• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
vidim, ze som vam chybala :grinning: nemal kto pisat :sweat_smile:
no uz sme domka, ale len na par dni, a kedze ma byt tropicky tyzden, tak sup sup operiem, v utorok mam kadernicku a v stredu rano opat vyrazame k babke kupat sa do bazenikaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj doma :wink:
12. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem taelli :wink:

drobizg poslucha?
12. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj pipka,
veru chybala si -sme sa valali na druhej strane :frowning2: :frowning2:
12. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz sú najlepší - spia :grinning:

ako bolo?
12. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka! uz som ta isla reklamovat kde si ... normalne to tu zdochyna, ked tu s Martinou nie ste :angry:

Evi pobalene?
12. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi- si sa zblaznila?ja zatial len triedim :grinning:
AAAAA museli to tu zachranovat maminy,tehulky nestihaju :grinning:
12. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne tehulky sa este flakaju, kym mozu :grinning: :grinning: potom nastane kruta realita :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz nejak dlho triedis ... tolko toho mate?
12. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miliony veci- a ja rada triedim a sortujem :grinning: MM je z toho na nervy :wink:
a uz sme si povedali ze nic nekupujeme a zasa dnes v tescu MM padol do ocI el.gril- vraj healthy- no nekup to (bol v akcii),a dostala som dalsiu orchideu za 4£(4.60€)- za pol ceny
12. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna take nebavi. Teraz ked mam vyradovat malych oblecko, tak sa do toho musim par dni nutit :grinning:

a ta prva orchidea zije? mne momentalne kvitnu 5 :wink:
12. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka nestihla som ti odpisat na face a uz si off :angry:
12. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som off, len som odisla z FB na konika :grinning:
12. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme sa vyyyborne, ako vzdy u babky a dedka :grinning: :grinning: a mali by sme sa este lepsie, keby nebola zima a neprsalo :angry: :sweat_smile: ale tento tyzden to ma byt lepsie, tak poperiem, pozehlim a padame zaseeee :sunglasses:
12. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooo, uz spite :confused:

...tak idem teda aj ja, dobruuuuuuuu :sweat_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nespiiiim. Bola som vesat pradlo na balkone, po tme :grinning:
uz som ti odpisala a medzi tym si uz zase off. To si nevies otvorit dve okna? stale zatvaras a otvaras? :astonished:
12. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja este nespim,momentalne sortirujeme s MM fotky v PC
12. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi hned som isla mrknut album, ci si nejake nepridala, ale samozrejme nist :frowning2:
13. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi- tych fotiek mame miliony- a strasny bordel v nich -tak to potrva tak 3 dni :grinning: :grinning: ale potom pridam -slubujem
13. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim skoro nieco napisat aby sme sa nepresunuli na druhu stranu- uz to hroziiiiii :frowning2:
13. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :sunglasses:
13. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, ja si zasadne neotvaram naraz dve a viac okien, lebo to uz hranici so zavislostou :sweat_smile: :grinning: :grinning: a aj prievan by som mohla chytit :grinning: :grinning: :grinning: mna ten facebook az tak nechyta..konik je konik :dizzy_face: ja tam vzdy len nakuknem, pripadne odpisem a odchadzam...a tu som fuuurt :sweat_smile: pokial teda mam cas, samozrejme :sweat_smile:

ale teraz som viac vonku , alebo u nasich, alebo zavaram, varim dzemy, gulam marhulove gulky a mrazim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz nevlaaadzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sa flakame este kym mozeme :grinning: ,ale dnes je vonku na zdochnutie ...som vybehla len na maly nakup a myslela som,ze ani domov nepridem,vsak sa tam vonku ani dychat neda
inac aj ja rada tiedim a robim poriadky,len odkedy som tehu tak ma absolutne nic nebavi,teraz by cas aj bol ale nie je chut a nalada :confounded:
14. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
par novych fotiekhttp://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3023450&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
mauzi - ja na facebook idem tak raz za tyzden,ale ked uz budem mat viac casu,spravim albumiky :slight_smile:
14. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile: , hlasim sa uz z domu, od piatka mam domaci "veget" (podľa môjho drahého :unamused: :rolling_eyes: :angry: ), no mám pocit že doma viac makám jak v robote :sweat_smile:
aj ja mám chrumi za sebou uzv ale normálny, a krpci sa otočili beťári hore hlavou :frowning2: :angry: sakra už som sa tak tešila, že to bude normálny pôrod :unamused: ale čo už narobím ..
14. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, cafte :sunglasses:

konecne som tu, dnes som ušúlala asi 75 marhulovych guliek :stuck_out_tongue_closed_eyes: unavena som jak kon :rolling_eyes: :sweat_smile: ale ked sa ma zima opyta, co som robila v lete...tak otvorim mrazak :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, kraasni su :wink: a tie ritky na konci... :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja budem dnes za najhorsiu matku - babatam idu dnes prepichovat uska :cry: bojim-bojim
15. júl 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Evi no konecne vudum tvoje buchticky, su zlatunki. A ta fotka, ze vegetak nema chyba :wink: samozrejme aj ritky na konci :grinning:

Pipi Hanulka ako vzdy rozkosna :slight_smile: Ja mam zase stale az vela okien pootvaranych a potom to raz za tyzden sortujem a zatvaram. Minule mi tu kamos napocital 25 okien:astonished: Ja mam aj kona pootvaranych viac okine, aby som nemusela preklikavat medzi temami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katka uz ste doma? Drzim palce na prepichovanie, neboj zajtra nebudu o nicom vediet :slight_smile: Ja som niekedy nastrelovala nausnicky, aj ja mam 5 dierok a nie je to nic hrozne.

My sme vcera boli na usg klbikov a vsetko super, sledovanie ukoncene ... vraj uz nemusime tak poctivo balit. Balila som asi tyzden, ked nas pustli z porodnice :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, este stale som u rodicov, ale mali sme zabezpecenu jednu zdr.sestru. no ta moze az v piatok - akosi sa jej zmenil program. takze najhnusnejsia matka budem az v piatok :frowning2:

ja este balim na siroko, ale vcera sme sa boli kupat (ja, male "spali" v kociku) tak som tie plienky nedavala. hnusne teplo bolo a dnes este hnusnejsie, tak som nechcela riskovat zapareniny :grinning:
15. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok