Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. jún 2009

ajka takze same panny? 🙂

ajka72
6. jún 2009

veru tak manžel to ma veselá doma bola mamka a teraz má dve dcéry a ja, aspoň už bol zvyknutý z domu 😵

mauzos
6. jún 2009

tak ja som dostala k 35-ke oznamenie od dr. ze som tehotna 🙂
takze sme vsetky tri cca rovnako stare 😉 alebo teda mlade 😀 😀 😝

ajka72
6. jún 2009

no ešte že si sa mauzos opravila jasné že mladé večne mladé

pipka
6. jún 2009

rovnako mlade 😀 😀 😀 a uz budeme len mladsie a mladsie...a krajsie a krajsie 😀

mauzos
6. jún 2009

😀 😀 😀

tak mladice idem ja uz do hajan, neviem kedy ma zobudia moji loptosi, tak aspon trochu idem pospinkat.
Dobru nocku 😔

pipka
7. jún 2009

dobre ranko, som zase prva? 😕 😵

ajka72
7. jún 2009

no ja som už tu bola pozrieť len som nič nepísala resp. som si myslela že ešte sladko spinkáte, ja som dnes bez detí išli k svokrovcom takže mám "veget" idem do obchoďákov a k mamem pomocť položiť koberec ktorý si kupila takže budem na nete až večer,

pipka
7. jún 2009

sa maaaaš 😅 😀
ja varim a cely den sa potom uz nezastavim, poobede ideme k svokre a vecer zehlim a balim, lebo rano odchadzam s malou na tyzden k nasim na chalupu 😎

ajka72
7. jún 2009

no ale aj ty sa máš 🙂 okrem toho žehlenia a varenia, ale isť na chalupu to by mi bodlo, ale už to nejako vydržím lebo 11.7. by sme mali ísť do tatier už sa nám to predsa len kráti a verím že to vyjde...

martiina
7. jún 2009

pipka a ajka vy sa teda máte 🙂 jedna po obchoďákoch, druhá na chalupu, aj ja chceeeeeeeeem 😠 😀 ........ no však ale ja zas pôjdem o mesiac do belgicka, tak si potom 3 týždne budem užívať 😎
pipka a s tým háčkovaným NB si to myslela vážne, lebo ak áno tak by som možno niečo vymyslela 😅 😀

martiina
7. jún 2009

pipka tak to budeš mať zas týždeň absenciu ? 😠

mauzos
7. jún 2009

ahojte 🙂
ja uz som tu tiez nakukovala ale bolo tu tradicne vikendovo prazdno 😒
no vy sa mate vsetky 😉 ale aj ja budem mat draheho tyzden doma, zobral si volno, tak tiez mozno trochu povyletujeme 😝

pipi ja by som brala ten hackovany NB, bol by to dobry darcek ako for 😀 😀

pipka
7. jún 2009

no sak som zvedava, co na to martinka 😅 ci ma neovali nejakou hackovanou bejzbolkou 😀 😀 😀

eviska83
7. jún 2009

Ahojte,
Aj MM je panna- 14.09 😀 😀
Inak babenky nas Andrej nema alergiu na mak 🙂 ,vcera MM dojedol tu buchtu z makom po ktorej sa vysypal a predstavte si ze aj jeho stipal jazyk 😲 tak neviem co to bolo 🙂
Pipka- cize dalsia absencia? ty si teda uzivas
Mauzi- my sme zacali s kravskym mliekom od roka ale musis postupne,nas Andy mas zapalenu dupu a tak sme striedali,Teraz dokaze vypit aj 1l mlieka denne,on mlieko miluje 😀 😀

eviska83
7. jún 2009

mauzi ,ajka- gratulujem v vymesacinam 😵 😵 😵

martiina
7. jún 2009

pipka, však čo nečítaš 😠 😀 , však sa ťa na to pýtam či by si chcela 😀 .... tak teda podľa toho kedy má tie narodky 😉

pipka
7. jún 2009

sak citam, a jak som ti odpisovala, tak mi skapal NB 🙄 😠 tak mi to vzalo len druhy prispevok 😠

pipka
7. jún 2009

jasneee, chcem ho, hod cenu a do 29.11. mozes vymyslat, to je casuuuuuu 😀 😀 😀 😀

pipka
7. jún 2009

no a absenciu dozeniem, ked sa vratim, len sa vy nic nebojte 😀 sak mam najviac prispevkov, tak mate co dohanat... 😝 😀

pipka
7. jún 2009

ideme obedovat, tak ak by som sa vecer nobjavila, tak sa tu ten tyzden majte pekne a tesim sa na novinky 😎

mame cevabcici, zemiaciky a cibulkovy salatik, tak mi uz slinky tecuuuu 😝 😵 😵 😵

taella
7. jún 2009

idem dohnať zameškané 😅
cherry blahoželám k polročiku detičkám 😉
martiinkinej laure všetko najlepšie k meninám 😉
tá háčkovaná bábika je super 😵 my sme pred dvoma rokmi na vianoce kúpili také malé látkové bábiky , chlapca a dievčatko a to sme ešte ani nerozmýšľali o IVF 😉 😉 😉 , takže teraz sa majú deti s čím hrať 😵
pipka príjemné chatovanie a dobré počasie 🙂
ajka ahoj , to som ja čo sme boli kočíkovať s mauzos 😉 kočky sú krásne okane 🙂
zabudla som ešte na niečo ? 😕
linka už konečne "skoro" hotová , už iba troje dvierka prídu zajtra namontovať a bude kompletná . Konečne som už aj doma popratala , a už to konečne vyzerá a zbavila som sa toho najväčšieho prachu . Tak už môžte prísť na kávu a momentálne aj na koláčik 😉 som od pôrodu konečne piekla a fajný rumový nešetrila som 😀 😀 😀

pipka
7. jún 2009

taellka dakujeme 😉 ma byt vraj pekne, tak sa tesiiim 😵
keby som to do KE nemala taaaak daleko, tak na ten kolacik urcite pridem 😀

ajka72
7. jún 2009

na ten koláčik by som sa aj dala nahovoriť inak ahoj taella mauzos niečo spomínala o spoločnom kočíkovaní takže ak si za a bude pekne mohli by sme urobiť nejaké stretko neviem či v meste ale iné miesot by vám vyhovovalo, tak dajte vedieť čo vy na to myslím aj tu mauzos, nakupy dnes dopadli dobre mama si kupila koberec do chodby, kuchyne a aj do obývačky taký obvodový , dievčatám som kupila prechodné bundičky a momentálne už mám osadenstvo v plnom počte takže je znova u nás veselo

taella
7. jún 2009

ajko odkiaľ si ? podľa fotiek tipujem niekde na Kuzmányho?

ajka72
7. jún 2009

ano bývam na Braniskovej ulici pri tip tope

taella
7. jún 2009

ja pri novej nemocnici

ajka72
7. jún 2009

no tak to je blízko mňa, delí nás len kopec tak už sa len dohodnúť aj s mauzos a môžeme vyraziť a ešte potrebujeme k tomu aj počasie, mne dievčatá spôia tak od pol druhej a to hlavne vonku tak ja by som vtedy mohla ke´d budeme vedieť deň tak upresníme aj miesto a čas

mauzos
7. jún 2009

Evi dufam, ze ty si uz z tej buchty nejedla 😀 😀

pipi krasnu dovolenku vam zelam 🙂

taella kde su balkonove fotky? A aj fotku linky by si mohla hodit, nech zavidime 😉
Inak ty si dobry smirak ... podla fotiek zistis, kde clovek byva 😀 😀 😀 ja som si to ani nevsimla 😀 Sme skoro susedky vsetky tri, tak kocikovanie by nemal byt problem 😉

taella
7. jún 2009

ešte ich ani ja nemám , otec ich ešte nestiahol na počítač ☹
linku pofotím zajtra , už keď bude definitívne hotová 😉
no už len to dobré počasie aby bolo 😎