Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zukrik
8. nov 2009

Ahojte
Prišla som sa dočasne rozlúčiť,zajtra idem na príjem,ta držte palčeky 😉
Mám zmiešané pocity,mám aj strach,ale sa aj teším.
Budem tam vraj do konca týždňa a potom mi spravia sekciu 🙂
Podám správy kedy to bude,majte sa zatial krásne papa 😀 😀

deny32
8. nov 2009

Zukrik, veeeeeeelmi Ti drzim palce... onedlho uz budes hladkat svojich chlapcekov 😵 😵 😵 😵 😵

chruminka
9. nov 2009

Dobre ranko,tak my sme chori.
Najprv mala sopliky len Alexia tak sme cely vikend odsavali zlte sople a davali do nosa Libenar,no a vcera vecer to uz dostala aj Viktoria,ta je na tom ale horsie ma ich viac a steka jej to do hrdla takze Dr. nam kazala kupit uz aj Nasivin ,potom dake C-cko C-bion a keby moc kaslala ze aj Hedelix jej mozem dat.
Takze noc sme mali rusnu skoro kazdu hodinu sme odsavali sople raz jednej raz druhej,potom nosili na rukach.
Teplotu zatial nemame klop klop klop tak uvidim kedy im to prejde.

september
9. nov 2009

mamicky, dostali sme ponuku od spolocnosti Prodhouse, na nafotenie Vianocnej reklamy, hladaju totiz dievcatka dvojicky, bud jednovajecne alebo aj dvojvajecne, no musia sa na seba velmi podobat. My mame vsak este malo rockov, hladaju vek od 4-8rokov. Ak by ste mali zaujem, napiste nam, posleme vam na agenturu kontakt a mozete skusit ist na casting🙂))). Okrem aktualnej reklamy pre dievcata vsak hladaju aj pariky, aj chlapcov v kazdom veku, aby si rozsirili databazu dvojiciek, lebo vraj nas je na Slovensku malo a ked klienti hladaju do reklamy dvojicky, maju problem🙂))). Takze aj ostatni fesaci a fesandy sa mozu ist nafotit a byt slaavny. Napiste, trochu slavy nezaskodi🙂)))))

julietka
9. nov 2009

zukrik velmi velmi moc ti drzim palce, aby vsetko dopadlo co najlepsie a mala si pri sebe zdravucke babatka 😵

pipka
9. nov 2009

chrumi ooo boze, ☹ chudatenka malinke, zelam vam nech skarede sopliky ryyychlo odidu a nech babulky zase pekne hajkaju 😉
ja si musim zaklopat, ale my zatial od narodenia az na jeden vodovy asi 3 dnovy spolik v 9. mesiacoch sme este neboli chorí...klop klop klop 😉 vo stvrtok mame poradnu a aj ockovanie, tak len dufam, ze nas v tomto chripkovom obdobi dovtedy nic nechyti 😅

deny32
9. nov 2009

Ahojte, dnes sme boli na morfologickou usg a prekvapko: cakame dvoch chlapcov... 😀 😀 😀 vsetko je ok, chalani vyzeraju byt zdravucki, co je najhlavnejsie.. a maju aj pekne vahy na sucasny tyzden: cca 460g a 480g 🙂 krasne pozovali, nechali si vsetko pomerat, tak za odmenu dostali nove dupacky, teplacky a bodynka.. a este im mamka da jeden kusok marlenky so slahackou 🙂 🙂 🙂 alebo zeby dva ???? 😉

katrinb
9. nov 2009

deny - super, super ze je vsetko oki... 😵 A dvaja chalani? Teeeeda...no akurat ku mojim princeznam 😀

mauzos
10. nov 2009

Deny a k mojim chalanom do partie 😝
Gratulujem k super vysledkom, len tak dalej 😉

evka76
10. nov 2009

no ahojte... nemam cas ani docitat... tak len to preco som prisla...
ten moj porod uz bol v ordinacii.... mozete pozriet v tv archive markiza.... 29/10, cast 3, 5:20 minuta...
najprv tam akoze porodia reginku co bola az druha... a potom sarlotku... 😀

mauzos
10. nov 2009

Evi urcite si pozriem 😉 A preco to tak skomplikovali, ze opacne? Vidno tam aj teba? 😅 Ako sa inak mate? Nic nestihas? 😀 😀

scarlette
10. nov 2009

ahojte kocky,
sme boli vcera na poradni a chlapci su teda riadni valibuci 🙂
Tonko ma 49cm a 3,6kg a Jurko 52cm a 4,3kg
😀 a to ked sa narodili boli kosticky s kozou...1380g a 1800g 🙂

ajka72
10. nov 2009

evka pozerala som ale tam je porod dvojičiek z toho jedno sa narodilo mrtve a druhé je dievčatko tak neviem to asi nebolo to 😒

deny32
10. nov 2009

Katrin, bude to presne 50:50 ... 😀 😀 😀
Mauzi, Tvoji chalani budu ucit mojich.... 🙂 ked niekam pojdeme, budu chlapci v riadnej presile.. ;)
Scarlette, pekne chlapci pribrali.. super, sikulka si.. aj ich kojis?

ajka72
10. nov 2009

deny blahoželám k chlapcom tak nech ste všetci zdraví a vydržiš čo najdlhšie 😵

katrinb
10. nov 2009

scarlette - krasne ti chalani narastli....fakt klobuk dole...ako ste to potiahli

no ak je to ten porod, co spomina ajka - tak ja si to teda radsej nepozriem..... 😒

scarlette
10. nov 2009

babulky ja mliecko odsavam a papaju ho z flase, mam ho dost tak nastastie nedokrmujeme 🙂

babulky vy by ste si mali v KE zalozit si aj nejaky klub 🙂

evka76
10. nov 2009

Mauzos...nie mna tam nastastie nevidno... maju na to herecky🙂

ajka... to je film... videla si pipika???? su to moje deti... 😀 len najprv akze porodili tu co bola druha, akoze chlapec, lebo bola taka bleda.....a potom tu prvu...

katrinb
10. nov 2009

scarlette - no tu v KE by sa nam hadam aj oplatilo urobit nejaky klub 😉 Ze Kosicanky?

ajka72
10. nov 2009

evka aj tak nechápem ako to urobili to kamerovali tvoj cisarák a vsunuli to do filmu? a to studenková akože pediatrička sa venovala normálne ako lekárka tvojej malej?

ajka72
10. nov 2009

ty si bola pri vedomí pri porode? vieš o tom že kamerovali tvoj porod?

doublemamca
10. nov 2009

babyyyy jeziiiis...nam zo dna na den vypadali vlasy z polovice hlavy...je to normalne? obom naraz.

mauzos
10. nov 2009

Evi tak som si to konecne pozrela, fuuu cisarak v priamom prenose, nic moc na moj zaludok, aj ked tam toho vela neukazali 😀 😀 😝
Ajka to babo, co sa mu venovala Studenkova nevyzeralo, zeby ho prave vybrali z bruska, to uz bolo zrejme nejake ine babo.

Mamca neviem, ci je to normalne, nasim vypadavali tak postupne, len Tomi ma este stale na zatilku plesinku 😖

pipka
10. nov 2009

my sme mali plesinku skoro do roka 😅 😀 😀 a teraz ledva paperko...a ja stale len tie copiky by som scela cesaaaaaaat 😀 😀 😀

evi videla som ten porod v ordinacii...aj sme ta doma spominali 😎

mauzi ajoooj 😵

deny32
10. nov 2009

Katrin, je nas tu teda vazne dost.. a stale o novych maminkach pocujem od dalsich ludi, co ich poznaju... 🙂

deny32
10. nov 2009

Ajka, dakujeme 😉 dufajme ze im to vydrzi aj nadalej.. budem na nich davat pozor... 😵 😵 😵

palculienkkka
11. nov 2009

Ahojte čakateľky dvojičiek...Predám hlboké korbičky, farba tmavomodrá do kočíka Easy Walker Duo Walker Sky,
+ sieťky proti hmyzu, pršiplášť - ZADARMO ... ZA POLOVICNU CENU
aknarb@centrum.sk

cmuk05
11. nov 2009

Ahoj palculienka.A kde mas album?Aby som vedela ake mas krasne babmbulky 🙂

chruminka
11. nov 2009

ahojte ako sa tu mate?Ja dako nestiham,vcera som mala daku krizu (tiez ma drapli tie sople a hrdlo tak sme uz chore vsetky tri jezibaby) som sa necitila dobre k tomu unava z nevyspatia tak som mala depky ze som zla mama a tak....mali ste to niektora tiez?
Tiez sa bojim ked pojde buduci tyzden mm do prace ze ako to zvladnem,teraz mi velmi pomaha,krmime ich v podstate spolu naraz on jednu ja druhu,tak sa bojim ako to bude,lebo su tak naucene a ked budem krmit jednu tak druha bude plakat ako diva a ja som potom nervozna,ako ste to riesili teda tie co ste nekojili ale krmili z flase.

jandura
11. nov 2009

ahoj Chruminka ja mam tiez dve dievcatka,v piatok budeme mat 10tyzdnov,mam neskutocne depky jedna len papa a spinka ale ta druha Natalia ta nam da zabrat,ale noci uz mame celkom dobre. to krmenie tiez krmime z flase nutrilonom kedze kojila som len 4tyzdne.to si musis zvyknut najprv das tej kludnejsej a potom tej druhej drzim palce ale depky mam tiez fajne