

@murkaa aj my máme Fiat Ulyssé 😀 , len budeme potrebovať ešte jedno auto a vybrala som si Picasso

murkaa
16. sep 2010

@juliagregor jáááj, tak dobre. A ake to je autičko? Ja chcem hlavne 7 miestne. My chceme druhe len na to, aby sa mm dostal do práce. Inač aj teraz používame Berlingo.

juliagregor
16. sep 2010

@murkaa https://www.modrykonik.sk/forum/tema/spolehlive... v stred strany...
@lusinkaj neboj 😉 , a aký kočík si si vybrala?

juliagregor
16. sep 2010

@murkaa zatiaľ dobre, predstav si, že včera sme prišli nato, že má zabudované isofixy na všetkých sedačkách...ak mi pošleš mail, tak ti pošlem návod na obsluhu, je to síce z peugoota, aleoni to vnutro majú rovnaké, máme ten starší model, ale jeden z posledných vyrábaných, je to v elektrike, klíma, sedačky sa dajú všetky vybrať, hocijako naklikať...zatiaľ spokojnosť

lusinkaj
16. sep 2010

@murkaa no tak to som zvedava...fakt ja budem ako na ihlach.....plod.v.ak odtecie to viem ako????
@juliagregor strasne som chcela bumbleride,len skoda.....tak kupime Dorjan 🙂

juliagregor
16. sep 2010

@lusinkaj dobrý výber 😉

lusinkaj
16. sep 2010

@juliagregor ved tolko sme hladali na nete,ze az do placu mi bolo...hlavne aby vosiel nam to auta kedze cestujeme k nasim rod.a aj smaozrejme cena hrala rolu 🙂

murkaa
16. sep 2010

@lusinkaj to zistíš ľahko, plodová voda tečie a tečie vo väčších množstvách a nárazovo. Ja som tiekla až do pôrodnice. Ako som vystupila z auta, prve som sa zastavila na WC a až potom na príjem. A kočík Dorjan mam ja. Je dobrý. Dnes som s ním chodila po tráve pod gaštanmi na konci dediny uplne bez problémov. No teda len deti nechceli spať, čo som naivne dúfala. a vojde do 80 dverí. 🙂 Len pozor, myslím, že teraz sú už aj širšie typy.
Konkretne tento http://www.kocik4u.sk/kocik4u/eshop/0/0/5/16-Da....

murkaa
16. sep 2010

@juliagregor juli poslala som ti IP, aky starší model? Ved ich vyrabaju stale.

murkaa
16. sep 2010

@juliagregor aha, my sme pozerali od roku 2005, tak preto nam nevyskočil stary model. To neva.....a tých recenzií a zisťovanie spotreby sme si užili....

jennys
16. sep 2010

@lusinkaj držím palce, už je pôrod naozaj za dverami, hlavne nech všetko dobre dopadne. A neboj, keď to príde budeš vedieť a do nemocnice stihneš. Mne začali kontrakcie a ešte dve hodiny som bola doma kým som sa rozhodla že idem, hoci dosť som riskovala ale prežila som to.
No keď tu píšete o autách, mm skonštatoval že budúci rok budeme musieť kúpiť nové, nejaké väčšie, už teraz sa ledva pomestíme.

juliagregor
16. sep 2010

@murkaa máme ho rok a minulý rok sme nemohli dať viac peňazí do auta, ale zatiaľ fajn,,,závady žiadne

lusinkaj
16. sep 2010

@murkaa tak to urcite zistim ak to je tak...a je to aj s krvou zafarbene?
presne tento kocik aj ja chcem,tuto kombinaciu len bez autos.lebo to vobec nevyuzijem....za tolko si kupila kolko je tam cena?ste to obj.cez net a kedy vam prisiel???lebo mi sme ho nalsi za trosku viac eur...na stranke pre nase deti... 😉
@jennys dakujem,veru je to uz za dverami......no mi tiez planujeme väcsie auto ale az na druhy rok... 😉

juliagregor
16. sep 2010

@lusinkaj tam kde je napísané, že sa dajú nakliknúť sedačky je ten širší

lusinkaj
16. sep 2010

@juliagregor ale rozmermi nam vojde do auta coze to je zaklad....mm uz vsetko prestudoval... 🙂

juliagregor
16. sep 2010

@lusinkaj nekupujte širší, nevojdeš nikam do obchodu, k lekárke...je to veľmi nepraktické

murkaa
16. sep 2010

@lusinkaj ja som kupila hlavne s autosedačkami. Je to parada a sú dosť veľké. Ešte teraz tam mám deti. Ak dáš ten adaptér tak sa dobre chodí po obchodoch. asi pred dvoma týždnami som tak bola sama v meste a to len preto, že ked mi zaspia deti v aute nemusim ich vyťahovať zo sedačiek. Veznem ich aj s nimi a šup na kolieska - ide sa!!!!!!!!!!! Len doporučujem!!!!!! A sedačky sa naklikavajú NIE VEDLA SEBA, ale jedna v predu a druhá vzadu. A ešte sa tam posadil aj starší. Tak sa viezli všetci traja. Ja som ho to kupovala ako novinku hned v januári a najlacnejší bol v pplux bazár. 530€ aj s adapterom, autosedačkami a aj fusaky do kočíka. Komplet všetko.

juliagregor
16. sep 2010

@lusinkaj http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... širší
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... užší

vidíš to na tých sedačkách, bud su posunuté, alebo vedľa seba

murkaa
16. sep 2010

@lusinkaj ako píše Júlia, nekupuj širší....a ešte ak myslíš plodovú vodu, tak nie. Je to číre.

juliagregor
16. sep 2010

@jennys aj my sme tak kupovali auto, už ked bolo treba autosedačky...

murkaa
16. sep 2010

@lusinkaj http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7466057 toto je ono, len je tam zle t.č. je to ten pplux (maju svoju stránku) ak chceš kukni si to.

katrinb
16. sep 2010

ahojte, ja len na skok...nebola som tu opat par dni..ale zajtra si vas docitam....peknu nocku vam prajem

juliagregor
17. sep 2010

@katrinb nová fotka, peknučké ste 🙂 🙂 🙂

katrinb
17. sep 2010

@juliagregor dakujem mojenko...a pridam aj par s kockami...ako sa mi mas? Este som nestihal precitat co je nove...tak sa rovno pytam