Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lenki13
15. mar 2012

Mile mamicky, do pripravovaneho americkeho filmu hladame babatka vo veku 6 mesiacov a potom vo veku 12-15 mesiacov.Idealne DVOJICKY chlapcov ale aj jednotlivci, modrooki s blond vlaskami.
Prosim poslite nam foto + kontakt na art.galaxy@stonline.sk Dakujemeeee a tesime sa na vase ratolesti!🙂

jennys
16. mar 2012

Mamičky, tie ktoré nie ste na FB alebo ste to tam nezaregistrovali, posielam čo som pridala:

Takže kočky, určite ste tu už zaregistrovali, hľadajú sa detičky do amerického filmu.
Takže prinášam INFO:
Hľadajú sa len CHLAPCI s modrými očami a blond alebo hnedými vláskami. Vek 6m a 12-15m, najlepšie čo najviac podobajúce sa detičky.
6-mesačné babo ma len jeden filmovací deň (pravdepodobne 12.4.)
12-15-mesačné dieťa má 9 filmovacích dní.

Film sa natáča v PRAHE.

Honorár pre 6m babo je 4800 CZK + preplatené cestovné, strava, ubytovanie ak bude treba, honorár pre 12/15m dieťa je 2500 CZK + preplatené cestovné, strava a ubytovanie.

Najlepšie by bolo aby nám rodičia poslali foto dvojčiat na art.galaxy@stonline.sk, alebo rovno zavolali do agentúry na 02/5477 3727. Casting mame dnes poobede , adresa Mudronova 59, Bratislava, od 14.00-16.00 a zajtra v dopoludnajsich hodinách.

Ono to na takomto veľkom natáčaní prebieha tak, že na jednu postavu/jedno dieťatko si berú cca 5 podobných detí, aby ich v priebehu natáčania vedeli striedať.

web stránka: www.art-galaxy.com

ivikli
20. mar 2012

@slivocka ahoj, ja mam tiez jeden kocik v kocikarni - na von, druhy na balkone - ten sme kupili cez bazar, stal do 50 euro. je trochu rozhegany, ale zistila som, ze je to vyhoda, pri tom hengani a monotonnom vrzgani rychlejsie zaspia. takze doobeda spia vacsinou na balkone a poobede ideme von a spia tam. mne sa to osvedcilo, aspon mam istou, ze zaspia v rovnakom case.

sisi79
20. mar 2012

ahojte mate niektora kocik dorjan danny sport duo?pri sportovej verzii musim prelozit cele vanicky ked chcem mat deti oproti sebe a potom naopak?

dana_l
21. mar 2012

@slivocka ani nase nechcu spat narovnako. dnes som napriklad bola na programe pre deti -spievalo sa tam - mala prespala cely program a maly bol hore. ked sa skoncilo tak maleho som dala do sedacky a hned zavrel oci a mala vtedy otvorila. tiez spinkaju kratko. po 15-20 minutach su hore. ked bola zima a boli zababusene v oteplovackach tak tam prespali aj 3-4 hodiny i po prichode domov. teraz ich uz tak velmi neobliekam a oni ani v kociku nechcu naraz spinkat. manzel ich zobral v pondelok na prechadzku - vsetky 4 deti - vravel ze maly nespal a mala spala trosku.
ale ja to nejako neriesim. nemozes niektore dieta prinutit spat a druhe ked je unavene prinutit nespat. ako su tak su. ono sa to neskor bude lahsie upravovat. budu behat,unavia sa a tiez ked budu papat vyzivnejsie (i ked tvoje su uz pomaly len na strave 😉 ). netrap sa a tes sa ze su zdrave

slivocka
21. mar 2012

@dana_l maš pravdu, u nas je to tak isto ako pises, ked boli zababusene spali viac ako teraz 🙂 taraz sa v kociku natahuju a biju 😀 hlavne nech su zdraví 😵

soporova
21. mar 2012

Ahojte dievčatá, ideme sa pochváliť včera sme boli v poradni a žabky majú v 28 tt. 1,3 kg menšia len o 10g menej, krcok úplne zatvorený, tak sa vytesievame🙂 a ako sa volá skupina na facebooku lebo by som sa k vám rada pridala, prednedávnom boli nejaké pokusy, len akosi sa nepodarilo🙂

mirasierra
22. mar 2012

ahojte, nase dvojicky sa narodili 13.3., Terezka 3270 g a Lilian 2780 g. V 38 tyzdni sekciiou.

soporova
22. mar 2012

@mirasierra jj gratulujeme a trošku aj závidíme, že to už máte za sebou, ja som sa dnes ráno riadne vystrasila, že praskla voda, ale asi mi len kopli do mechúra,🙂

mirasierra
22. mar 2012

@soporova nebolo to tae hrozne, po tyzdni som uz uplne fit.

soporova
22. mar 2012

J@mirasierra si má potešila lebo doma má budú čakať dvaja certici, tak nech som čím skôr ok, ja sa pôrodu nebojím, len toho aby som moje princeznicky donosila🙂 aj si ležala? Alebo porad niečo na úspešne dogulkanie sa s tak krásnymi vahami drobcekov🙂mne primár nakazal prísny režim ničnerobenia, lebo chlapci sa mi obaja narodili skôr lebo mi praskla voda, no ale krcok je pekné zatvorený, ale tak zajtra.začínam este len 29 tt, a este sa chcem opýtať ktorý týždeň je dôležitý lebo mi hovorili30tt. že potom by babulky mali byť v poriadku, teda že by nemali mať už žiadne postihnutia, samozrejme by museli stráviť nejaký čas v inkubatore ale ak by sa nedajbože niečo stalo, že by to už nemalo byť nejako katastrofálne, ďakujem za rady a prajem celej rodinke veľa slnečných dní🙂))

dana_l
23. mar 2012

@mirasierra gratulujem ku krasne velkym dievcatkam. prajem skore uzdravenie zo sekcie a vela mliecka pre babulky

dana_l
23. mar 2012

@soporova len to ber "nalahko" a tie tyzdne ti pekne naskacu. drzim palce nech to nebude skor ako v juni 😉

mirasierra
23. mar 2012

@soporova no ja som posledny tyzden uz oddychovala, lebo som nevladala. bol u nas otec a ten chodil po dceru do skolky a varil atak. cize ja som sa len presusala po byte, ale na kramare ma tahali kazdy druhy den na monitor, prietoky a tak, to bola otrava. ja by som vydrzala kludne aj dlhsie, ale uz vraj bolo nacase aby isli von. som vysoka, tak som tu vahu vladala nosit.
Inak v tom tyzdni ako my, sa narodili 4 pary dvojiciek, z toho boli v inkubatore len jedny.

mamoka4
23. mar 2012

@mirasierra Gratulujem k dievčatkám. 😉

mamoka4
23. mar 2012

@soporova Jeeej, vidím, že k nám čoskoro pribudne ďalšia 4 detná mamina.... 🙂 drží palce aby si vydržala čo najdlhšie. Najlepšie je vydržať čo najdlhšie...mne hovorili absolútne minimum do 32 tt., ale všetko nad 35 tt. je super....my sme vydržali do 37 tt. ....ale to bolo pred rokom... 🙂 a čo čakáš?? Vidím, že doma máte 2 chalanov...

mamoka4
23. mar 2012

Ahojte baby, už sme nestíham veľmi chodiť..snažím sa byť s deťmi čo najviac vonku....a ako hovrievam...zalezieme až v októbri 😀 Inak dvojičky sa nám pomaly rozbiehajú...už aj vonku chodíme pekne za ručičku...ratú nám horné zúbky takže horšie spinkáme...a snažím sa skončiť s kojením, lebo ma herozne kúšu...13 mes. stačilo...aj za to som vďačná.

dana_l
23. mar 2012

@mamoka4 u mna len jeden zubaty a ten pokuse aj za to druhe 😀
veru, pekne je tak tu menej sedime. koncom leta my sa budeme este len pustat za ruku a vy uz budete maratony behat 😉

mamoka4
23. mar 2012

Inak ako stíhaš 4 detičky??

mamoka4
23. mar 2012

@dana_l Inak ako stíhaš 4 detičky??

dana_l
23. mar 2012

@mamoka4 v pohode. dobre, nie je uuuuplne upratane ale deti nechodia hladne a spinave. takze sa nam dari 😀
vcera som sa smiala - este ked som robila pre poslednu rodinu tak som spoznala matku - ked mal maly 10 mesiacov narodili sa jej predcasne dvojicky. takze tri deti pod 1 rok. prisli nas vcera pozriet - mali sme dohovorene stretnutie v play centre ale som jej volala a ona vravela ze im striekaju dom proti mravcom a lienkam a mali by byt 4-6 hodin prec z domu. navrhla som jej nech pride k nam, pojdeme do zahrady - mali sme 27C. no a prisli: ona, manzel, tri deti (teraz rocne a dvojrocne), jej matka ktora s nimi teraz byva a dve opatrovatelky.
a ja doma sama so styrmi detmi 😀 😀 😀

soporova
24. mar 2012

@mamoka4 čakáme dievčatka, neplánovane a že sú dve nám zistili až v 21tt. nič tomu nenasvedčovalo, este ani bruško som nemala a to pri chlapcoch už poriadne v tom čase, takže riadny šok, ešteže nám hneď povedali, že sú dievčatá, lepšie sa to rozdychavalo, teraz sa už tešíme moc na naše žabky🙂

simona112
24. mar 2012

@soporova gratulujem, no mne ja som čakala chalanov, a tiež mala som bruško také normálne nie veľké, a tiež sme boli v tom že je jedno, no a nakoniec niekedy v medzi 4-5 mesiacom mi povedala doktorka že sú dvaja, tak prekvapenie ešte väčšie 🙂 v očiach radosť aj strach, ale teraz viem že ten strach bol zbytočný, máme radosť z nich, krásne rastú a sú z nich malý čertíci 😀

sloto
24. mar 2012

ahojte, mám otázku....kedy vás dvojičky začali kopkať v brušku? lebo ja som v 13 tt a neviem či sa mi to zdá, ale podla mňa ich už cítim

brita
24. mar 2012

@sloto Ahoj, ja som v na konci 17.tyzdna a cosi ma sem tam postekli v brusku, ale nic silnejsie a vyraznejsie zatial necitim. 😉

juliagregor
24. mar 2012

@sloto ja uy ani neviem, okolo 15 tt, a starsi okolo 21 tt...
neskor boli pohyby ako jedna chobotnicka, vsade sa nieco hybalo 🙂 , rada na to obdobie spominam 😎

sloto
24. mar 2012

@brita takže sa mi to asi len zdá.... mám pocit takisto že ma pošteklia ale občas keď ležím na chrbte cítim aj také slabé ťuknutia, pri prvom som cítila pohyby od 15 tt

dana_l
24. mar 2012

@sloto ja som tiez citila velmi skoro, uz okolo 12tt

sloto
24. mar 2012

@dana_l
a cítila si ti hneď ako kopanie?