Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zukrik
29. okt 2009

Ahojte
No baby,tie vajíčka sú ozaj lepšie 😀 😀
Mauzos,Od začiatku tehu čítam tvoje príspevky,ani sa mi veriť nechce,že už pomali
7 mes. detičky máš 🙂
Ja už sa neviem dočkať,lebo už chodím ako dôchodkyňa 😀
Asi nabudúci týždeň ma zoberú na príjem,bolia ma dosť klby a jeden drobček
je priečne.Ja už ledva funím,ved to poznáš ten posledný mesiac je asi zabijak
pre každú.

mauzos
29. okt 2009

veru zukrik poznam, ja uz som sa nevedela ani sama zdvihnut z postele a v noci ma drahy pregulaval z jedneho boka na druhy ako tulena 😀 😀 To kvoli tym klbom ta chcu zobrat do nemocky, ci preco? Ci uz ti naplanuju sekciu, ked je jeden maly priecne?

zukrik
29. okt 2009

Mauzos,ja neviem presne,ale asi preto lebo jeden je priečne a pred tým som mala 2x potrat
tak nechce riskovať.Mala som aj operáciu,lebo som mala mimomat.tehu a videl aj ako sa pohybujem 😒
ved uvidíme čo mi povie nabudúci týždeň.
v kolkom tt si rodila?

deny32
29. okt 2009

Mauzi, to ze im bude kradnut cumle ma nenapadlo.. ale asi sa to stane.. minimalne im ich oblize, ked uz nepozuje 🙂 ale aspon bude klud od havina 😀 ale dobre ze si to spomenula.. musim kupit cumle do zasoby aj pre psa 😀
... ze ako tulena? 😀 😀 😀 ja osm sa smiala, ze budem ako ta lienka v tej hranej ceskej rozpravke aste za sociku co sli.. ked do nej pchali ten acylpirin... 😀

Zukrik, uz sa Ti to blizi, krasne si to potiahla 🙂 drzkaj sa este, sadni a vyloz nohy a mysli pozitivne.. 😉
Mne manzel pred chvilou povedal, ze este nevyzeram "tehotne", ale "stucene" 😀 😀 😀 ze to je kompliment 😀

minkak
29. okt 2009

caute babule 🙂
julietka no asi aspon tych 40-aby sa to stihalo prat-zehlit....susit...aspon ,ze sa teraz kuri,ze je to rychlo suche 😉
deny no teda ,tak ale aspon sa aj havino odvezie 😉
sa tu smejem,ze budes ako ta lienka 😀
no manzel Ti teda dava komplimenty 😀 zlaty je 😅

zukrik 36tt no super!!!!! 😵
no mauzos veru -uz skoro 7 mesiacikov to teda fakt leti 🙂 😵

julietka
29. okt 2009

veru mauzi, pred chvilou si isla rodit a uz aha mate 6 mesiacikov 🙂

minkak dakujem, asi naozaj kupim tak aby som mala aspon 30ks, a potom dokupim ak bude malo..ved budu aj podbradnicky..
najhorsie su tie zaciatky ked nevieme co vlastne take mimi potrebuje co a ako bude, u kazdeho je to inak..budeme asi postupne dokupovat co nam bude chybat....vlastne nemam este ani zoznam co treba so sebou do porodnice...viem ze je este na to skoro, ale predsa...

deny a mate v aute ten isofix? lebo my ak by sme predsa len kupovali nove tak asi tie cabrio, lebo manzel ma v aute isofix,ale ja to v mojom aute nemam, takze asi by sa nedali pouzit aj tam aj tam..

zukrik no veru pekne tahas, ides v minkinych a doublemamcinych slapajach 😅
babenky to je az neuveritelne ako sa da pekne potiahnut dvojickovske tehu, to ma tesi 😵

lucila83
29. okt 2009

Ahojte.
Loginka - tek kocik peg perego,co predavaju vasi znami,to je ten co su deti za sebou?Videli sme taky jeden v ponuke v babybazari a mojmu drahemu sa tak pacil,ze ho hned chcel aj kupovat.Som mu to zarazila... 😅
Nevies,ci to je ten od tych vasich znamych?

mauzos
29. okt 2009

Zukrik v takom pripade je dobre, ze si ta tam chcu zobrat, budes pod dohladom. Ja som rodila v 39+0, ale tak ze som prisla zbalena rano do nemocky a povedala som mojmu porodnikovi, ze uz to chcem mat za sebou. Poobede mi robil sekciu 😀 Nakoniec som asi mala nejakeho tusaka, lebo Tomi mal nieco s placentou, bol o 800 gr mensi ako Luki, tak ktovie ako by to dopadlo, keby ma tahali este tyzden. A to mi v den sekcie robili ultrazvuk a podla neho mali obaja rovnake vahy 😠

Deny mozno Werdyho nebudu zaujimat dudle, nas Michell si ich ani nevsimne, moze ich mat priamo pred nosom a nedotkne sa ich. Tak isto hracky, vie ktore su jeho a malych hraciek sa nedotyka 😉 Samozrejme malych by olizoval od rana do vecera, ak by sme mu to dovolili 😀
Tu rozpravku Traja chrobaci som mala strasne rada 😉 Neboj az taka gulka nebudes 😅

My mame 20 plienok plus 4 vzorovane a nedostatok zacinam pocitovat az teraz pri prikrmoch. Je ich stale dost, len uz vacsina je flakatych a nedaju sa s nicim vyprat 😒 Ale dokupit je najmenej, potom zistite kolko potrebujete.

scarlette
29. okt 2009

Julietka my mame v aute Isofix a kupovali sme aj tie isofixove zakladne, je to paradna vec lebo tam len sedacku polozis a nemusis nic viac robit, neviem si predstavit ze by som mala deti priputavat pasom, teda ich sedacky 🙂

deny32
29. okt 2009

Julietka, manzel ma v aute isofix, tak preto chceme aj zakoadne. Ako pisala aj Scarlette, je to ovela pohodlnejsie, ale aj bezpecnejsie. Ja v aute isofix nemam, ale mne asi nevojde ani kociar do kufra.. a moje je 3dverove, tak si neviem predstavit, ko ich tam budem nakladat... chcela osm auto vymenit, ale su teraz ine priority, takze si asi budeme s manzelom auta menit podla potreby, co ma vobec netesi 😠 😠 😠

Minkak, mna ten moj starky stale prekvapuje 😀 ne ich chodbe ma kancle este dalsia firma a pracovala tam jedna holka.. doma spominal, ze ona tak nejako pribrala, co sa s nou deje a pritom taka pekna.. mu to nrslo do halvy.. teda pokial neprisla s babatkom v autosedacke ovela chudsia ako predtym 😀 😀 😀 chlap, co dodat... doteraz sa na tom bavim 😀

Mauzi, ja som velmi zvedava, ako bude Werdy reagovat na dvojicky a kto bude brat komu hracky.. ked u nas bola na navsteve susedka s malou dcerkou, tak ta mu vyjedala granule z misky... robil to tak sikovne, ze pokial sme si to vsimli, zjedla mu polku a on na nu kukal ako taky puk 😅 ale apson viem ze sa podeli 😀 on aj macku nechal prvu nech sa nazerie z jeho misky a on dojedal 😉

julietka
30. okt 2009

deny ti muzi su naozaj niekedy riadni exoti, teda ked nedokaze rozlisit tehotenstvo od tucnoty 😀 no ale mily je zlatusik takto mu to neslo do hlavy 😵
deny u nas je to tak isto s tymi autami, aj ja mam trojdverove a uz som ho chcela vymenit za trosicku vacsie a stvordverove, este minuly rok, ale som sa k tomu nedokopala, lebo by mi bolo smutno za tym mojim a teraz uz je neskoro kedze budeme riesit vydavky dolezitejsie a v pripade krajnej nudze si budem poziciavat muzove auto, ale nerada na nom jazdim kedze ma diesel a ja som zvyknuta na benzin.

scarletka a ked je v aute isofix tak sa uz nepriputava pasmi babatko?

doublemamca
30. okt 2009

caute baby, tak som sem na chvilu skocila, bo akosi nestiham 😀 vzdy ked hrozienka spia mam zrazu kooopec veci pomimo,co chcem stihnut kym zasa zacne koncert 🙂 sledujem,ze sa vam dari...aj babule tehule pekne pokracuju, no a my mamicky tiez 🙂
chceme sa pochvalit...boli sme u doktorky na vazenie po 2 tyzdnoch od prepustenia z nemocky a vualaaa...pribrali sme krasnych cca 650g kazdy za 2 tyzdne 🙂 sak ale mam pocit,ze len papame a nic ine okrem toho nerobime 🙂
baby poviem vam, tie moje dvojky su fakt ako prepojeni...jeden skikuta hned zacne aj druhy...jeden sa zobudi, hned aj druhy...no proste sa vo vsetkom prenasleduju 😀
jooj,no utekam,babula uz kriciii jeeeeeeest!
drzte sa vsetky 😉

minkak
30. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
mauzi 20 to Vam stacilo?No to si neviem predstavit-my mame stale nieco mokre 😀 mlieko mi strieka ako dive 😀 staci ,ze mi niektora otoci hlavcikou a uz je vsetko mokre-striekame na vsetky strany 😀 😀 😀
ja som zase pri prikrmoch uz vobec plienky nepouzivala -uz len podbradnicky.
najviac teraz ked aj do postoliek a periniek.... 😉
No sranda-tak to mame kazda inak-tak tazko povedat kolko je mat tak akurat 😅

deny no sa tu smejem 😀 ten tvoj manzel musi byt iny vtipalek-aspon sa nenudite 😅
doublemamca no presne aj mne sa budia jedna po druhej 😉
teeeeda no krasne ste pribrali-ja pojdem bud.tyzden tiez som strasne zvedava 😉 drzkajte sa aj Vy 😵

loginka
30. okt 2009

lucila, vraj by este namali mat inzerat a viem ze je dvojickovy a za sebou
neviem o tom zeby PP mal vedla seba, neviem pozna niekto tie kociky?

matelko1
30. okt 2009

ahojte.vcera sme boli na utz u dankovcika na kontrole,ci babatka rastu rovnako a vsetko je ok.jeden drobec ma 670g a druhy 631g a su jednovajecne....dnes som si bola dat skontrolovat krcok aj ten je ok,tak som stastne,ze je vsetko ok.

loginka
30. okt 2009

matelko parada 🙂 uz su velki chlapci 🙂

matelko1
30. okt 2009

loginka veru,ako doki povedal Borci 🙂 ...leti to rychlo.

matelko1
30. okt 2009

loginka ty sa ako inac citis?

scarlette
30. okt 2009

julietka isofixovu zakladnu nakliknes na sedadlo - medzi operadlo a sedaciu cast...a uz len do tej isofixovej zakladne polozis autosedacku ktora sa tam nacvakne a uz pasy z auta nepouzivas 🙂

katrinb
30. okt 2009

ahojte baby, dlhsie som tu nebola...a vidim, ze plodne ste popisali....

zukrik - drkajte sa, a budeme aj my drzat palce....aby vam to dopadlo co najlepsie

deny - ten tvoj chlap je vtipalek...... 😎

matelko - gratulujeme k vysledkom...ja som bola u dankovcika v utorok a tiez je vsetko OK....len moje bambulky su este male oproti tvojim chlapom 🙂 Ale my to dobehneme.....ved za mesiac podrastieme

Chcela som sa spytat skusenych maminiek....ci mate monitor dychu pre babatka - dvojicky.....mam vobec na tym uvazovat, ze kupit?

A este ma zaujima dalsia rada mamiciek - kedze sa mi bambulky pravdepodobne narodia februar - marec, myslite, ze mi bude stacit kupit si spanielsku deku ktora sa da zlizit aj na vak - aby som nemusela kupovat fusaky...pride mi to zbytocne, kedze v aprili uz zima vselijako velka nebude....

julietka
30. okt 2009

babulky minkak a doublemamca to je super ze sa vam naraz zobudia a ze su drobci prepojeni, naraz si vsetko "odbijete" obsluzite a zasa mate chvilocku klud 🙂 alebo sa mylim? 😕

loginka
30. okt 2009

katrin aj ja to riesim, aj ked moje budu skor narodene, ale mozes kupit fusaky co sa daju pouzit aj pre male miminka a aj pre vacsie, myslim, ze sa nejako odzipsovavaju

matelko a ty ako? ja nejako pobiedne chodim, nohy bolia, na rukach mam syndrom karpalneho tunelu, cize ani rukami toho vela nenarobim, ale inak pohoda 🙂

scarlette
30. okt 2009

katrin ja som monitorz dzchu planovala kupit od yaciatku tehu, a kedze som rodila dva mesiace pred terminom tak som ich hned zabezpecila

katrinb
30. okt 2009

loginka a nevies mi hodit nejaky link na take fusaky....boze, tolko stranok som uz prsla..ale take nieco som si nevsimla

loginka
30. okt 2009

katrin, musim sa popytat sestry, ona mi to spominala
ozaj baby kedy odchodia dvojkove tehule na poradnu do nemocky?

loginka
30. okt 2009

aj tento je aj pre mensie aj pre vacsie deti, ale dost palka
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4131

ajka72
30. okt 2009

ja keď môžem poradiť mám fusak zn.emitex je pre mimina a da sa prizipsovať taký spodok na nožky pre vačšie detičky my ho ešte teraz využívame do kočiara takže určite ak kupite fusak teraz hoc aj v marci potom ho využijete aj vačších detičkách 😉

mauzos
30. okt 2009

Minkak ja som nekojila, takze ja som plienky na to nepouzivala. Iba na grcky a pod hlavicku do postielky a kocika a tych 20 nam uplne v pohode stacilo.

Logi ten PP ma Lumah a velmi ho chvali. Mne sa zda strasne dlhy, ale na zivo som ho nevidela.

Katrin my mame monitory dychu. Je to super vec, neviem si predstavit ako by som spavala, ked boli este drobci malicki ... asi by som ich chodila stale kontrolovat.

Ja som nedavno objednala tiez take nadstavitelne fusaky s ovcim runom. Tieto, ale v bezovej farbe http://www.tomsta.sk/product/ada-detsky-fusak-v...

katrinb
30. okt 2009

baby, dakujem za linky a rady....pomohli

Esteze vas mam 😉