• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
Ajojky kocky :slight_smile:
Ved som sa sem nejako nemohla dostat,ma dnes riadne teda poprehanali z poradne ma dr.poslala uz do nemocky na CTG-spravili mi tam hned aj prietoky :wink: vsetko mame v poriadku-pekne sa drzime :wink:
bud.tyzden uz idem zase tam ,uz nebudem chodit k mojej dr.
no uvidim ako sa bud.tyzden rozhodnu co a ako dalej,dr.mi am naznacil,ze mozno si ma tam uz aj nechaju,aby som bola pripravena :wink:
takze seriozne uz by som sa mala zacat aj balit :grinning:

doublemamca aaaha :wink: no drzkam palceky ,nech sa Vam to coskoro podari a tatinko je rychlo pri Vas :wink: :dizzy_face:
murka no teda :slight_smile:
tak to budeme mat doma skoro rovnake :slight_smile:
30. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno deny, ved vidis ako som sa zasa vyspala :angry: stale buntosim :confounded: inak sa citim fajn, to uz telo spracovalo info, ze uz to dlho nepotrva :slight_smile: jaaj,nech uz je pondelok...
minkak tak super, ze mate vsetko v poriadku..ja som nakoniec na tom ctg ani nebola, dr. povedala, ze prietoky boli na UTZ v poriadku a ked tak mi spravia ctg pred sekciou ak bude treba...joooj, no tesim sa, ze uz aj ty to mas za par :wink: potom nam to zacne, ten zhon s babatkami..aj ked ty to mas este tazsie,ze uz mas jednu princeznu doma..no nic...drzim palce
1. okt 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca aj my drzime palceky nech je tatinko uz uz s vami,ta birokracia to ja fakt hroza :angry:
az teraz som si vsimla ze si z PE ,moji obaja rodicia pochadzaju z PE a mam tam v podstate slale celu rodinku,takze tam tak raz-dva krat do roka chodime.Neviem ci chodis aj do temicky Partizanske,ale ja tam obcas mrknem,lebo aj sesterka je tehula a tiez dokonca novembrova ako ja...
1. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa vam pochvalit, ze vysledky z tripple testov su vsetky negativne !!! Velmi sa tesim, pretoze pri dvojickach som cakala, ze tie vysledky budu divne.....vraj zvyknu byt nemeratelne...ale vidite....niekedy sa to podari a vyjdu SUPER !!!
1. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy.
1. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moje dvojičky Radka a Emmka už budú mať na budúci týždeň 3 mesiace a akurát už dávame doporiadku druhú postieľku, pretože jedna je im už málo. Chcela som sa opýtať, či náhodou niektorá nepredávate kolotočik nad postieľku. Pekne na neho reagujú a nechcem jednu uskromniť. Som z Popradu,no manžel cestuje po celom Slovensku, takže by nebol problém osobne sa zastaviť.
Ešte by som sa chcela spýtať: malé dojčím, ale sú aj prikrmované Bebou. Bruško ich už prestalo bolieť, ale aj naprek tomu majú tmavozelenú stolicu. Nemajú problé sa vykakať, ale tá farba sa mi nepáči. Máte s tým nejakú skúsenosť ????
1. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin blahozelam!!! :slight_smile:
1. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Logi uz sa pripravujes na porod? :grinning: :grinning:

Katrin gratulujem, fakt super.

Anikar, Nadja ahojte :slight_smile:
1. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeee, bozechran, len som na to nadabila :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin, BLAHOZELAM !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak teraz si uz mozes zacat uzivat tehulkovanie naplno :slight_smile:

Loginka, tie videa su teda fakt sila :slight_smile: na to by som asi nenasla odvahu.. a este na Teba cumi cela rodina.... :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola tu raz debata o vystave kocikov pre dvojicky v Brne... pamätate sa niektor, kedy to bude, alebo kedy to bolo?
1. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemala by som ani ja odvahu hlavne kvoli moznym komplikaciam, ani pri jednom nieto pri dvoch,a le zase to musi byt zazitok ako hrom a v domacom pristredi byt obklopeni rodinou je urcite prijemnejsie ako nemocnicou atd...
deny myslim, ze 27.okt a ja uz nei som taka ista ze tam pojdem, unavena som aj z polhodinoveho nakupovania nieto cesta a potom vystava, ved uvidime
1. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ty sa chystas na tu vystavu?
1. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

idem sa chvalit: mam najuzasnejsie deti. maju pol roka a uz o pol 9 odspali. bez placu :grinning:
1. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzi, anno, chcem ist.. je tazko vyberat kociar len z webu, chcem vidiet nazivo a vyskusat. Kupovat asi este nebudeme, aj tak ho asi objedname cez web a zo zahranicia, je to urcite lacnejsie ako tu. A urobime si aj mensi vylet, pojdeme mozno pozriet znamych do BA, alebo nejake zamky na Morave... uvidime :slight_smile:
A ked budem vladat, tak este zaciatkom decembra vanocne trhy vo Viedni :grinning:

Loginka, ja mam teraz prave dost vela energie, tak to chcem vyuzit :slight_smile:
1. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, blahozelam... :slight_smile: ale urcite mas na tom aj Ty zasluhu, si sikulka.. :slight_smile: potom mi das rozumy, ked to bude aktualne

Doublemamca, ja si stale ratam, kolkokrat sa este vyspim.. ako male deculo, ale pomaha :grinning: Takze Ty uz len 4x a mas pri sebe babulky :slight_smile:
1. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som ten link na vystavu, ak by ste niektor chcela :slight_smile:

http://vystava-dvojcata.xf.cz/index2.php
1. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tehulky :slight_smile:!
logi, pozerala som videa, co si dala link a pridavam jedno z realneho zivota. uz ho tu kocky raz videli, ale tie su dnes uz maminkami, tak mozno vas, tehulky potesi :dizzy_face::

http://www.youtube.com/watch?v=eGL71fEqZ4c
2. okt 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj nani, zase som sa tak zabavila na tych tvojich fesakoch, su uzasni :dizzy_face: Aj nasi uz mavaju take zachvaty smiechu, hlavne ked sa s nimi sali tatino, ved ten im je vzacnejsi.

deni mas moj obdiv, ze chces zvladnut taketo vylety. Ja som mala termin az v aprili a na tu vystavu som si netrufla. My sme kupili kociar z netu, ale nastastie nelutujem.
2. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana, to su tvoji? uuuuuuuuuzasneeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

deny a je to ok objednavat zo zahranicia z netu? plati sa vopred? mas nejake stranky?
2. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana to je perfektne :grinning: som sa skoro docurala od smiechu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mali su bombovi..no nemaju chybu, jak sa rehocu :slight_smile:
2. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuj baby, sa mi posledne noci take strasne sny snivaju o babatkach :cry: Je to normalne pred porodom??? :frowning2:
2. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzi, musim poklopkat, ale teraz sa citim naozaj super, takze si trufam.. najradsej by som teraz sla aspon na vikend do Tatier a chodila na prechadzky :slight_smile: Skodqa, ze sa neodpooruca wellness, lebo uz by som tam bola :grinning:

Loginka, mi objednavame dost vela veci cez web zo zahranicia a su to velke cenove rozdiely a bez problemov... manzel ma z UK okuliare slnecne aj lyziarske o 40% lacnjsie ako tu, ja hodinky z usa, vonavky z ciech,... stale platime vopred kartou a zatial sme nikdy nemali problem

Doublemamca, niekde som citala, ze tehulky mozu mat velmi zive a realne sny, casto sa im sniva o babätku. A cim blizsie k porodu, tym je to silnejsie... myslim, ze je u Teba vsetko super, podvedomie je velmi silna vec a pocas spanku sa prediera viac ako pocas dna, takze vsetky obavy, ktore mas, vyplavaju... cez den to kontrolujes, v noci nie.. neboj, budes SKVELA MAMINKA !!! :slight_smile: nikde ich nezabudnes :wink:
2. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ja som bola na zac.septembra v Tatrach a bolo super, tak to vyuzi a chodte :slight_smile:
ved potom hod nejake stranky na kociky

doublemamca urcite to je normalne, neboooooj, aj ja som uz mala par divnych snov, presne ze som ich zabudla apod. :wink:
ako to zvladas? stale lezis?
2. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nana, mas doma zlaticka :slight_smile: a ten smiech je super :wink:
2. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, nema zatial stranky... stale si vyhliadneme, co asi chceme a potom to hladame presne podla nazvu a vyberam,e kde je to najbezpenejsie a najlacnejsie, ale uprednostnujeme EU. Ked budem mat nieco, tak urcite sem dam link :slight_smile: Teraz chcem kabelku z USA, ta ma prioritu :slight_smile:
2. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, diky za povzbudive slova..tie sny ma fakt riadne deptaju..cim viac sa blizim k porodu, tym viac sa bojim,ci bude vsetko v poriadku :frowning2:
inak sa citim fyzicky fajn, povedala by som,ze lepsie ako predtym.. nelezim stale...praveze pobehujem po byte, obcas varim, aj von vybehnem nieco kupit...ako kedy, podla nalady a toho,ako sa citim.
Mam pocit,ze uz mi ani brucho nerastie :frowning2: aj krpci sa hybu pomenej a tak tiahlo,len take pomale pohyby,ako keby sa im nechcelo :frowning2: a do toho tie sny...fakt mam nejake divne pocity a obavy :frowning2:
2. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooooj vsetko bude ok, ale keby si uz necitila vobec pohyby rychlo bez do nemocky, ale to ty urcite dobre vies :slight_smile:
to je super ze sa citis fajn, ved budes potrebovat sily
2. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok