Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eeska
27. okt 2012

@dadanr dakujem pekne, aj ty to budes mat zachvilocku za sebou 🙂 uz sa tesim na podobnu spravicku od Teba 🙂
@pistaciaa dakujeeeem 🙂

kkatka113
27. okt 2012

@eeska gratulujem aj ja, super ze to uz mas za sebou 🙂 a drzim palce nech ste co najskor spolu 🙂
Inak, mne sa zacali robit strie na bruchu sakris, tak ma to stve 😒 a to sa teda poctivo natieram, no ale co narobim.....

dadanr
27. okt 2012

@kkatka113 Hmm, ja zatiaľ nič ale isto to nákupim aj ja. vraj elast.pokožky je dedicna. Moja Mamina má tiež strije. Aký máš obvod bruska? Ja 115. Fakt neviem ešte kam to porastie.

dadanr
27. okt 2012

@eeska Dakujem ja to vidim na dlho. A čo mliecko teraz? Odsavas či ako? Či nie? V nr na odd. predcasniatok majú zlate doktorky. Tu tam budeš s nimi?

kkatka113
27. okt 2012

@dadanr som si bola prave zmerat 😀 Neviem kde sa to ma merat ale obvod teraz vecer tak pri pupku mam presne kolko ty.....mozno o nejake dva cm menej..... Tak nie je to zatial nejake strasne, ale zacinam mat v spodnej casti brucha take ciarky.... A to som ani nejak narazovo vela nepribrala, vsetko ide postupne....no co uz, natieram dalej a som zvedava ako to bude pokracovat..... 😒 Mne vsetci vravia ze sa im zda ze mam na dvojicky male brucho....ale zas neviem ako si predstavovali tehotnu s dvojickami, to bude najskor tym 😀

eeska
28. okt 2012

@kkatka113 dakujem 🙂
@dadanr mlieko mi zatial nenabehlo, tak cakam kedy sa to rozbehne, zatial sa aspon nemusim trapit s odsavanim...
neviem ci budem na tom odd.predcasniatok, alebo na novorodeneckom, uvidim...ale vzdy ked volam ako sa maju drobci, tak doktorky su fakt velmi prijemne a mile...ja len dufam, ze drobec rychlo naberie vahu a pojdeme co najskôr domov

mia117
28. okt 2012

@eeska gratulujem moja a drzkajte sa, nech u deticky coskoro doma 🙂

eeska
28. okt 2012

@mia117 dakujem 🙂

dadanr
28. okt 2012

@eeska neboj sa moja zlatá naberie rýchlo. Ja mám kamošku čo porodila na 40.tt chlapčeka 2200g a teraz keby ho vidíš. Tak podla toho súdim, že to pôjde rýchlo. Veľa mi prosím píš ako sa im darí nech viem o nich. Ak sa malý podal na teba bude to veľký bojovník. 😉

dadanr
28. okt 2012

@kkatka113 čo malé brucho?? Tak ja meriam len 154 a mne teda vravia, že či idem vybuchnúť. Ja som si raz tiež myslela, že už idem do strijí, ale zistila som, že som len otlačená od pyžama, haha. Ale naľakala som sa, že bože ako ich je moc. 😉 😉 som šibnutá ale riadne. 🙂 🙂

saskapac
28. okt 2012

@eeska blahoželám a prajem všetkým veľa zdravia! Ja som tiež rodila v NR dvojičky , ( ale už máme 14 mesiacov), bolo tam v pohode, boli sme tam 2 týždne. Ty si rodila v TO? A budeš ich kojiť? Kedy ťa tam prevezú?

andy_123
28. okt 2012

@eeska - gratulujem k detickam, zelam vela vela zdravia a stasticka vsetkym trom!! 🙂 🙂 + 🙂

ahojte baby, mozem sa k vam pridat?? Po niekolkych utz a roznych nazoroch, nas v piatok dr. na 1000% uistil, ze cakame jednovajecne dvojcata!!!!
Som na zaciatku 10tt. Jeden drobec mal 170mm a druhy 190mm. Mame jednu placentu a dva samostatne vaky aj deliacu blanu..Zatial ziadne deticky nemam, tak verim, ze bude veselo, a nudit sa nikdy nebudem......

dana_l
28. okt 2012

@kkatka113 @dadanr to na ten pokrocily cas mate ozaj male bruska. ja som take miery mala len kdesi zaciatkom posledneho trimesemestra.
strie neovplyvnite kremami, je to genetika. mozete kremovat a budete ich mat. ja som nekremovala a nemam.
@eeska velmi gratulujem k detickam. porodne vahy nic nepovedia, deticky ked budu starsie tak nikto nebude vediet ci sa narodili velke alebo male, lebo dobehnu kamaratov. 😉
neviem ako je to ked nemas malych pri sebe ale prave caste prikladanie rozbieha mliecko. a ty neodsavas ani nejako nestimulujes?

mia117
28. okt 2012

@andy_123 🙂

dadanr
28. okt 2012

@dana_l A tými strijami je to tak ako hovoris! Bruško čo malé a koľko merias lebo ja som nízka a každého desim. Čo sa týka eesesky osobne si tiež myslím, že treba aspoň odsavat lebo sa to nespusti ja mám odsavacku už zbalenu.

kkatka113
28. okt 2012

@dadanr Tak co s tym uz clovek narobi....nic, len dufat ze to caso vybledne a nebude to moc vidno a este teda za mna dufat ze to ostane pri tychto asi styroch ciarkach co zatial mam, aj ked teda je jasne ze nie.... no ja tiez nie som nejaky obor, meriam cca 166 cm, tak som o trosicku vyssia ako ty, ale tiez ziadna megavyska 😀 Mne praveze fakt vsetci hovoria ze kam sa mi to tam zmestia tie dve baby, ze by povedali ze je tam len jedno babo....no ale tak musim povedat ze som si dnes dala prvy raz cizmy a musel mi manzel pomahat obuvat lebo brucho zavadzia 😀

eeska
28. okt 2012

@dana_l ja by som odsavala keby bolo co...vsak stimulujem, ale nic nejde...akurat som si dala taky cajik kupit na podporu tvorby mliecka, tak uvidim...

eeska
28. okt 2012

@saskapac dakujem...hej, rodila som v TO, neviem kedy pojdem za nimi, ja by som najradsej utekala aj teraz, ale sama sa ledva vleciem, nejako sa tazko rozhybujem, boli ma ta rana jak slak...ale ja dufam, ze v utorok by to uz mohlo byt...popripade vezmem muza so sebou aspon na dva tri dni...kojila by som rada, ale mliecko zatial nenabehlo...

kacena85
28. okt 2012

@andy_123 gratulujem k dvojkam 😉
@kkatka113 neviem ci si potom citala, babena tam potom pisala, ze porodila v 31tt, vahy 1500 a 1800g
tebe dr co povedal?kedy su uz dostatocne pluca vyvinute???

saskapac
28. okt 2012

@eeska tak sa rýchlo zotavuj! Aj mne to trvalo dosť dlho 😒

fifitko25
28. okt 2012

@eeska ahoj, ty už to máš za sebou?? gratulujem k bábätkám 😵 😵 a veľa šťastia s nimi 😉

dana_l
28. okt 2012

@eeska ono to chvilu trva kym nabehne, hlavne je aby prsia "citili" ze tam maju cosi pustit

eeska
28. okt 2012

@fifitko25 hej, trosku sme sa poponahlali 🙂 a dakujem 🙂 Ty este vydrz trosku ak sa da 🙂

zojaaa
28. okt 2012

@eeska
Gratulujem a chalanom prajem vela zdravia

brita
28. okt 2012

Maminky dvojiciek, prosim vas, aky kocik si kupit, ked nam deti uz nevojdu do vaniciek? Mame jane twin two matrix a vanicky maju na dlzku len 65 cm. Cize na dlho to nebude ☹ Chceme iba kocik za sebou, nie vedla seba. Dakujem za vase rady a skusenosti.

kkatka113
28. okt 2012

@kacena85 dakujem za info.....nooo mne primarka na novorodeneckom povedala ze ukonceny 34.tyzden je uz super, ze to by uz mali byt pluca vyvinute, ale tak treba samozrejme vydrzat co najdlhsie....som zvedava co mi o tomto povie doktor zajtra...hmm ten 31.je asi dost skoro, ale snad to deticky zvladnu a bude vsetko super....drzim jej palce 🙂

griska11
28. okt 2012

@eeska blahoželám, nech ste rýchlo z nemocnice doma....a veľa zdravíčka prajem🙂

griska11
28. okt 2012

@andy_123 ahoj pekne skoro i to povedal my sme sa dozvedeli ze sú jednovaječné az v 15 týždni🙂 ale sú presne tak ako vaše s dvoma vakmi a jednou placentou 🙂

kacena85
28. okt 2012

@kkatka113 inak ja sa cudujem,ze teraz som v 28tt a na poradnu ma objednal o mesiac. Som myslela,ze uz budeme chodit castejsie

malunkyanjelik
28. okt 2012

jéééjda "už maminky" aj "maminky čakateľky" dvojičiek .. páni, ale vás tu je. radosť čítať. všetkým držím palčeky a teším sa, že sme všetky mali to šťastie...držte sa a veľa oddychujte, hlavne tie maminky, ktoré majú anjelikov zatiaľ v brušku.my máme 15mesačných chlapčekov a 4ročnú dcérku.