• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
dobré ranko :dizzy_face:
mauzi ona má dnes termín, tak uvidíme či sa nepodarí presne :sweat_smile:
ja som si ani nevšimla že si urobila preklep, až keď si to napísala som sa vrátila, že čo si tam vlastne napísala :grinning: ... vedela som čo si chcela napísať, tak som to tam aj videla :grinning:
my ideme dnes na oslavu starkému MM, má 85 rokov :dizzy_face:
mauzi a nevieš tých 40 € je len za zábery, či už aj za fotky :sweat_smile:
4. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, všetko najlepšie Tomimu a Kristínke k 4 mesiacom! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po case :wink: som spät z nemocnice, nikto nevie dokedy ale zatial nas stabilizovali..
nejdem citat vsetko dozadu ale od mauzi viem ze eviska porodila, krasne vahy tak dodatocne blahozelam ku krasnym babätkam :grinning:

pipka no neviem co napisat, tie fotky su naaadherne, rozhodne si nechame pofotit deticky aj my, to nema chybu a hanulka by fakt mala robit reklamu :grinning: je strasne zlata v tom cepceku, som zvedava do coho by navliekli chalanov :grinning:
4. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janula, koľko si bola v nemocnici?
4. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: dnes je uzasny den vonku...hned by som sla kocikovat keby bolo koho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipka mas fakt podarenu dcerku, uzasne fotky :dizzy_face:
mauzos ako sa citis? v pondelok mas velky den :dizzy_face:
4. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka 2tt :sweat_smile:
4. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, vitam Janulku :slight_smile:

mati tak drzim palce segre, nech to velmi nepretahuje, potom daj vediet. Nenapisala si, ci vedia co cakaju.
Pipka pisala, ze to budu mat na CD a fotky si daju urobit sami.

Cherry to fakt uz 4 mesiace? waw, to leti. Aj ja sa pripajam s gratulaciou.
4. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, nevedia čo čakajú :sweat_smile:
4. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechceli vediet, ci im nepovedali?
4. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos , tak v pondelok bude veľký deň , budem držať palce :wink: ja mám narodky 5.4. :wink: :grinning:

pipka už ti to povedali asi všetci , ale poviem ti to aj ja - úžasné fotky Hanky , ako vystrihnutá z reklamy.
4. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :slight_smile:

my uz mame za sebou dve vychadzky dnes a na dalsiu sa prave chystame :wink:
tak v rychlosti...
fotenie stalo 40€ ako uz napisala mauzi, je to za fotenie, a dostaneme to na cd-cku. Nafotili nam veeela fotiek, myslim tak okolo sto, netrufam si odhadnut :sweat_smile: a fotky si uz dame urobit my. Mame to v rozmeroch 10x15 a 13x18, tak som si vybrala ja, ale urobi akykolvek rozmer na poziadanie. Ja som sa tak dohodla, ze si fotky urobime sami, ale urobi aj ona, len potom je to este o nieco drahsie.

a dakujeme vsetkym za pochvaly :sunglasses: raz by sme mali u nej urobit spolocne foto drobcov z nasej temy :grinning:
ma tam uzasne oblecky aj pre chlapcekov :dizzy_face:
4. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
cherry aj ja prajem vsetko naj k 4 mesiacom
Mauzi - no dufam ze uz si zbalena :slight_smile: :slight_smile: .Uz sa Ti to krati.
My sme ok.Evicka je stale kojena len Adamko nie a nie sa prisat,cize ho kokrmujem materskym mliekom+ umele.Radila som sa s Annag (je fakt dobra ohladom kojenia- niekto mi ju poradil v inej teme)a ta mi dala fakt super rady. Objednala som si taku hadicku ktora pomaa detickam ktore nechcu sat,dufam ze v pondelok uz ju tu budem mat a potom sa to snad rozbehne.
Martinka- pozdravuj segru ,ae drzim palce a potom nech sa ozve ked bude doma z porodnice a prajem prijemnu oslavu.
4. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa boli povyhrievat vonku, nadherne pocasie :slight_smile: A pipi bola som aj volit, musela som si potom 2 hodky zchrupnut :grinning: :grinning:

Evi jasne ze som uz zbalena, uz daaavno :wink: Potom ked nahodou budem mat problem s kojenim, tak sa na teba obratim, ked si taka poucena :wink:

Taellka dakujem. Tak vsetko najlepsie k zajtrajsim narodeninam ti zelam, vela vela zdravicka a stasticka a aby ti drobcekovia robili len a len radost :slight_smile:
4. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za gratulácie :slight_smile: My sme dnes boli vonku, úžasne teplo je...rovno z kabáta na tričko...a mám spálenú celú tvár - normálne som červenááá :grinning:
4. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata :slight_smile:
nejak to tu zase flakate :angry:
Cherry mala si ist rovno do plaviek, aby si bola cela opalena :wink: Pamatam si jednu taku Velku noc, ze sme sa na chate striekali hadicami v plavkach, tak bolo horuco. Teraz to bude asi podobne. A my sme nasim malym kupili teple overaly na cestu z porodnice :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
ja som prvy krat sama doma s drobcami a tie len spia a spia.MM a svokrovci sli do kostola.
viete nieco nove o katke?
martinka - ja som prenasala 9dni ale na kontoly som chodila ,neviem preco segra nema naplanovanu kontrolu :astonished: ,ja som mala vysoky tlak tak mi porod vyvolali.Drzim jej prsteky ,nech to uz ma za sebou
5. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, tak to mas dobre, ked ti drobci hajusaju :slight_smile:
pytala som sa na Katku v inej teme ale nikto nic neodpisal. Tiez by ma zaujimalo, ako sa ma. Neviem, ci nedala vediet, alebo ta baba ktora nam mala dat vediet sa na to vybodla :frowning2:
5. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krásne máme dnes :slight_smile:
ráno sme boli v kostole a teraz som opäť vyslala manžela kočíkovať , lebo potrebujem upiecť koláč na dnešnú oslavu.
mauzos zajtra o takom čase už budeš mamina :wink: :dizzy_face:
evi , buď rada ,že tak pekne spinkajú . U nás to už nie je také ružové , aspoň že cez noc pospia pekne .
5. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, mas u mna dalsi cerveny bodik+ veeelku pochvalu za odvahu ist volit :wink:
5. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vcera absolvovali az tri vychadzky, juuuj ako sa vytesujeme z toho slniecka a teplucka :sunglasses:
striedame aj tri sukne za den :grinning: vyzivam sa v paradeni :slight_smile: ...este tie copy keby som mohla cesat :sweat_smile: :grinning:
5. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa ku vam pripojit? :slight_smile:
5. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ste tu teraz nikto neni,ja idem pomalicky spinkat,lebo mi dako zaci byt zasa zle,krasny vecer este prajem :slight_smile:
5. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos drzim palce na zajtra :slight_smile:
chruminka ahoj to som rada ze je tu niekto ako ja na zaciatku cesty...nechodis nahodou do GF?
5. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi!!!!! drzim palce na zajtra!!!! nech vam vsetko dobre dopadne!!!! velmi sa tesim na chlapcov!!!! drzte sa!!!
5. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi drz sa..sme s tebou :slight_smile:
5. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme ochutnali mrkvuuuuuuuuuuuu... zajtra pridám fotky. idem si už urobiť manikuru a pedikuru, lebo vyzeram ako hommosapiens...a potom tu ztvrdnem na nete..tak radšej hned padám. tak zajtra..páááááá
5. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prisla som sa s vami este rozlucit :frowning2: Dakujem vam vsetkym za to ze mi drzite palce a ze myslite na mna. Zajtra urcite dam vediet ako to dopadlo :wink:

Prajem vsetkym tehulkam, aby mali bezproblemove tehotenstvo a aby vam krasne rastli bruska a vsetkym maminam, aby vam deticky robili len radost :slight_smile:

Tak sa mi tu majte pekne :dizzy_face:
5. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauti držím ti dnes silnoooo palce :dizzy_face: , v sobotu ti mali dať tri lístky za to že si prišla.. :slight_smile:

pipi tie fotky sú neskutočne krásne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , veľmi profesionálne :dizzy_face: :dizzy_face:

vitajte chruminka a elisa :slight_smile:
6. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mauzos uz som ti vcera nestihla popriat vela stasticka, ale snad si to precitas ked prides s drobcami z nemocky domov :dizzy_face: drzte sa :slight_smile:
6. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonia dakujeme :dizzy_face:

mauziiiiiiiiiiiiii, drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz len cakame aspon mms alebo sms :sunglasses:
6. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok