• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
z nášho jednoizbového do trojky . Už od minulého leta sme sa snažili predať náš byt , ale podarilo sa to až tesne pred vianocami a až potom sme mohli kupovať väčší , tak preto to bolo tak na tesno .
1. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, ja som tak bola zhrozená keď prišlo zrazu za smeti platiť za piatich, tiež riadna sumička 160€ :confused: :angry:
1. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru mati...sak tie plienky platime dvakrat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: aj nove aj okakane :sweat_smile: :grinning:
1. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám prišiel nedoplatok na elektrine 60€ , a to ešte neviem ako dopadneme za starý byt vyúčtovanie , lebo sme si po neho ešte neboli .
1. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, jahody som mala včera dnes melón .... kúpila som polovicu, ale takú veľkú, skoro 6kg... 2kg som už zhltla, ale ešte mi vŕta v hlave, ešte sa doňho asi pustím :sweat_smile:
1. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taelii, však si preň ani nechoď :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martiina :grinning: a čo keď máme nadajbože preplatok :grinning:
1. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak to mozes rovno spat na zachode :grinning: :grinning: :grinning:

mne dosiel nedoplatok za elektriku 27€, a zvysili mi zalohovu platbu mesacnu, ale kedze prekrocila limit, co som mala v banke, tak mi to v maji neodislo a vcera som si nasla avizo o nedoplatku, a ak to neuhradim, ze nam odpoja elektriku :angry: tak som tam bezala, ze co to ma byt? :confused: :rolling_eyes: :angry: sak poctivo presne kazdy mesiac platime nacas...a ze mam si zvysit zalohovu platbu...tak my uz asi budeme platit tisic € za byt mesacne :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
len mam strach, ze ked mam inkaso, a dam vysoky limit, ze si budu strhavat od buka do buka :rolling_eyes:
1. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taelli s takou možnosťou som ani nerátala :sweat_smile: :grinning:
1. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja s ňou veľmi nerátam , lebo každý rok sme mali nedoplatok , tak prečo by mal byť teraz preplatok? :fearful:
1. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky musim sa svami rozlucit...musim este poumyvat riady a potom co najskor do postielky, lebo hanula bude o siedmej hore a ja budem mrtva :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

tak dobru nocku vsetkyyyym :wink:
1. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj, ale teraz som bola v kuchyni preliať prvú dávku odstriekaného mlieka a zbadala som chilli omáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... baby si ani neviete predstaviť ako ja zbožňujem feferónky, chilli omáčky, jednoducho všetko pikantné a pálivé a teraz keď kojím nemôžem :frowning2: .... ešte teraz mi sliny tečú keď si na ňu pomyslím :sweat_smile:
1. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan , naši zvyknú o šiestej vstávať a o ôsmej majú prisť dokončiť linku .
Dobrú noc.
1. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku pipka, mňa ešte čaká odsať jeden cici a potom háčkovanie, čiže ty už sa budeš na druhý bok otáčať keď ja pôjdem spať :grinning: .... a ráno si zas budem nadávať, čo som nešla spať :angry:
1. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak len pričuchni :grinning:

ja zas milujem vsetko, co obsahuje chlor, tak na plavarni som vo svojom zivle :sweat_smile: :grinning: a doma si tajne nucham k domestosu na wecku :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak prijemnu pracicku a v posteli budem na teba mysliet :grinning: mozno sa mi o tebe aj snivat bude :grinning: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem pipka.... a možno sa ti bude snívať ako háčkujem a do rána sa to naučíš :grinning: ... veď ráno vyskúšaj a sa budeš čudovať ako ti to samo ide :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej, ja nestiham, nejak ste sa rozbehli :astonished: Najprv sa tu nic nedeje a zrazu uz ste na druhej strane. Idem si precitat, co ste popisali :grinning:
1. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi, tak nam dosiel v piatok preplatok za byt, ale ani vam nebudem pisat kolko, aby som vas nenastvala :grinning: :grinning:
a aj na elektrike sme mali preplatok, ale len taky smiesny ... ale hlavne ze netreba nic doplacat :wink: Ale buduci rok uz urcite budu nedoplatky, ked kazdy den ide pracka :astonished:

mati take chutky si mi narobila s tym melonom. Neposles mailom? Este som toho roku nejedla. Uz su take dobre ako v lete? Minule som kupila zlty, tie milujem, ale ten bol onicom :frowning2:
1. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, pošlem :grinning:
predvčerom som kúpila jeden a bol perfektný, tento dnešný je tiež dobrý ale nie až tak :unamused: ... a žltý mám tiež rada, aj ten taký oranžový.... skrátka všetky melóny
1. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem háčkovať... dobrú nôcku :dizzy_face: ... dúfam že mi háčik nebude vypadávať z ruky... včera som čakala dokedy sa mi naplnia cici aby som si mohla odsať, tak som dovtedy háčkovala, ale oči už mi tak klipkali a budila som sa na to ako mi háčik vypadol a cinkol o zem :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati prijemne hackovanie :wink:
1. jún 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,

chcela by som sa spýtať, či je možné alebo v poriadku.Som v 8 tt a doteraz na UZV bol vidiet jeden plod so srdiečkom a včera som začala krvácať a na UZV bol vidiet ten prvý velký plod a další menší plod so srdiečkom/ on bol asi polovičný od toho druhého/

prečo je en druhý plod menší, som po IVF, vkladami mi 2 embryjká mali by byt rovnaké.

dakujem za odpoved
2. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elisa7. Ja mám podobný problém. Tiež cítim pohyby viac menej od začiatku len na pravej strane. Lekár ma upokojoval, že je to v poriadku. Baby sú tak uložené. Dole hlavičkami. Aj keď počúval ozvy srdiečok, tak ich našiel obe na pravo. Aj bruško mám také šmrncnuté do prava. Takže dúfam, že bude všetko OK:
2. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko, no tak ja som háčkovala do 2hej a ráno šok, Ninko sa zobudil o štvrť na šesť :astonished: , tak rozmýšľam že si dám zápalky do očí,lebo ich ledva držím :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tými pohybmi, to asi každá tak cíti ... teda podľa toho ako to tu sledujem a ako som to aj ja cítila, asi každá má obavy, ale je to v poriadku :wink:
2. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo pipka, už vieš háčkovať :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mati a mna by si nemohla tak v spanku naucit napriklad po anglicky? :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, no neviem či by ti moja úroveň postačila :sweat_smile: :grinning:
2. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale po rusky možno , tam som bývala 3 roky :sunglasses:
2. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok