• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
dobre rano,,,,
zanedbavan vas baby,ale keby ste videli to pocasicko :grinning: :grinning: :grinning:
Cele dni sme von,vcera sme mali BBQ- bolo par znamych ,bolo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pipka- ty si este na SVK?a ja ta tu cakaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Martinka- jeeeej novy pas :wink: :wink: ,s tym hackovanim som si robil;a srandu ,ale ked ta to fakt bavi tak Ti poslem tie miery :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
To ja zasa milujem vsetko kysle- uhorky ,kapustu :unamused: :unamused:
2. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej mauzi - kraaaasne fotecky :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati to faaakt? to ta tam odvelili? :astonished:

ahoj Evi :slight_smile: zavidim vam to pocko. Dnes celkom ujde aj u nas, ale posledne dva dni hruuuza :frowning2:
2. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, nie otec tam bol na postgraduálnom štúdiu na vojenskej škole, tak sme boli celá rodinka s ním, ja som mala vtedy 7 rokov a chodila som do ruskej školy :sweat_smile:
2. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, však som písala že sa aj s jarkou určite opaľujete :sunglasses: , to počasíčko vám teraz závidm :dizzy_face:
2. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak som vas konečne dočitala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: janka gratulujem k babatkam a prajem rychle zotavenie :dizzy_face: :dizzy_face:
všetky máte krásne fotky .. :slight_smile: :dizzy_face:
2. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá, pozerám sa po kočíkoch ale nikde nevidím takú trojkombináciu s autosedačkou pre dvojičky. Pre dvojičky také nie sú ? alebo len ja zle hľadám? neviete poradiť.
2. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, no snivala som , snivala...ale hackovat neviem stale :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, to mi nehovor ani zo srandy :angry: :angry: :angry: však som ťa to celú noc učila :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, akurát som objednala kočík z bázáru, najlacnejší aký som našla ale zdá sa mi v pohode a dokonca je tiež abc design ako mám aj môj :dizzy_face: iba je sedenie vedľa seba, je síce trocha vyblednutý, ale má nové plášte na kolesách, je plne funkčný a to je hlavné.... v priebehu týždňa by mi mal dojsť, pošle mi ho po nejakých známych, čiže ani poštovné platiť nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... a kúpila som ho za 50€, dobrá cena, nie? :wink:
2. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja som nasla asi taky isty, ale za 100 eur :frowning2: Zatial mi ale odvcera neodpisala, ci je este volny.
2. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiiiii, no dooobre, tuto noc robim reparat :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, tak ja uz letiiiim :grinning: z tejto zimy a vetra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake kociky objednavate? K babkam alebo na zahradu? :confused: :wink:
2. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi my k babke :wink:
2. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi...no kooolko detiiiii ako smetiiii :grinning: :grinning: :grinning: a maminy ake kočky :sunglasses:
2. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame novu autosedackuuu, konecne sme dnes kupili uz taku, aby v nej hanulka nebola ako taky skrcenec :sweat_smile: sedi si v nej ako kralovna teraz :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
2. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, ja som našla ešte jeden za 80€, ak by si chcela
http://deti.bazos.sk/inzerat/1805163/Kocik-pre-dvojicky.php
mauzi, super fotky, kočíky, detičky a samozrejme maminy :wink: :dizzy_face:
2. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, ja objednávam k babke, do hory, do belgicka.... lebo do lietadla je zdarma len taký kočík, čo sa dá plne zložiť aj so sedačkami a ten môj sa skladá bez sedačiek, čiže by som musela zaplatiť pri ceste tam 10€ a pri ceste späť 10€, čiže len tak vyhodených 20€ ... a takto za 50€ budem mať ešte jeden kočík, ktorý sa určite zíde :wink:
2. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati to vazne? za kocik do lietadla sa plati? :confused: :sweat_smile: tak to my na dovolenku jedine tak autom...alebo az ked slecna bude chodit po vlastnych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...kam cestujete??? či mám čítať dozadu? :grinning:
2. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás všetko ok, asi už idú aj Kristínke zuby, lebo začalo podozrivo napodobňovať v plači Tominka :sweat_smile:
2. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati dakujem za link, napisala som jej. Je skoro taky isty ako ten ABC Design :wink: Na dedinu az az :grinning:
ja som nasla pre teba, ale len pre jedno babo taky ABC Design, co sa da zlozit tak, ze sa zmesti do skrinky nad hlavou na palube lietadla :dizzy_face: Tych 10 euro nie je az taka hroza, myslela som ze je to viac. A nevies ci sa tolko plati, aj ked cestujes bez dietata, alebo musis mat so sebou dieta?

pipi gratulujem k autosedcke. A kde su fotky? :angry:
2. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Cherry :slight_smile: uprimnu sustrast ...
2. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi zajtra alebo pozajtra, ked pojdeme autom tak fotiiiiiim :sunglasses:

ajoooj cherry, gratulujem k zubalom :sweat_smile:
my uz mame obidva vrchne....od vcera :dizzy_face:
2. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, dnes musim odbiehat...zehlim :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, super cena tam je. taký kočík mám aj ja pipka.
2. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sa mi zdal nejaky povedomy :wink:
2. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok