• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
@lusinkaj plodovú vodu mi pustili a kontrakcie bolia ...
neboj sa ...to zistíš :wink:
16. sep 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor ale hadam,to namna nepride...bojiiiiiim....musime vydrzat :wink:
16. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor to s tym autom je super. Nam už stojí jedno v bazare, druhe ešte používame - kupovali sme ho pred rokom. Čiže ešte pred pôrodom.. Vybrala som si Fiat Ulysse. Je to vačšie ako picasso.
@lusinkaj krásny týžden. Ak aj porodíš tak je všetko v poriadku. Predčasne narodené deti sú do 36tt.
16. sep 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa jasnacka...ale ked tak by som radsej chcela porodit planovane,bojim sa ze to namna pride hocikedy ..... :unamused: :slight_smile:
16. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj neboj. Aj tak to raz bude. Mne odtiekla plodova voda v noci o pol druhej v 35 tt a mm v robote. No a rodila som normalne a aj manžel stihol po službe prisť k pôrodu.Nemohol odisť, lebo ho nemal kto zastúpiť.
16. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa aj my máme Fiat Ulyssé :grinning: , len budeme potrebovať ešte jedno auto a vybrala som si Picasso
16. sep 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor jáááj, tak dobre. A ake to je autičko? Ja chcem hlavne 7 miestne. My chceme druhe len na to, aby sa mm dostal do práce. Inač aj teraz používame Berlingo.
16. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa zatiaľ dobre, predstav si, že včera sme prišli nato, že má zabudované isofixy na všetkých sedačkách...ak mi pošleš mail, tak ti pošlem návod na obsluhu, je to síce z peugoota, aleoni to vnutro majú rovnaké, máme ten starší model, ale jeden z posledných vyrábaných, je to v elektrike, klíma, sedačky sa dajú všetky vybrať, hocijako naklikať...zatiaľ spokojnosť
16. sep 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa no tak to som zvedava...fakt ja budem ako na ihlach.....plod.v.ak odtecie to viem ako????
@juliagregor strasne som chcela bumbleride,len skoda.....tak kupime Dorjan :slight_smile:
16. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj dobrý výber :wink:
16. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor ved tolko sme hladali na nete,ze az do placu mi bolo...hlavne aby vosiel nam to auta kedze cestujeme k nasim rod.a aj smaozrejme cena hrala rolu :slight_smile:
16. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj to zistíš ľahko, plodová voda tečie a tečie vo väčších množstvách a nárazovo. Ja som tiekla až do pôrodnice. Ako som vystupila z auta, prve som sa zastavila na WC a až potom na príjem. A kočík Dorjan mam ja. Je dobrý. Dnes som s ním chodila po tráve pod gaštanmi na konci dediny uplne bez problémov. No teda len deti nechceli spať, čo som naivne dúfala. a vojde do 80 dverí. :slight_smile: Len pozor, myslím, že teraz sú už aj širšie typy.
Konkretne tento http://www.kocik4u.sk/kocik4u/eshop/0/0/5/16-Danny-Sport-Duo.
16. sep 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor juli poslala som ti IP, aky starší model? Ved ich vyrabaju stale.
16. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor aha, my sme pozerali od roku 2005, tak preto nam nevyskočil stary model. To neva.....a tých recenzií a zisťovanie spotreby sme si užili....
16. sep 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj držím palce, už je pôrod naozaj za dverami, hlavne nech všetko dobre dopadne. A neboj, keď to príde budeš vedieť a do nemocnice stihneš. Mne začali kontrakcie a ešte dve hodiny som bola doma kým som sa rozhodla že idem, hoci dosť som riskovala ale prežila som to.
No keď tu píšete o autách, mm skonštatoval že budúci rok budeme musieť kúpiť nové, nejaké väčšie, už teraz sa ledva pomestíme.
16. sep 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa máme ho rok a minulý rok sme nemohli dať viac peňazí do auta, ale zatiaľ fajn,,,závady žiadne
16. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa tak to urcite zistim ak to je tak...a je to aj s krvou zafarbene?
presne tento kocik aj ja chcem,tuto kombinaciu len bez autos.lebo to vobec nevyuzijem....za tolko si kupila kolko je tam cena?ste to obj.cez net a kedy vam prisiel???lebo mi sme ho nalsi za trosku viac eur...na stranke pre nase deti... :wink:
@jennys dakujem,veru je to uz za dverami......no mi tiez planujeme väcsie auto ale az na druhy rok... :wink:
16. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj tam kde je napísané, že sa dajú nakliknúť sedačky je ten širší
16. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor ale rozmermi nam vojde do auta coze to je zaklad....mm uz vsetko prestudoval... :slight_smile:
16. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj nekupujte širší, nevojdeš nikam do obchodu, k lekárke...je to veľmi nepraktické
16. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ja som kupila hlavne s autosedačkami. Je to parada a sú dosť veľké. Ešte teraz tam mám deti. Ak dáš ten adaptér tak sa dobre chodí po obchodoch. asi pred dvoma týždnami som tak bola sama v meste a to len preto, že ked mi zaspia deti v aute nemusim ich vyťahovať zo sedačiek. Veznem ich aj s nimi a šup na kolieska - ide sa!!!!!!!!!!! Len doporučujem!!!!!! A sedačky sa naklikavajú NIE VEDLA SEBA, ale jedna v predu a druhá vzadu. A ešte sa tam posadil aj starší. Tak sa viezli všetci traja. Ja som ho to kupovala ako novinku hned v januári a najlacnejší bol v pplux bazár. 530€ aj s adapterom, autosedačkami a aj fusaky do kočíka. Komplet všetko.
16. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ako píše Júlia, nekupuj širší....a ešte ak myslíš plodovú vodu, tak nie. Je to číre.
16. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennys aj my sme tak kupovali auto, už ked bolo treba autosedačky...
16. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7466057 toto je ono, len je tam zle t.č. je to ten pplux (maju svoju stránku) ak chceš kukni si to.
16. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len na skok...nebola som tu opat par dni..ale zajtra si vas docitam....peknu nocku vam prajem
16. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrinb nová fotka, peknučké ste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor dakujem mojenko...a pridam aj par s kockami...ako sa mi mas? Este som nestihal precitat co je nove...tak sa rovno pytam
17. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok