Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
24. máj 2009

tanapeta, kraasni su ti tvoji drobci 😉

taella
24. máj 2009

jej tanapeta , aké rozkošné detičky . Tá bozkávajúca fotka je super 🙂 to sa tak ľúbia aj naozaj ? 😀

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauzos
24. máj 2009

tanapeta mas krasne deticky. Tiez som sa zadivala na tu bozkavajucu fotku, rozkosni su na nej, aj drahemu som ju ukazala 🙂

taella mne normalne tiez tak nespia, neviem co sa im vcera stalo 😀 😀

pipka
24. máj 2009

asi vedeli mauzi, ze mas nakupny abstak 😀 😀 😀

mauzos
24. máj 2009

ale ved praveze sme nic nekupili okrem tych ciapociek 😀 😀 ale aj tak pekne od nich 😉

taella
24. máj 2009

ja som rodila v 32tt a moji boli ešte menší ako tvoji.

Ja som rada , keď mi v kočiari pospia 2 hod. aj to s prestávkami 😅

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauzos
24. máj 2009

taella to fakt? takze mam sa na co tesit? ci tebe stale takto malo spinkali? Nam tych 4-5 hodin prespia v kociari. A dufam, ze som si to prave uriekla, tak ako vsetko s cim som s tu chvalila 😲

tanapeta, dakujeme. Ja by som zase uz brala aby mali aspon pol roka a mohli sme sa s nimi salit 🙂 Uz sa sice zacinaju skerit a smiat, ale dlho ich to nebavi ☹

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taella
24. máj 2009

veru mauzos , nespia mi dlho v kočiari a doma keď som , tak max. hodinku pospia , aj to iba Oliver , Karolínka iba asi pol hodinku . V noci sa ale prekonávajú , ako poslednú noc - od siedmej do pol šiestej rána 😉 a potom ešte do ôsmej .

pipka
24. máj 2009

mauzi, musis si zaklopat 😀
inak aj mne hanula prespala aj 5 hodin v kociku ked bola malinka, teraz tak hodku a pol v kociku ale v postielke cez den aj dve 😉

tanapeta, ja som tiez z BA, uprav si info v pase, hore v nastaveniach, a ked prides mysou na fotku pri nicku, ukaze sa ti vsetko o nas 😵

mauzos
24. máj 2009

Tanapeta ja viem, ze to zbehne, ale teraz mi to pripada, ze len prebalujem, krmim, kupem a stale dookola. Mozno potom ked ich budem musiet nahanat, budem spominat, ze ake to bolo super ked boli malinki 😀 😀
Drzim palce, aby ste to oducanie zvladli co najskor a bez nejakych velkych ujm na majetku 😀 😀 Ja som z Ke.

Taella a stale ti takto kratko spinkali cez den? Nasi uz tiez zacinaju skracovat spanie a uz su aj viac hore cez den, predtym spali cely den.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauzos
24. máj 2009

tanapeta, ty nas ale pocuvas ... plnis vsetky nase zelania 😀 😀

mauzos
24. máj 2009

uz len pridat fotku do pasu 😉

taella
24. máj 2009

tak aj naši kedysi spali celý deň , ale už také dva mesiace je to biedne ☹

mauzos
24. máj 2009

pipka ja si klopem stale, ale akonahle tu nieco napisem, druhy den to uz neplati. Musim na nich bonznut nieco zle 😀 😀

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taella
24. máj 2009

tak ja už končím , manžel dožehlil a sľúbila som mu niečo 😵 keď požehlí .
Dobrú noc vám prajem

pipka
24. máj 2009

mauzi...taky tak 😀 😅 😀 ja uz niekedy uvazujem, ci sa vobec mozem s niecim pochvalit 😝 😅 😀
asi sa budeme bavit uz len v hadankach a dvojzmysloch, aby to krpci nezneuzivali a furt sekali dobrotu 😀 😀 😀 😀

pipka
24. máj 2009

taell, dobru nocku 😵

asi uz aj ja koncim, chcela som este pockat kto vypadne v let´s dance, ale nevydrzim 🙄 zajtra si precitam v bulvari 😀
tak dobruuuu 😉

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauzos
24. máj 2009

taella ty sa mas, ticho zavidim. No ale ked bol spravne motivovany .... 😀

pipi zeby sme vymysleli nejaku modrokonikovsku tajnu rec? 😀 😀

tana krasne fotky. Ta ako sa na seba mali divaju, je uzasna 🙂 A preco sa nechce fotit?

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauzos
24. máj 2009

no ved uz je velky, tak co ho mas co fotit ... a bozkavat uz vobec nie 😀 😀 Dnesne deti ovela skor dospievaju 😉

chruminka
25. máj 2009

dobre ranko,tak aky ste mali vikendik? 🙂

mauzos
25. máj 2009

ahoj Chrumi, to bol vikend? Ani neviem 😀 😀
A ty?