• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
@elapp pozerám že ste v PP, rodili ste v PP nemocnici? Len sa pýtam ja som pôvodom zo SP. Teplice:slight_smile: držím este raz palce!
22. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@griska11 ano v pp, momentalne tu sme 4.par dvojciat :slight_smile:
22. nov 2012 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elapp super.... Dvojičko-boom:slight_smile:
22. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babybubble tak dost malicki boli na 32tt, moji mali podobne vahy v 29+1 dievcatko 1350 a chlapcek 1250, tak teraz by mali mat cca okolo 2 kg, aspon dufam, ze su taki velki, tak mala si tazky porod, ale zvladla si ho, gratulujem :wink: :dizzy_face:
22. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elapp blahozelam k dvojickam, krasne vahy a super, ze aspon niekto je tu z vychodu:slight_smile:
22. nov 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babybubble ono skorej narodene detičky sa rýchlejšie pri papaní unavia a z flašky sa im ľahšie ťahá. Naši boli narodení síce len o mesiac skorej mali 2300 a 2500g ale tak 5min. trochu poťahali a hned zaspali. Potom veľmi schudli lebo málo zjedli tak som im musela dávať z flaše a ani cumel sme nemali obyčajný lebo nevládali ťahať tak sme mali vystrihnutú dierku a dostriedavali sme im to do pusy, aby zjedli aspon niečo.
Inak odkial si pozerám, že okr. Prievidza?
22. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka dakujem :slight_smile:
@janula18 no som kusok od Prievidze (7km)
22. nov 2012 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babybubble to iste mala aj kamoska. ma dievcatko a chlapceka, narodili sa mensi, tak im nosila mlieko. a potom to uz vzdala. asi sa treba ozvat a skusit, ved deticky su tvoje a pokial nemaju nejake vazne zdravotne problemy, tak by ti to mali dovolit skusit. ale ako vravis, aj v ZA je baby friendly hospital, a nik ti neukaze, ako mas kojit, len ti povedia prikladat co najviac a potom ta dodzubu, ze to nemozes tak stale. to bol moj pripad. mliecka som nemala, tak OK, dali Nutrilon, ale v prepustacej sprave napisali, ze plne kojene. no potom uz bol, ale maju napisat skutocny stav. ale hlavne bud kludna, aby si mliecko nestratila a ked uz pridete domov, si spravite rezim a pojde to. uz aj predbezne viete, kedy Vás asi tak pustia?
22. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_luk juj, nestras, my to budeme mat podobne. ale niekedy sa aj tesim na ten chaos, ked nebudem vediet, kde mi hlava stoji :slight_smile: ale skor to beriem pozitivne ako si z toho uz teraz robit stresy. a to tu nemame nikoho, kto by nam pomohol. teda zo zaciatku bude chodit mamina, ale inac budeme sami. ale si poviem, co by ini dali za to, aby sa mohli tesit z deti, tak to beriem takto. len nech sme vsetci zdravi, nech vsetko dobre dopadne a potom bude vsetko OK.
22. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elapp juj, krasa. krasne vahy, krasny tyzden. gratulujem a nech sa Vam dari. :wink:
22. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elapp gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem....super vahy :slight_smile: , prajem nech sa dari co najlepsie....mozem sa spytat ako si rodila??? prirodzene alebo CR??? nam sa to uz tiez blizi a vyzera to na prirodzeny, len sa bojim ze nerozoznam kedy mi zacnu kontrakcie....dnes ma len velmi bolia krize, nic ine
22. nov 2012 o 15:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andasla ja som mala cisarsky a sice sa mi to hovori,no som si ista, ze kontrakcie spoznas :slight_smile:)
22. nov 2012 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elapp krasne vahy gratulujem :slight_smile:
22. nov 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kejkej snaz sa na to nemysliet a ono sa to podari :wink:
22. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufame :slight_smile:
22. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babybubble presne ako uz niekto napisal, ked su takito malicki, nevedeli by si este vytiahnut pri kojeni dost, takze lepsie je krmenie z flase pre nich, nech pekne zosilneju a naberu vahu. Hlavne nevzdavaj to odsavanie, aj ked to je urcite narocne. A drzim palce aby sa uspesne prisali ked budu vacsi. Moj synovec sa narodil v 28.tyzdni, bol krmeny sondou, potom flasou, a zhruba okolo povodneho terminu kedy sa mal narodit, sa krasne prisal a presli na plne kojenie. Takze urcite to ide :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elapp Gratulujeeem, krasne miery a krasny tyzden, dufam, ze aj my to dotiahneme tak daleko :slight_smile: Zavidim ze uz to mate za sebou a uz sa mozete tesit z malickych :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu nejaká mamina, ktorá nerodila sekciou ? :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, podelim sa so svojou radostou aj v dvojickovskej teme :slight_smile: 20.11.2012 sa nam planovane sekciou narodili v 36+6 dve krasne dievcatka, Terezka 2530 gramov a 46cm a Helenka 2040 a 43 cm, a dnes ma doktorka prekvapila ked precitala ze su dvojvajecne.....a to sme cely cas podla vsetkych doktorov cakali jednovajecne tak ja uz fakt neviem :grinning:
22. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@kkatka113 krásne :slight_smile: gratulujem k dievčatkám :slight_smile: všetko dobré prajem.
22. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 gratulujem a prajem vela zdravia :slight_smile: Vieš ich rozpoznať ked su už teda dvojvavečné?
22. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana7 jasneee, no jedna ma o pol kila menej preto sa daju lahko rozoznat....to uvidime asi o par dni ci sa na seba podobaju, uvidime ci nebudu predsa len rovnake :slight_smile: fakt tazko urcit pri takych babatkach, ale su krasne :slight_smile:
22. nov 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 mala si spinal alebo celkovú anestéziu?
22. nov 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana7 spinal, pocula som dva krat plac a hned som bola spokojna :slight_smile:
22. nov 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Nebolo Ti od neho zle, da sa to zniest?
22. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 Nebolo Ti od neho zle, da sa to zniest?
22. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy_123 ja som teraz beziaci 17tt. obvod brucha v najsirsom mieste 98cm... ale nie vsetci si to este vsimli...prsia ale tiez primerane podrastli, tak asi preto
22. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatka113 blahoželám a všetkým prajem hlavne veľa zdravia!!!
22. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadkal No, vraj keď malý bude mat tak dve kilá, mám sa ozvať, aby ma tam "ubytovali" To ešte nejaké dva týždne, plus ja s nimi asi zo týždeň budem tam, tak do vianoc sme hádam doma... Dnes tam bola taká fajná sestrička a povedala mi, že veď môžem skúsiť nabudúce aj nakŕmiť (ale z flašky, skúsim sa opýtať aj na kojenie) a prebaliť.
22. nov 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka112 ja som rodila klasicky presne pred 5. týždňami :slight_smile:
22. nov 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok