Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ka.
23. aug 2012

@sophie123 u mna je este uplne iste, ze ako budem rodit, i ked po dnesnom vysetreni sa to viac priklana k cisarskemu. Chcela som vediet nejake info, ktora to mate za sebou a ste rodili.

elapp
23. aug 2012

@eeska ja som tiez bumbleride pozitiv. odkial budes kupovat?

dusika11
23. aug 2012

posuvam umely kousok na zimu..tehu strih...postacil na obrovske decmbrove brusko...je velmi teply viac ip..

eeska
23. aug 2012

@elapp chcela som priamo od ich autorizovaneho dealera
http://www.bumbleride-shop.com/
ale potom som pozerala za aku cenu ich maju v mocenku a tam vyjdu lacnejsie, co nechapem, tak chcem ist tam, pozriet ho, vyskusat a aj objednat
Ty budes odkial kupovat?

adjka
23. aug 2012

@ka. Ahoj, ja som rodila cisarskym a bola som spokojná, vybavilo som si spinaepiduralo a tým pádom som aj ďalšie dva dni necitila žiadnu bolesť,nedeľu ráno som rodila a stredu som behala akoby nič, štvrtok som bola doma

susy
23. aug 2012

@zojaaa tiež mám už tento kočík rezervovaný, neviem sa dočkať 😉

elapp
24. aug 2012

@eeska my sme uz v mocenku boli, ja som presurfovala hadam vsetky internetove obchody v SR, CR, PL, ale aj inych krajinach a naozaj, Mocenok mal najlepsie ceny aj v porovnani s ofic. dovozcom, takze ho zjavne objedname aj my u nich ...

eeska
24. aug 2012

@elapp ja tak isto, mam prevetrane vsetky stranky, ale tiez som lacnejsi ako v mocenku nenasla...aku farbu chces?

betina1984
24. aug 2012

@eeska ja som pribrala 7,5 kg za cele tehu s dvojkami. Mna uz ku koncu dvihal manzel... 🙂

sophie123
24. aug 2012

@ka. Ja som rodila cisarskym, mala som ho naplanovany a najhorsie bolo to cakanie, hlavne posledny vecer 😀 Potom to uz zbehlo tak rychlo, ze som ani nevedela ako a mala som to za sebou. Ziadnu bolest som pocas toho necitila a potom ma pravidelne dopovali liekmi, takze bolesti sa bat nemusis 🙂 A hlavne potom uz budes mat deti, tak nebudes mat cas sa nad tym zamyslat 😀 Ja som rodila v utorok rano a v stredu rano mi vytiahli kateter a uz som sa mohla postavit a hybat, aj mi to dobre padlo, po celom dni na posteli. Neviem ako to je na SK, ale tu v UK som mala babatka cely cas pri sebe, aj manzel mohol byt so mnou, takze to bolo v pohode. No a vo stvrtok som sa uz vypytala domov, lebo som mala nemocnice uz po krk 😠 Absolutne ziadne sukromie, niekto neberie ohlad, co je najlepsie pre teba, ale robia to, co je njlepsie pre nich... Celkovo nie velmi prijemna skusenost, ale da sa to zvladnut a hlavne fakt to strasne rychlo ubehne - ani nebudes vediet ako a pojdes domov. A doma kym si najdes system, to tiez bude chaos, ale ked sa uz zabehnete, tak to bude v pohode 😀 Ale to ti mozem aj 100x povedat, aby si sa nebala, bat sa budes, ved je to prirodzene 😀 Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

zuzusydney
24. aug 2012

@zojaaa my tiez kupujeme donkey. pri prvom synovi sme mali cameleon a boli sme maximalne spokojni. uvidime, aky bude donkey.

eeska
24. aug 2012

@betina1984 tak to si mala super vahu potom 🙂 ja len dufam, ze sa to teraz nejako rapidne nerozbehne, to priberanie, zatial mi vsetko iba do brucha ide...a ked si nahodou cupnem, tiez uz sama neviem vstat 🙂 do ktoreho tyzdna tehu si vydrzala?

eeska
24. aug 2012

@pistaciaa no dnes mam za sebou poradnu, zvyseny cukor, takze ma caka diabetologia, este som nafasovala nejake tabletky na vkladanie, vyzera to, ze mam nejakych navstevnikov, takze dnes nic moc...Ty sa ako citis? ja sa uz neviem dockat, kedy toto sproste teplo skonci 🙂

lenka112
25. aug 2012

Pekný deň maminky 🙂 Včera na poradni sme sa pohlavie nedozvedeli, obe detičky sa mi krásne chrbátikom otočili. 😒 A čo ma prekvapilo, keddže sa doma vôbec nevážim, v 15 tt len + 4 kg. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

slivocka
25. aug 2012

@ka. ja som rodila prirodzene , o 7ej rano mi odtiekla plodovka , o 10:10 bola na svete Anicka a 10:15 Misko a poobede som uz sedela na posteli a drzala ich v naruci , chodila do sprchy a podobne veci. keby som musela 24 hodin lezat po cisarskom tak si to vobec neviem predstavit.

betina1984
25. aug 2012

@eeska rodila som 38+2 tt., aj to boli vyvolané, lebo sa im nechcelo...🙂

ka.
25. aug 2012

@slivocka @sophie123@adjka
dakujem za odpovede, a mozete mi este napisat, ako boli babatka ulozene?

sophie123
25. aug 2012

@ka. maly bol dobre (hlavickou nadol), ale mala by isla prva a ta bola nohou napred - tak preto cisarsky...

slivocka
25. aug 2012

@ka. obaja hlavickami dole, inak by bol asi cisarsky 🙂

lucila83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betina1984
26. aug 2012

@ka. Moji bolido 34.tt.jeden hlavou dole, jeden koncom panvovym. Potom sa otocil a obaja boli hlavickami dole...

sophie32
26. aug 2012

@lenka112 Ahojky...ja v 16tom tiez len 4 kg 🙂

lenka112
26. aug 2012

@sophie32 🙂 🙂 🙂 Ja len dúfam, že kilá pôjdu hore pekne pomaly a nie extrémne rýchlo 😀 Aby sa potom dali ľahko zhodiť. 🙂

deniseee
26. aug 2012

@karkulkaa ahoj, ja mam tiez Bumbleride, aj dvojickovy, aj pre jedno dieta... je to super kocik. Viem, ze koncom roka uz nebyvaju k dispozicii, caka sa na novu kolekciu a ta prichadza az niekedy v polovici februara... dlha doba na to, ostat bez kocika. Ja by som to neriskovala. Na druhej strane, ak ti nevadi, da sa kupit aj cez bazare, pokojne pokukaj, urcite najdes lacnejsie. Ak sa ti zda zavratna suma cca 650 Eur, tak si predstav, ze skor ako som narazila na Bumbleride, som bola v dvoch obchodoch, kde mi ponukali dva rozne kociky, no cena oboch bez vaniciek hlbokych bola cca 1500 Eur, takze oproti tomu bol Bumbleride velmi lacny. Videla som v predaji este jeden dvojickac, ale hoci stal len cca 250 Eur, bol priam priserny... Osobne som s Bumbleride-om velmi spokojna a s predajcom tiez... :D

pistaciaa
26. aug 2012

@eeska ahoj, no tak poradna ti nedopadla nic moc, ale tak drobci su hadam v pohode a kedy mas dalsiu? No teplo uz skoncilo a ja mam zalahnute v uchu a strasne mi to lezie na nervy a znervoznuje

susy
26. aug 2012

ahojte. mna zajtra čaká ultrazvuk aj 3D, tak sa moooc teším, že si zase uvidím moje dva citroniky 😀 . mohol by mi Dr povedať aj pohlavie, nenahnevala by som saaa 😀 . držte palec, nech sú obe zdravučké a večer pošlem foto

deniseee
26. aug 2012

@griska11 Ahoj,
ja som si tiez doniesla malych domov v decembri a urcite som za vanicky. Dokonca sme boli potom v marci aj na lyzovacke a s kocikom pod zjazdovkou bola prababicka s pradeduskom :DDD, a krmenie v bufete bolo tiez komicke, ked vsetci pokukovali :DDD, ale pohoda... vanicky su urcite lepsie, a navyse do nich nenafuka tak, ako keby si mala len fusak polozeny na sportaku... hlavne sa nespoliehaj, ze s dietatkom nikam nepojdes... u nas stacilo, ze siel muz na sluzobku a vsetko som musela s detmi obehat sama, aj obchod, aj doktorku, aj lekaren, aj kazdy den starsieho syna do skoly a zo skoly... a bez vaniciek by to veru nebolo take lahke...

deniseee
26. aug 2012

@ka. Nase dvojicky sa narodili prirodzene a sesternicine dvojicky tiez prirodzene. Rozdiel bol velky oproti prvemu porodu, kedy som bola vyplasena prvorodicka a nevedela co cakat... vacsia pohoda

adjka
26. aug 2012

ahojte buduce mamicky...predavam kocar easywalker,mam az dva cerveny a zeleny,ak by mal niekto zaujem,ozvyte sa...

griska11
27. aug 2012

@deniseee ahoj no nakoniec som nad tým rozmýšľala a vlastne detičky vydržať vo vanicke dlhšie než pár mesiacov, boli sme pozerať teraz kočiar a jednoznačne asi kupime za sebou lebo vedľa seba majú strašne malé vanicky... Takze buď Twin two Jane alebo cam Twin Pulsar... Ale ďakujem za radu🙂