Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
8. okt 2009

no jasne, ved bol tiez kocikovat 😀

Evi az teraz som si precitala o tvojom porode, no teda nic moc, ale mas to za sebou.

vranka4
8. okt 2009

minkak,ja som rodila nakoniec prirodzene,prišlo to spontánne a nemenila by som 🙂 ,ale pokiaľ sú nejaké komplikácie-poloha...alebo iné zdrav.indikácie,tak by som určite volila sekciu 🙂 ,takže držím palce,hlavne nech je pôrod bezproblémový a detičky zdravé 🙂

katrinb
9. okt 2009

Kosicanky - joooj, baby, fakt vam bolo super...no skoda, ze som sa tak vysilila predtym....ale nabuduce tam budem urcite....uz sa ma potom nezbavite.....a fotky su super !

ajka72
9. okt 2009

ahojte maminy takže ja som včera zaspala s deťmi ani neviem ako, ešte sme išli s Natálkou vybrať tu jednu naušničku čo sa mne nepodarilo a dnes už maju obidve nové naušničky čo ste ich vlastne videli 😅 tiež môžem potvrdiť že bolo na stretku fajn a rada sa s vami opať stretnem keď nám to ešte počasie dovolí 😉 aj fotečky su vydarené a vlasnte na obrázku bolo 8 detičiek keď počítam aj denisinine žblnky 🙂 no a jasné nemôžem zabudnuť na rozkošného denis.havina

ajka72
9. okt 2009

deny na kyselinu su dobré tums pastilky môžu ich aj tehotné 😉

maartinkaa
9. okt 2009

Ahojte baby, ak niektora mate sedaky do vane a nebudete ich potrebovat, tak myslite na mna 😉 😉 😉

loginka
9. okt 2009

jeeeeee hezke fotecky, tak deny ty uz si mala jedno uvodne skolenie 🙂

boli sme vcera na morfo a vyzera vsetko ok 🙂 a dr na potvrdil nasho fesiho a slecnu 🙂

mauzos
9. okt 2009

Ahojte 🙂

Katrin my kocikujeme denne, tak nie je problem sa hocikedy pripojit, ked ti to vyhovuje 😉

Ajka takze ste boli nakoniec u tej baby s tou nausnockou? A cim jej to vybrala? Takze uz su obidve kocky s novymi nausnickami 😵

Maartinkaa teraz su tie sedaky akurat v akcii v Hypernove, tusim nejakych 16 €, ale myslim ze ked pokukas bazare na nete, urcite najdes lacnejsie.

Logi super, ze mate vsetko v poriadku a ze ti potvrdili parik. Uz rozmyslate nad menami?

ajka72
9. okt 2009

mauzos robila tam niečo aj s tými manik. nožničkami presne som nevidela čo lebo som držala malú ani jej to hne´d nešlo ale nakoniec sa jej to podarilo a dnes si natálka pekne dala nasadiť nové naušničky 😉

loginka
9. okt 2009

mauzi, no mena - to sme si podelili, ja uz dievcatkovske mam, ak to samozrejme nezmenim 😉 - Laura
no a muz ma na starosti syna 🙂

mauzos
9. okt 2009

takze predsa noznickami? 😲 mas teda odvahu. Ved na to su specialne pinzety, ak sa nahodou zasekne nausnicka 😒 No hlavne ze to mate za sebou bez ujmy na zdravi.

mauzos
9. okt 2009

logi velmi pekne meno pre dievcatko. A ked muz vyberie pre maleho take co sa ti nebude pacit? 😀 😝

loginka
9. okt 2009

povedala som mu ze mam pravo veta, ked to bude meno, ze "v ziadnom pripade", ale zatial co hadze je ok, ako som uz spominala on chcel vzdy Tomasa aj sa to hodi k priezvisku, ale mam ja brata Tomasa, tak neviem...

mauzos
9. okt 2009

pekne meno 🙂 ale k Laure by pasovalo aj nieco exotickejsie 😉

ajka72
9. okt 2009

mauzi aj ja som trpla aby to dobre dopadlo aby nezasiahla uško ale chcela som to dať dole a mne to nešlo, dnes by som sa s tým trápila a takto ako píšeš máme za tým bez ujmy aj tak díky že si mi to poradila a aspoň som ušetrila Lenku a jedno uško natálky 😀
loginka pekné mená Laura a Tomáš ak samozrejme Tomáš ostane 🙂

evka76
9. okt 2009

jeeej... este som vam zabudla napisat.... v zime by sa malo vysielat v ordinacii v ruzovej zahrade... nejake diely o dvojickach... a bude tam moj porod 😀 male herecky od narodenia... 😀

mauzos
9. okt 2009

evi faaakt? no super. Mohla by si potom napisat, ked budes vediet kedy to pojde, ja to moc nesledujem. Vcera som nahodou prepla a napichavali tam akurat babu pred sekciou, fuuuj tak mi prislo zle, ze som to musela hned prepnut 😀 😀

mauzos
9. okt 2009

a to akoze ta filmovali pri porode? Az teraz mi to doslo 😲

zukrik
9. okt 2009

Ahojte
Evka gratulujem,krásne baby 🙂
Nechodím sem moc často,ale kde si rodila?

vranka4
9. okt 2009

evka,tak super,,ordináciu sledujem,tak hádam mi to neujde 🙂 ,a nebudem mať práve vtedy nočnú...herečky sa majú ako,zvládate to pomaly? 🙂
zukrik,ty a tvoji malí chlapi sa ako máte?tiež sa ti to kráti 🙂

eviska83
9. okt 2009

ahojte,
super fotecky so stretko- to ste museli byt ale rarita 😀 😀 😀 ale nabuduce prosim viac fotiek 😵 😵 😵
evka- potom daj vediet kedy to asi ma ist nech si pozrieme tie tvoje herecky 🙂 🙂 - ako to zvladate?

pipka
9. okt 2009

evka srdecne gratulujem k batozkom, pekne si to zvladla 😉

no ja nejako vecer nestiham lebo nasa milovana hanulka si nejako zmyslela, ze v noci nebude spavat 🙄 a ak aj spi, tak sa stale budi...a stale s placom, ja uz neviem co s nou mam robit 😉

a poobede nastastie zaspala...chvalabohu za dazd, ze dnes na ulici robosi nie su. a zbijacky nerachotia ...ale za to si niekto v dome zmyslel, ze bude vrtat priklepkou 😠 no porazi ma tu asi...uz len cakam ,kedy ju to zobudi 🙄

minkak
9. okt 2009

ahojte 🙂
vranka tak-tak -ved ividime ako to nakoniec bude....potom napisem....nsad budem stihat 😀
a dakujeeeem Ti velmi pekne 😵

Evka no teda fiiiiiiha 😵 no fakt HERECKY!!!!! 😵 a to co ako....napis viac!!!!Ja to sledujem pravidelne ,ale ci budem aj potom stihat teda neviem-xi-xi-tak potom daj vediet som zvedava!!!!!To je teda parada-tak to budes mat spomienku!!!!A babulky mozu machrovat ked budu vacsie 😵

ajka a to co ste mali s tymi nausnickami?o co ide?nejako som mimo...ste to tu pisali?

loginka no parada-pekne mena mate zatial vybrate 😵

pipka
9. okt 2009

mauzi, uuuzasne stretko ste mali 😀
ked sa takto v KE budete mnozit, zachvilu vam chodniky nebudu stacit 😀 😀 😀
my sme sa stretli s dracikovcami aj dnes aj minuly tyzden, tak mozete kuk, ako som nacvicovala 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

loginka
9. okt 2009

mauzi, aj Lukas sa mi paci 😉

evi, feeha, zeby som to zacala pozerat? 😉 , to sa mi moc nechce, ale rada by som si pozrela male herecky
tak ty si rodila priamo v Ordinacii? 😉 tak to musis vyrozpravat...

mauzos
9. okt 2009

pipka no ze sa aj ukazes 😠 Hanula ako vzdy herecka krasna a ta prva fotka je super, fakt uz mas pripravu na trojky 😀

Eviska nestihali sme fotiit, take sme boli zakecane 😀 A ty si mimochodom kedy naposledy pridala fotky tvojich pokladov? 😝

evka76
9. okt 2009

hej...natacali porod... 🙂 aj dvd nam poslu, take sukromne... ale neviem presne kedy to budu davat... ja tiez ordinaciu nesledujem... tak ani neviem ci to uvidim....

zukrik... na antolskej som rodila...

no a zvladame to tazko... ☹

eviska83
9. okt 2009

pipka- tak nacvik uz mas zvladnuty- teraz uz len sup- na realitu 😉
mauzi- teraz 😀 😀 😀

mauzos
9. okt 2009

no Evi neskutocne si ich vyfesacila, predpokladam ze na krstiny, zlatunki su 😵 A viac fotiek nie je? 😀 😀 Vratila som ti to 😝

Evka tak to musela byt sranda rodit pred kamerami 😅 😅

eviska83
9. okt 2009

mauzi- jasne ze na krstiny 😉 mame aj viac-dam na FB - neskor- nechce sa mi teraz😝