• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

25. novembra 2016 
ajka takze same panny? :slight_smile:
6. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru tak manžel to ma veselá doma bola mamka a teraz má dve dcéry a ja, aspoň už bol zvyknutý z domu :dizzy_face:
6. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som dostala k 35-ke oznamenie od dr. ze som tehotna :slight_smile:
takze sme vsetky tri cca rovnako stare :wink: alebo teda mlade :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ešte že si sa mauzos opravila jasné že mladé večne mladé
6. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rovnako mlade :grinning: :grinning: :grinning: a uz budeme len mladsie a mladsie...a krajsie a krajsie :grinning:
6. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

tak mladice idem ja uz do hajan, neviem kedy ma zobudia moji loptosi, tak aspon trochu idem pospinkat.
Dobru nocku :pensive:
6. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, som zase prva? :confused: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som už tu bola pozrieť len som nič nepísala resp. som si myslela že ešte sladko spinkáte, ja som dnes bez detí išli k svokrovcom takže mám "veget" idem do obchoďákov a k mamem pomocť položiť koberec ktorý si kupila takže budem na nete až večer,
7. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa maaaaš :sweat_smile: :grinning:
ja varim a cely den sa potom uz nezastavim, poobede ideme k svokre a vecer zehlim a balim, lebo rano odchadzam s malou na tyzden k nasim na chalupu :sunglasses:
7. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale aj ty sa máš :slight_smile: okrem toho žehlenia a varenia, ale isť na chalupu to by mi bodlo, ale už to nejako vydržím lebo 11.7. by sme mali ísť do tatier už sa nám to predsa len kráti a verím že to vyjde...
7. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipka a ajka vy sa teda máte :slight_smile: jedna po obchoďákoch, druhá na chalupu, aj ja chceeeeeeeeem :angry: :grinning: ........ no však ale ja zas pôjdem o mesiac do belgicka, tak si potom 3 týždne budem užívať :sunglasses:
pipka a s tým háčkovaným NB si to myslela vážne, lebo ak áno tak by som možno niečo vymyslela :sweat_smile: :grinning:
7. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipka tak to budeš mať zas týždeň absenciu ? :angry:
7. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja uz som tu tiez nakukovala ale bolo tu tradicne vikendovo prazdno :unamused:
no vy sa mate vsetky :wink: ale aj ja budem mat draheho tyzden doma, zobral si volno, tak tiez mozno trochu povyletujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pipi ja by som brala ten hackovany NB, bol by to dobry darcek ako for :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak som zvedava, co na to martinka :sweat_smile: ci ma neovali nejakou hackovanou bejzbolkou :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
Aj MM je panna- 14.09 :grinning: :grinning:
Inak babenky nas Andrej nema alergiu na mak :slight_smile: ,vcera MM dojedol tu buchtu z makom po ktorej sa vysypal a predstavte si ze aj jeho stipal jazyk :astonished: tak neviem co to bolo :slight_smile:
Pipka- cize dalsia absencia? ty si teda uzivas
Mauzi- my sme zacali s kravskym mliekom od roka ale musis postupne,nas Andy mas zapalenu dupu a tak sme striedali,Teraz dokaze vypit aj 1l mlieka denne,on mlieko miluje :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi ,ajka- gratulujem v vymesacinam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipka, však čo nečítaš :angry: :grinning: , však sa ťa na to pýtam či by si chcela :grinning: .... tak teda podľa toho kedy má tie narodky :wink:
7. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak citam, a jak som ti odpisovala, tak mi skapal NB :rolling_eyes: :angry: tak mi to vzalo len druhy prispevok :angry:
7. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasneee, chcem ho, hod cenu a do 29.11. mozes vymyslat, to je casuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a absenciu dozeniem, ked sa vratim, len sa vy nic nebojte :grinning: sak mam najviac prispevkov, tak mate co dohanat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme obedovat, tak ak by som sa vecer nobjavila, tak sa tu ten tyzden majte pekne a tesim sa na novinky :sunglasses:

mame cevabcici, zemiaciky a cibulkovy salatik, tak mi uz slinky tecuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem dohnať zameškané :sweat_smile:
cherry blahoželám k polročiku detičkám :wink:
martiinkinej laure všetko najlepšie k meninám :wink:
tá háčkovaná bábika je super :dizzy_face: my sme pred dvoma rokmi na vianoce kúpili také malé látkové bábiky , chlapca a dievčatko a to sme ešte ani nerozmýšľali o IVF :wink: :wink: :wink: , takže teraz sa majú deti s čím hrať :dizzy_face:
pipka príjemné chatovanie a dobré počasie :slight_smile:
ajka ahoj , to som ja čo sme boli kočíkovať s mauzos :wink: kočky sú krásne okane :slight_smile:
zabudla som ešte na niečo ? :confused:
linka už konečne "skoro" hotová , už iba troje dvierka prídu zajtra namontovať a bude kompletná . Konečne som už aj doma popratala , a už to konečne vyzerá a zbavila som sa toho najväčšieho prachu . Tak už môžte prísť na kávu a momentálne aj na koláčik :wink: som od pôrodu konečne piekla a fajný rumový nešetrila som :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taellka dakujeme :wink: ma byt vraj pekne, tak sa tesiiim :dizzy_face:
keby som to do KE nemala taaaak daleko, tak na ten kolacik urcite pridem :grinning:
7. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na ten koláčik by som sa aj dala nahovoriť inak ahoj taella mauzos niečo spomínala o spoločnom kočíkovaní takže ak si za a bude pekne mohli by sme urobiť nejaké stretko neviem či v meste ale iné miesot by vám vyhovovalo, tak dajte vedieť čo vy na to myslím aj tu mauzos, nakupy dnes dopadli dobre mama si kupila koberec do chodby, kuchyne a aj do obývačky taký obvodový , dievčatám som kupila prechodné bundičky a momentálne už mám osadenstvo v plnom počte takže je znova u nás veselo
7. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajko odkiaľ si ? podľa fotiek tipujem niekde na Kuzmányho?
7. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano bývam na Braniskovej ulici pri tip tope
7. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pri novej nemocnici
7. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to je blízko mňa, delí nás len kopec tak už sa len dohodnúť aj s mauzos a môžeme vyraziť a ešte potrebujeme k tomu aj počasie, mne dievčatá spôia tak od pol druhej a to hlavne vonku tak ja by som vtedy mohla ke´d budeme vedieť deň tak upresníme aj miesto a čas
7. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evi dufam, ze ty si uz z tej buchty nejedla :grinning: :grinning:

pipi krasnu dovolenku vam zelam :slight_smile:

taella kde su balkonove fotky? A aj fotku linky by si mohla hodit, nech zavidime :wink:
Inak ty si dobry smirak ... podla fotiek zistis, kde clovek byva :grinning: :grinning: :grinning: ja som si to ani nevsimla :grinning: Sme skoro susedky vsetky tri, tak kocikovanie by nemal byt problem :wink:
7. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte ich ani ja nemám , otec ich ešte nestiahol na počítač :frowning2:
linku pofotím zajtra , už keď bude definitívne hotová :wink:
no už len to dobré počasie aby bolo :sunglasses:
7. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok