• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
mauzi- ako si nasla catjob bytik? ja to neviem najst :frowning2:
A ano a AJ je to skoro vsetko rovnake ako v SJ.
21. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si na Modrej streche albumy podla autora a potom das C a najdes si ju tam. Hodila by som ti link, ale mozno by sa Cat hnevala :wink:

baby co so soplikmi? Tomi je od vcera soplavy, poctivo davam Mar, vysavam a davam mu Nasivin 0,01% a ziadna zmena. Chudatko tak ho to zlosti :angry: Teplotu nastastie nema, trochu kycha.
21. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby hrozne sa tesim ze sa Vam nas bytik paci, uz si davam zavazok ze zajtra nafotim akutalny stav a hodim tam foto.

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=278436

Dners poobede smer tam boli dve hodkly, skusali sme novu mycku a pracku,tak sme doma nabalili spionave riady a saty a sli sme tam vsetko to vyskusat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hroyne sa na to nove byvanie tesim""

Eviska a Jarka - mate krasnedeticky"" Nezavidim sice ze su take male, ale asi mi pritakate, ked poviem, ze kazdym dnom ich clovek lubi viac a viac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som to nasla aj bez linku.Caty mas to tam fakt kraaasne.velka kuchyna to je asi to po com kazda z nas tuzi.Vsimla som si mas kuchynsku linku na nozickach?
Mas pravdu kazdym dnom viac a viac :slight_smile:
21. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat naadherne to tam budete mat, ja milujem kukat taketo fotky..ze pred a po :grinning: to nadherne vidiet tie pokroky, co ste dokazali :sunglasses:

evi, jarkine baby sme spoznali, ale dobre ze si napisala ktora je ktora, lebo inak by som len tipovala :grinning:
no ja som Harryho v anglictine necitala, to by som dosla asi len po nadpis :sweat_smile: :grinning: ale svagrinka je tlmocnicka z AJ a ona miluje Harryho tiez a povedala, ze tie nazvy su tam podobne ako u nas...tak cesi zahaluzili zase raz :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja inak tiez mam radsej ceske dabingy..ale na rozpravky vseobecne sme lepsi my, raz darmo :wink: to aj Disneyovky ked kukam, tak slovensky dabing je 100x lepsi, taky zivsi a hlavne nasi neprerabaju mena, co mi na Cechoch dost vadi :angry: ale stare filmy s Funesom, na to zase my nemame, alebo Belmondovky...takze kazdy mame svoje :unamused: :sunglasses:
21. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame za sebou stastne navstevu u svokry, prezili sme :grinning: tak mame zase kultury na nejaky cas... :grinning: :sweat_smile:
Hanula uz haja, tak si idem asi kuknut Slunce, seno.... :grinning: na tom sa vzdy valam :grinning:
21. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj eviska!

Hej dali sme si ju na nozickach, lebo teraz nemame a nechcem si ten bordel pod tym predtavovat - okrem toho my s MM smedost vysoki, takze sa nam to velmi hodi, ze sa ku pracovnej dokse nemusime nahynat.

Tu kuchynuy mame velku skrz to, ze sme ju v nasom 4-izbovom byte hodili na miesto povodnej obyvacky - tym padom vznikla ozaj kralovska kuchyna. Ta povodna - pri bytovom jadre - bola 3,2 m dlha a 1,7!!!!!!!!!m siroka - cize tam by vosla minilinka, moj zadok a nic viac :grinning: :grinning: :grinning: Z tejto izbietky smesi urobili pracovnu.

Ostali nam este tri mega izby - v jednej je dvojcacia detska izba a ukrojili sme z nej kusok na ich satnik. Dalsia je Biankina detska izba a najvacsiu izbu sme sadrokartonovym panelom s 300-litrovym akvariom v nom predellili, takze za akvarkom je nasa spalna -rozumej nasa manzelska postel - a pred akvariom je obyvackova cast s pohovkou a telkou. Uz saneviem fakt dockat kedysa tam presathuejme, fakt sa tesim - najma na to, ze sa po 5.-tich rokoch znova vratim na manzelske lozko, kedze deti budu mat svoje izby :wink:
21. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat dobre ste to vymysleli. Kuchynu s takymi rozmermi mam ja a fakt to nie je nic moc. Linku na nozickach mame aj my, lebo sme tiez vysoki a nevieme si to vynachvalit :slight_smile: A drzim velmi palce, aby vam to akvarko vydrzalo :wink: tolko litrov ....

co s tymi soplikmi? nikto nic neporadi? :frowning2:
21. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, sopliky jedine odsavat, my sme kupili tu odsavacku na vysavac a super :wink: a potom kvapnut do kazdej nosnej dierky baby otrivin a za tri dni bolo po sopliku :dizzy_face:
21. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat a kde si spavala doteraz ? V detskej postielke? :grinning:
inak linku na nozickach mame aj my,sak ja mam 179 a MM 192, tak aby sme sa nekrcili. Ale my ich mame zakryte soklom, aby sa mi pod linku neprasilo, sak co som otrok, este aj pod linkou stale lozit a vytierat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- nemysli si ze ja to citam ako v SJ,trva to podstatne dlhsie :unamused: ja uprodnestnujem slov.dabing v rozpravkach.poculi ste mrazika v cestine? :astonished: :astonished: budzogane tam boli klacky :angry:
caty- podla toho ako to opisujes to bude nadhera.to ste si vymyslali sami,alebo ste si na to vzali odbornika?
My sme obaja s MM prckovia takze u nas nehrozi linka s nozickami,ale paci sa mi to.
Normalne Ti zavidim to zariadzovanie,my sa tiez ideme stahovat ,ale je to nieco uplne ine- kedze nejdeme do svojho.V nasom bytiku na svk mame podnajomnikov- my sme v nom nikdy nebyvali :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
21. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka :astonished: ty si vyssia ako ja? to by ma vo sne nenapadlo, na fotkach vobec nevyzeras :wink: Ja mam tiez odsavacku na vysavac, je super, len maly pri tom strasne place a mne ho je hrozne luto. Nevladze dychat, strasne rychlo sa mu znova zaplni nostek. Zajtra som aj tak chcela skocit k doktorke po recept, tak jej poviem nech sa na neho pozrie.

Evi ja Mrazika nemusim ani v slovencine, takze kludne tam moze bit aj klacek :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi preeesne, ceske rozravkove dabingy su uboheee :angry: :grinning: no nekukni si mrazika na Vianoce, keby Ivana neovalil budzogáň :grinning: :grinning:

evi a neplanujete sa niekedy vratit na SVK? :confused: nie je ti tam smutno?
21. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, no uz to tak bude...tak som narastla :sweat_smile: :grinning: :grinning: mam sa odfotit pri centimetri? :confused: :grinning:
21. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, aj hanula revala ako tur :frowning2: dvaja sme ju prilahli vzdy, jeden drzal ruky, druhy hlavu..no horor :rolling_eyes: ale prezili sme my aj ona a o tri dni bolo dobre :wink: najlepsie, ked si kychla, to jej vystreklo az z paty :sweat_smile: :grinning: to som sa vzdy vytesovala, ze sme jedno odsavanie usetrili :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- ale ano planujeme sa niekedy v dalekej buducnosti vratit,a smutno ? VED MAM VAS :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ano niekedy ma to pochyti ,ale na svk ma nic necaka a tu som si uz ako tak zvykla
21. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ak sa vratite, tak kam? Myslim mesto... :confused:
21. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cat parádne to máte v novom byte :slight_smile: aj my sme dali linku na nožičky , ale dali sme tam aj sokle :wink:

práve som dopila druhý pohár vínka a ideme osláviť deň otcov , keďže som žiaden darček nekúpila :grinning: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo taelli, to znie slubne :grinning: :grinning: :grinning: my sme uz oslavili :sunglasses: kupila som tatinkovi nove tricko...a aby nam s hanulou nebolo luto, tak aj my mame nove :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to urcite iba na vychod- Stara Lubovna. :slight_smile:
Aj my si ideme dat pivko,ja som MM obdarovala 1kg cokoladou/ :slight_smile: polku sme uz zjedli(neviem preco si vykam :grinning: :grinning: )
Zajrta zacinam s mojou 90dnovkou tak si este idem dat do nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides na dietu? :confused: aku?
21. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- super tricka :grinning: :grinning: :grinning: ,inac mas v rohu lampu na ktoru som dnes pozerala v obchode,ze pravdepodobne kupime,ale az po prestahovani.
Ano zacinam s 90dnovou dietou,ja som nou uz schudla po andrejovi tak sa mi aj teraz podari ,lebo stale sa len guuulam a uz sa strasne zle citim - a to neprehanam :angry: :angry: :angry:
21. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
vy ste tu toho zas popísali, to asi vždy keď tu niesom :angry: :grinning:
cat, ahooooooooj..... že si sa aj ukázala... ale nie, ja viem že máte teraz veľa roboty.... bytík budete mať teda prenádherný,veľmi som zvedavá na to akvárko, tak hoď potom foto :wink:
takže si bola pozrieť aj malé cherryčatá :dizzy_face: .... no neviem či sa aj mne niekedy podarí s niekým stretnúť... ale možno sa niekedy pridá nejaká mamička z tohto kúta sveta :grinning:

no ja zas nemusím ani harryho ani pána prsteňov ani nič podobné :sweat_smile:
eviska, ja som tiež MM kúpila čokoládu, síce nie kilovú ale 3 dvestogramové /za každé dietko jednu/ a ešte plus odo mňa zmrzlinovú tortu.... a jedna čokoláda tiež už padla + časť zmrzky :grinning:
pipka, však eviska napísala že ide na 90dňovú dietku :wink: .... u nás v rodine už ju tiež viaceré držali a aj sa im celkom dobre podarilo schudnúť, len ako prestali kilečká sa vrátili :angry:
mauzi a ty máš koľko cm? ja mám 175, ale ako vysoká si nepripadám :sweat_smile: .... keby sa ma niekto spýtal či som vysoká tak by som na to jednoznačne nevedela odpovedať :grinning:
eviska, krásni sú Adamko a Evička :dizzy_face: a samozrejme aj Jarkine princezničky :dizzy_face: .... a čo ste neurobili aj spoločnú foto aj s mamičkami :unamused:
ja som dnes bola s Ninkom na rozprávkovom zámku, na Bojnickom zámku bol od štvrtka do nedele a ešte budúci týždeň takisto bude.... tento rok to bolo v téme Peter Pan, bolo to pekne a Ninkovi sa páčilo, potom sme behli ešte na zmrzku a mala som super pocit z pekne prežitého dňa :dizzy_face:
budúci víkend MM berie Ninka na celý víkend do Zvolenskej Slatinky na zraz veteránov... budú spať v stane
on je celý hotový do veteránov, máme fiat 500 také malé autíčko, ktoré už patrí medzi veterány, tak ho dáva už dva mesiace dokopy aby bolo tip-top na zraze
my sme ho dokonca mali aj ako svadobné auto, je tam dokonca aj taký cuplík , že nemusíš mať nohu na pedáloch , tak sme obaja stáli, hlavy von zo strechy a MM karoval kolenami... všetci len tak kukali, že kto karuje pr :grinning:
však ak nájdem hodím foto zo svadby
:wink:
edstavte si rozobral motor do šróbika, všetky diely dal vypieskovať, popridával čo to navyše, aby malo viacej koní a neviem aké úpravy ešte porobil.... no ja keby to rozoberem už by som to dokopy vživote nedala :grinning:
aj sa teším že ide Ninko, lebo aj on sa teší, len sa bojím aby sa tam MM o neho dobre postaral... ide tam aj s ďalšími kamošmi a bojím sa že si vypije :astonished:
mauzi, moji nejak neprotestujú keď im odsávam vysavačom.... ale ako písala pipka, tiež mám najradšej keď sa im kýchne a vyletí to až z neviem kade.... stačí troška poštekliť vatovou tyčinkou a kýchne :wink: :grinning:
21. jún 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tak vyskusaj a potom idem na dietu aj ja...sak som uz jak gula :angry: :frowning2: :grinning:

mati tak super den si mala :wink: Kolko je do Bojnic vstupne? :confused:
Ked pojdeme do Bojnic, dam ti vediet a stretneme sa, oki? Mate to daleko? :confused: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka do Bojnic žiadne :grinning: ale do zámku, teraz na toho Petra pana bolo 7€ pre dospelého a 3€ pre deti od 3 do 6 rokov ... ma to celkom milo prekvapilo, lebo som čakala že to bude určite nad 10€
pipka, nedajbože že by si tu bola a neohlásila sa :unamused: :grinning:
21. jún 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej martinka , naaaadhera :sunglasses: a aka nevesticka krasna si bola :dizzy_face: vobec si sa nezmenila...a co zavidim..ani nepribrala :sweat_smile: a ja uz jak sud :angry: :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslela som zamok samozrejme :grinning:

neboooj, v predstihu ti to napisem aj zavolam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nech mas cas cervene koberce ponatahovat :grinning:
22. jún 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, ja som sa ľakla že nielen ponaťahovať ale aj uhačkovať :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok