Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
19. jún 2009

no k tej hyperaktivite by som vam vedela pisat ako učka romany...presne ako mauzi pise, co grazel, to sa zahladi dnes hyperaktivitou a vsetko je ok, ale ze by sa radsej rodicia nad sebou zamysleli,a venovali sa radsej svojim detom viac... to naco... 😠 😠 najlepsie je povedat si, ze mam hyperaktivne decko, nechat ho ako taky samorast, v najhorsom ho supnut pred telku alebo pred pocitac a potom to tak vyzera ako to v dnesnej dobe vyzera 🙄 😠 😠
sami grazli, na prvom stupni v skolach prepadavaju starych ludi, pluju, fajcia, nadavaju, a ucitelku poslu do p.... 😠 😠 😠

mauzos
19. jún 2009

pipka ze trtko 😀 😀 😀 ale si to vystihla. Len aby tu teraz nezacala hadka, ak je tu nejaka ficurka 😲

ved na teba sme uplne zabudli, ze si ucka 😉 takze si to uzijes 😠

sonia29
19. jún 2009

caute baby. pozerala som fotky, máte ich supiš, krásne deťúrence 😵 😵

ten rodičovský príspevok, to poteší, no a keby ho ešte aj pri dvojičkách zdvojnásobili.. 😅 😝 pipi veď nechajme ficka v tom 🙄 🙄

taella
19. jún 2009

ja sa hádať nebudem , 😉 súhlsím s trtkom 😀 😀

taella
19. jún 2009

normálne nechápame , obidvaja mi zaspali naraz 😅 tak som to využila a som sa naobedovala .
Ozaj poradte niečo na víkend čo variť ? Polievku už mám , bude kapustnica 😝 ale čo ďalej ?

pipka
19. jún 2009

soni, sak ho nechame...kazdy cent dobry 😀 a potom nech taha do..... 😅 😝 😀

taelli, ja idem burgundsky gulas robit, s knedlickou a na nedelu placky zemiakove s maskom.

taella
19. jún 2009

to je aký ten guláš ? Zemiakové placky by som brala , len kto ich bude robiť ? 😅 Stavím sa na obed pipka ? 😀

mauzos
19. jún 2009

no pipi to co je za gulas? prvy krat pocujem 😲
ja by som si dala tu kapustnicku 😀

taella
19. jún 2009

tak keď navarím , tak dojdi , bude určite veľký kotol navarený , lebo my ľúbime kapustnicu 😀

martiina
19. jún 2009

aj ja len ešte som neskúšala ako kojím kapustičku

martiina
19. jún 2009

my ideme na chatu zajtra, tak budú len špekačky, slaninka a samé nezdravé veci 😅

martiina
19. jún 2009

ja nie som ficovka, ale keby zdvojnásobil ten príspevok možno by som sa dala presvedčiť 😀

mauzos
19. jún 2009

ale aj tak ich zase nenapadlo, ze by pri viacerych detoch dali viac 😝

mati a co takto zivanka? mnam

pipka
19. jún 2009

burgundsky robim z hovadzieho ale podlievam cervenym vinkom 😉

no na placky vas pozyvam teda, ked sa vam nesce smazit, ani mne...ale co uz s vami 😅 😀

ja by som sa presvedcit nedala ani keby ho ztrojnasobil 😠 😀 som nepodplatitelna 😀 malo by to byt samozrejmostou aby zeny s detmi zili ako ludia a nie len predvolebny tah takychto trtkov a jemu podobnych 😠 😎 aj ked pravdu povediac...sama netusim koho volit buduci rok... 🙄 😨 😒

pipka
19. jún 2009

mnaaaam zivansku si musime aj my urobit buduci tyzden, ked budem zas na dzedzine 😀

sonia29
19. jún 2009

mati veď nezdravé veci chutia najlepšie 😅 veru musím všetko stihnúť ochutnať kým porodím, lebo potom si už moc čo sa jedla týka neškrtnem 🙄 🙄

sonia29
19. jún 2009

pipi presne tak nech len ťahá do .. 😀 ale pred tým nech si spomenie aj na nás dvojičkomamičky 🙄 😅

minkak
19. jún 2009

ahojte kocky 🙂

fuuuuu som Vas docitala,teeeeeda ,ale pisete... 😅
krrrrraaaaaaaaasne fotecky ste popridavali vsetky teda deturence Vam krasne rastu priberaju 😵 😵 😵

martinka teda torta aj kolaciky fakt bomba Ty si teda sikulka 😵 boli ste vsetci velmi pekni na tej svadbe,ale tak skoda,ze to bolo tak kratko,vsak ste ich mali poslat a vy ste sa mali vsetci ostat bavit 😅
asi si chceli uzit svadobnu noc 😀

no ja uz som tiez postrehla ten prispevok,vsak potesilo by ,snad to vyjde,ale ze by nam dali dvojmo,no mooooozme cakat,mozno pred dalsmi volbami budu slubovat 😀

my vsetko v poriadku,deturence sa riadne ozyvaju v posteli uz neviem na ktoru stranu sa ktoremu uhnut 😀
brusko sa mi vlniiiii-tak mame zase novu telku 😀 pozorujeme a pozorujeme 😵 😵 😵

Prajem Vam krasny dnicek,papa

taella
19. jún 2009

sa ti pozýva pipka keď vieš že sme ďaleko 🤐 😀

pipka
19. jún 2009

taelli, tak ti mam poslat? 😕 😀

pipka
19. jún 2009

my sme sa dnes vychystali na vylet na bicykloch, ze vyskusame novu cyklosedacku, co sme vcera kupili, vysli sme pred dom...a MM hned defekt 😠 🙄 tak sme sa rovno zvrtli naspat ☹ a isli sme klasicky s kocikom von 😅

ale aspon doma sme sa cvicne pozapinali aj s prilbou 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

taella
19. jún 2009

aká cyklistká tá Hanka 😎

kľudne pošli tie placky a najlepšie v obyčajnej papierovej obálke 😀 😀 😀

taella
19. jún 2009

tak ja sa idem pustiť do žehlenia 😖 😖 😖 😖 😖 😖

bobicek5
19. jún 2009

no dnes ste toho popisali. Hanka vyzera uzasne v tej helmicke! 🙂

Ja by som zajtra asi mala uvarit nejake cestovinky, uz sme davno nemali. Lebo stale tlacime len ryby, mliecne vyrobky a pod 🙂 . Tatinko sa tiez preorientovava na zdravu stravu.

Dnes som slamena vdova, okrem psa ma nikto nestrazi. MM je na firemnej akcii, ocakavany prichod s neskorych rannych hodinach a to este chceme zajtra malovat zvysok bytu... ☹

fedra
19. jún 2009

Pipka, chcela som ta poprosit, nenajdes niekde este kontakt na tu babu, co ti hackovala ciapocky pre hanku ?
Ja by som potrebovala pre malu .... dik

mauzos
19. jún 2009

fedra ved tu mas martinku expertku na hackovanie 😉

pipi, Hanulka je super cyklistka 🙂

pipka
19. jún 2009

ja som si tu tiez nachystala kopku...ale nesce sa mi zehlit ☹
taelli, ja ti donesiem placky a ty mi dojdi ozehlit 😀 😀 😀

pipka
19. jún 2009

bobicek aj ja som dnes slamena ☹ MM na splave

pipka
19. jún 2009

fedri IP 😉

pipka
19. jún 2009

nooo a to ste nevideli jak sme cela rodinka v helmickach 😀 😀 😀 to si necham na buduce 😀