• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
@lucia.kl :slight_smile:
no v TETE sú sleap and play 50 ks za 7,5 eur. a ked sa registruješ v Procter & Gamble, nepamätám ako tak mesačne prichádzajú kupóniky na zlavu pampers plienok a obrúskov. teraz sú aj v tescu akcie na pampersky. ale je tu aj téma akciové plienky :grinning:
10. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky, dúfam, že vás neotravujem, ale nechcete sa zúčastniť súťaže o profesionálne fotenie zadarmo vašich dvojičiek? ak áno, pridajte sa na FB do skupiny:
http://www.facebook.com/pages/JLfoto/139199486135556?v=wall
Riadne si všetko prečítajte, tam nájdete všetky podrobnosti, ak nie, obráťte sa na mňa...

Všetko dobré vám a vašim anjelikom želáme :wink:
17. dec 2010 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
20. dec 2010 o 11:56 • agenturaberuska
Ahojte nájdem tu niekoho kto po dvojičkách čaká alebo už má ďalšie bábo:slight_smile:
21. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankulina - ano, najde :wink:
21. dec 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mima, velmi si ma potesila. my s manzelom rozmyslame nad dalsim babom - teda nad dievcatkom a mam troch ustrach ako sa to da zvladat, najprv dvojicky a potom dalsie mimino. Na druhej strane si vsak hovorim, ze ked som zvladla dvoch chalanov - maju dva a pol roka, tak zvladnem aj tri deti. Co ty na to? Mas nejake odporucania:slight_smile:
22. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankulina - najmladsi sa narodil, ked mali dvojky cez 3 roky.....
my sme 3. neplanovali, velmi nas to prekvapilo, ale je to poklad.....
teda nie je to lahke, ono 3. dieta nie je ako take problem, lebo veci riesis s nadhladom, tym, že su chlapci dvaja, su zvyknuti, že nie su sami, nie su rozmaznani....
len 3 deti su proste 3 deti... skor je to tazsie na organizaciu, ked treba ist k lekarovi, ist sama s 3 detmi je horor, alebo napr. u nas teraz kruzky zosuladit to do spankom najmladsieho.....

ked sa na toto pripravis a poviete si, že tento rok to zvladnete, tak potom to bude parada
22. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajeme krásne Vianoce a šťastný nový rok :slight_smile:
22. dec 2010 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my zelame vsetkym dvojickovym maminkam vesele Vianoce a vsetko dobre v Novom roku
22. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam a prajem krásne Vianoce všetkým!!!!!!!!!!!
23. dec 2010 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
prajem vsetkym dvojmaminam stastne a vesele! nech su deticky zdrave a poslusne a maminky plne elanu :wink:

p.s. zajtra mame prave 1/2 roka..ten cas straaasne leti.

@mima595
@lucia.kl
@jennys
@juliagregor
@katrinb
@julietka
@janulqa07
@alienka73
@luciaf13
@adjka
23. dec 2010 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este pridavam aktualne foto :dizzy_face:
23. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tintin velkeeeee gratulko ku polrocku...aj ked vopred...ale zajtra tu asi nebudem......Posielam dievcatkam pusinky.....a napodobne...stastne a vesele...... :wink:
23. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katrinb dik Kati, jeeej vy uz ste ake velke! este si doma ci uz robis? a bambulky lezu o 106? ozaj hned sa ta aj spytam ...zacneme papat mrkvicku a uz si nepamatam kedy sa papaju kasicky? od 7? ...nase male su plne kojene..dik.
23. dec 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tintin ste krásne a už také veľké :wink:
23. dec 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej vdaka z aprianicka a aj vam vsetkym krasne sviatky a PF 2011
24. dec 2010 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky všetkým prajem krásne prežitie vianočných sviatkov, detičkám rozžiarené očká pri stromčeku a rodičom pokoj a lásku...Krásne Vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2010 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliagregor napodobne Juli...cmuky
24. dec 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tintin velka gratulacia k pol rocku :slight_smile:
my sme nasim dali spravit na pol roka aj kazdemu jednu tortu, aj ked len malinku, tak sme sa tesili z prveho polrocika :dizzy_face:
26. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julietka jeeej to vazne, to ste fakt museli byt happy :grinning: ja som rada, ze stihnem kupit rozky :sweat_smile: s 3 detmi je to fakt dost divoke. drzte sa
27. dec 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
dnes mi prišla pozvánka z UPSVaR, aby som sa tam urýchlene dostavila aj s OP ohladom RP, RL tam mám obidva.... :wink:
30. dec 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto kto dvojičky kojí aj dokrmuje?
4. jan 2011 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misabbas ja už mám väčšie det, čo by si chcela vedieť? na jedno krmenie aj kojíš aj dokrmuješ fľaškou?
4. jan 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som tu nová a neviem kde by som sa mohla opýtať otázku, na ktorú som zatiaľ nikde nenašla odpoveď :cry:
Čakám dvojičky, som v 7 tt. a prvýkrát som bola na sono v 5 tt, kedy mi doktor povedal, že pravdepodobne čakám dvojičky, lebo tam videl dve dutinky :grinning: Moja otázka je, kedy sa bude dať zistiť či ide o jedno alebo dvojvaječ. dvojičky? Ďakujem :slight_smile:
4. jan 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka1987 na sone, dr. by mal mať dobré oči a dobrý prístroj, ale neni to vždy uplne ajsné a niekdy len z krvi sa dá presne zistiť vaječnosť
4. jan 2011 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka1987 ale ked máš dve dutinky, tak budú dvojvaječné
4. jan 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misabbas ahoj, ja dvojčatá dojčím a raz denne majú umelé mlieko, v nemocnici keď boli tak som na začiatku dojčila a dokŕmila z fľaše ale mojím mliekom, čo potrebuješ vedieť?

@majka1987 ahoj a gratulujem, zistiť by sa to malo dať na sone a kuk aj sem:
http://dvojickovo.webnode.sk/
možno tam nájdeš užitočné informácie.
4. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babatko88 dakujem za tip, pridala som fotku mojich dvojičiek Krištofka a Natalky
4. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hviezda22 nemáš za čo, keď bude fungovať FB kliknem zo ségrinho mena :wink: držím palce
4. jan 2011 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babatko88 dakujem, a aj ked nevyhrame, nevadí, ved nejde o život :grinning:
4. jan 2011 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok