• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
cherry- krasne fotky,mne sa najviac pacila ta kde Tomasko drzi Kristinku-naadhera.A ake maju krasne modre ocka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pipka- o Hanulke sa vyjadrovat uz asi anio nemusim,modelka jedna.Vsimla som si ze uz mate rohy na stole upravene :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru evi...my uz mame vsetko upravene doma...jak keby sme tu mali lezuna :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, pipi super fotky :slight_smile:
26. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, ta fotka so "zahryznutim do postielky" je fantasticka! Take momentky milujem!
27. máj 2009 o 05:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy a skoromaminy, dnes som tu prva. A to som sa od stvrtej este riadne ovladala, nech hned nestartujem PC. Odvcera som nachladnuta, nechapem, kde som v tychto horucavach mohla takto nachladnut. Snad to malym nejako neublizi.
27. máj 2009 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cherry su velmi krasne ako zvladaju teplo?
Hanulka je zlata
ahoj mauzi,Evi a vsetky :slight_smile:
27. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. pipi, cherry supiš fotky. pipi na tej poslednej fotke sa tvári hanula ako skúsená doktorka :wink:
my sme dnes ráno zaspali :sweat_smile: som v noci čulá jak rybička a ráno nie a nie vstať :unamused: :confused:
27. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky.
po dlhej-predlhej dobe som sa prihlasila a trochu surfujem po MK.
ako sa mavate?

my dobre - male su uzasne, robia grimasy, smeju sa, tocia, .... - radost na nich pozerat. ked si najdem viac casu (niekedy v noci) pridam foto :dizzy_face:
27. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babeny :wink:

tak ja som uz dnes absolvovala sono prsnikov, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nastastie je vsetko ok :wink:

mauzi, vcera som cely den behala po lidloch, ale uz je vsetko vypredane :angry: :frowning2: :frowning2: dnes som objavila este jeden taky zasity, tam mali este cosi..ale akurat vysielacky nemali :rolling_eyes: :angry: :frowning2:

nemate niekto po ruke lidl, kde este dnes maju vysielacky? :confused: :sweat_smile:
ja uz som hladala aj na inzerat, ale ako na potvoru nikto nepredava, len jedny som nasla, ale ojete bez zaruky za 60€ nechcem :angry: :unamused:
27. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, ze? to robila palpačné vyšetrenie tehulky zulky :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak už iste aj pohlavie vie, len to nevie ešte povedať :grinning:
27. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahoj, super že ti babulky taku radosť robia :dizzy_face: :dizzy_face: tešime sa na fotečky :wink:
27. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni...ze vraj baba...aby si mohli spolu drkotat :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, to ake vysielacky zhanas? ja som kupovala v nay - ETA za 30€

inak v lidli mali tie detske veci asi len po 1 kuse. na celom SVK vypredane :angry:
27. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati fakt? :confused: poobede asi vybehnem :wink:

mne je jedno ake, to chcem zobrat k nasim na chalupu, aby sme si v klude mohli vonku na zahradke posediet, ked bude hanulka v postielke dnu spinkat :wink:
lebo doteraz sme na striedacku vzdy striehli a ja uz mam take plačove halucinacie, ze aj ked u susedov macka mnauka, tak bezim do spalne :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati inak ja som rano bola na Galvaniho, nedaleko Ikei a letiska a mali vsetko...okrem vysielaciek :sweat_smile: :angry:
27. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, my sme hned v pondelok rano o 9.00 stepovali v Lidli na vysielacky a mali poslednu ruzovu. A az v dalsom sme nasli poslednu modru. Takze vsade dodali prilis malo tovaru a naviac uz dnes v stredu nic nekupis. Skoda, lebo su to dobre vysielacky.
27. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela pozriet tie klokanky. male su uz trocha tazsie a na rukach sa mi zacali "tvorit" svaly ked prenasam vanicky
27. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no klokanky sa nam nastastie podarilo kupit. Vyzeraju dobre, tak snad budu fungovat ako treba.
No a s tymi svalmi - ja sa uz teraz dusevne pripravujem na to, ze budem mat ruky ako kulturista... :grinning:
27. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, maminky co davate UM. podla coho ste davkovali? ja pravdepodobne stracam mliecko a male sme uz teraz dokrmovali 120+4lyzicky Nutrilonu. a na skatuli je napisane ze az od 2.mesiaca. maje to uz takto jedia cca 2 tyzdne. a úpredtym ich este kojim.
takze ked mi mlieko odide uplne, kolko mam davat? sak mi zjedia celu pixlu na posedenie :sweat_smile:
bobicek, ved to :unamused: v pondelok som nemala sancu nikam ist, lebo hanula bola uplne mimo, sak mi tu vracala a teplotovala :frowning2: a ked vcera bolo lepsie, tak sme pobehali, co sa dalo a uz sme nezohnali...dnes ani nehovorim..detto :rolling_eyes:
ale uz mi katka napisala, tak vybehnem do NAY :dizzy_face:

inak ja som taka kravka :angry: ponukala mi ich kamoska, ked sa hanka narodila, ale som ich vtedy odmietla, ze sak v takom malom byte jak mame my to nepotrebujem, sak tu pocujem kazdy šuch :sweat_smile: a ani ma nenapadlo, ze ked pojdem k nasim na chalupu, tak sa mi zidu :sweat_smile: a ked som teraz volala tej kamoske, ci ich este ma, tak uz ich dala inej kamoske :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ...no co uz...neskoro :fearful: :unamused:
nevadi, kupis ine. Ale dobra vec to veru je. Ja to hlavne potrebujem tiez k nasim na zahradu a potom, ked pojdem dat dolu vycurat psa, tak nech ich pocujem. (sme na 4 poschodi)
27. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, my sme boli v pondelok poobede u nas v petrzalke a mali uz len par tych vankusov na kojenie, prebalovacie tasky a jeden kolotoc
27. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja som UM davala hanule prve mesiace 120ml, potom som pridala na 150 ml asi do stvrteho mesiaca pila 150ml, potom som zvysila na 180...atd :wink:

ale je to individualne, lebo doobeda mi nikdy nechcela pit vela, niekedy len 60 vypila, ale poobede, vecer a v noci vycucla vzdy celu flasku :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela este kupit tie hracky natahovacie s hudbou, ale tie sme tiez nikde nevideli. Tie sa mi velmi pacili.
27. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dnes o deviatej na Galvaniho mali aj klokanky, asi 4 este :wink: teplomerov do uska mali kopec, aj oblecka, aj kolotoce aj vankuse...len tie vysielacky :angry: :frowning2:
27. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje piju podla toho ako si cucnu zo mna. takze za kazdym inak a samozrejme, ze ked si uz zacnem pamatat, ktora asi kolko vypila, tak si to prehodia a zas mam z toho mis-mas :angry: :grinning:
27. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, galvaniho ma trochu od ruky a MM by sa tam mohol stavit, ale je na sluzobke. takze nic. ale objednam z netu, sice nie za taku cenu, ale budu... :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobicek, ja som hanulke kupovala takeho natahovacieho macka v DM, miluje tu hudbu a dost dlho pri nom aj zaspavala... :wink: a nebolo to take drahe :wink: aj v IKEA maju take natahovacie hracie hracky :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok