Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lilinka76
6. feb 2010

Ahojte buduce maminy,

mam na predaj dva rovnake fusaky EMITEX COMBI 3 v 1, farba: svetlozlta a biela kava, ak by ste mali zaujem kuk sem:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

fefferonka
6. feb 2010

kantrinb- cosi som na mimibazare nasla - 17€ je dobra cena?

fefferonka
6. feb 2010

lilinka - takze by boli vhodne aj na cestu z porodnice? nebudu im velke? fusaky su drahsie, tak predpokladam, ze 30€ za jeden?

juliagregor
6. feb 2010

ahojte
fefferonka v staršom type sa len naopak zasipsovala a zastrčila strieška a už si na deti videla, teraz v novom type len dáš naopak tašky...väčšinou všade je na fotkách bumbrle v športovej verzii, asi preto si to nevieš predstaviť, ...ani ja som nevedela, kým som ho nevidela 😎
najlepšie na depku je prechádzka na čerstvom vzduchu, nedržať v sebe emócie, vyplakať sa a v prvom rade nesnažiť sa všetko stihnúť ...tri deti dajú zabrať,,,a ked sa dá - pospať si s nimi...

katrinb
6. feb 2010

fefferonka - 17 je urcite dobra cena....ale aby neboli velmi pouzite...ja si fusak kupim az na rok....lebo traz by sme my velmi nevyuzili ten fusak....ide teploooo

fefferonka
6. feb 2010

katrinb - a ty si prosim za kolko kupila? lebo ide o nove... tiez premyslam, ze fusak kupim az na zimu. teraz mi ide vyslovene o ten prevoz z porodnice.

juliag - vdaka, bo ma s tym kazdy strasi.... 😖

chruminka
6. feb 2010

ahojte
my mame len tento fusak ku kociku bumbleride

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6221078

som s nim velmi spokojna,zatial sme s nim vydrzali celu zimu a ani deku nepotrebujeme ked ich do toho dam v zimnych overaloch.Je dost velky a buduci rok ho vyuzijeme este aj sportaku a kedze ma aj vyrezi na popruhy vyuzili sme ho aj v autosedackach.

fefferonka takze mozno aj daco taketo yb ti stacilo.Mas to hned tri v jednom,do autosedacky na prevoz z nemocky,popr.do vanicky a neskor do sportaku 😉 Samozrejme ze maju aj ine farby,my sme vyberali podla kocara kedze mame zeleny bumbleride

alienka73
7. feb 2010

Loginka, fotecky su naaaadherne, teda tvoji drobci 😉 . Vybozkavaj ich 😉 .

Katrin, Julietka , za chvilku aj vy budute mat take krasne babatka 🙂 .

Julietka, mne to trpnutie nepreslo este dlho po porode ale nebolo to take hrozne ze by som sa nemohla o maleho starat, nastastie. Ale bola som s tym niekolko mesiacov- mozno pol rok po poorode aj na ortopedii lebo uz som nevedela co s tym, dala mi nejaku masticku ale ja som nestihala a zabudala mazat a nakoniec to predsa len preslo same od seba. Tak dufam, ze u teba to bude hned po porode 🙂 . A ked si pamatas kedy ti zacali trpnut? Lebo ja si uz nepamatam pri malom tak nech som pripravena 😒 .

Nam sa babatka maju narodit v lete, vtedy co mam dat do autosedacky? Viem, ze su aj letne verzie emitexu , oplati sa mi to kupit? Momentalne po malom mame jednu zimnu verziu...To sme dost vyuzili ale maly sa narodil v novembri. Inac by sa v tej autosedacke dost stracal, tak aj nato to bolo dobre.

katrinb
7. feb 2010

alienka - no pravda..ale teraz je pekne na rade julietka...ja si pockam este...hihi...a potom ked porodi ona krasnych anjelikov, som na rade ja...fuuuu

fefferonka - ja som to kupila nieco okolo 20 € aj s dopravou tusim. Uz velmi nepamatam, ja som to kupovala cca 3 mes. dozadu. ALe ked chces, mrkni na nejake obchodu, kolko stoji nova... pouzri aj tu naprikladd. Ja mam ale prechodnu zavinovacku

http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...

janulqa07
7. feb 2010

ahojte, len tu kakam co vsetko preberate a ja som sa ani este nezamyslala nad tym vsetkym co mi bude treba, kedy ste zacali zhanat a nakupovat?

juliagregor
7. feb 2010

ahojte,

u nás je dnes krásne, obed sa varí a ja rozmýšľam, že to vypnem a idem von...

na www.dvojcata.kat.cz nájdeš čo všetko budeš potrebovať, odporúčam si na to sadnúť

😕

janulqa07
7. feb 2010

diky juli skor si musim sadnut na tie ceny 🙂
ale riesim zatial maleho, musime mu kupit novu autosedacku, lebo sa nevojdeme do auta 😒

juliagregor
7. feb 2010

janka no neviem, záleží aké máte auto a myslím že ti sedačka nepomôže 😒

janulqa07
7. feb 2010

no mne staci aj par centimetrov, ale teraz mi fakt chyba iba loto 🙂 byt poriesime o rar rokov, chceli sme setrit, ale ked som sa dozvedela vysku materskej a to ze bude iba jedna padla mi sanka, teraz chceme riesit auto, maleho nemam kam dat do skolky, no hroza ☹ strasne rychlo mi to ubieha

juliagregor
7. feb 2010

ono sa zdá, lebo má napr. sedačka užšiiu základňu ale chbát ťa aj tak nepustí...
auto sme tiež kupovali druhé, ale až ked boli deti vo väčších sedačkách...kamoška má corsu zmestila tam tri deti a hauck do kufra 😉

tie škôlky sú na prd, niečo mi hovor rok som okolo toho behala...
a tiež bývanie budeme riešiť až ked pôjdem do roboty...
peknú nedeľu všetkým prajem...

mirinda10
7. feb 2010

babulky mam pre vas krasnu spravicku dnes rano o 8mej sa narodili juli drobci 🙂 prave volal tatino, mamina aj drobci su vporiadku a mali sekciu v plne narkoze, odisla plodova voda, tak sa islo na vec😵 😵
kudny vikend sa vymenil za krasny den, ktory si budu pamatat do konca zivota
idem jej pisat sms nech sa pekne drzkaju a pozdravim ju

julietka
7. feb 2010

ahojte, pisem este aj do tejto temy ako mi moja pani nakazala 😠 dnes o cca 8:00 sa nam narodili obaja drobci zivy a zdravy :p mala ma 2,1 kg a drobec 2,4 kg. vsetky vas pozdravuje a praje len same stastne chvile. je po celkovej narkoze ale zije :o
dakujem za vasu podporu a prajem krasny vecer

juliagregor
7. feb 2010

super správička julietka blahoželám, prajem jej rýchle uzdravenie a drobčekov vítam ne tomto svete 🙂

julietka
7. feb 2010

ahojte,
nakolko sa moja pani rozhodla stravit noc na antolskej, tak vam pisem v jej mene, ze sas nam narodili dve zdrave deturence mala mala 2,1 kg a maly 2,4 kg, vraj su zdravy :p
vsetky vas pozdravuje a dakuje vam za podporu

matelko1
7. feb 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
nemohla som sa napojit na net.
mame sa fajn,zvykame si.
julietka super sprava .blahozelam.

alienka73
7. feb 2010

Juletka blahozelaaaaaaame a vsetko dobre drobcom, hlavne zdravicko a mamine rychle zotavenie 😉 .

matelko1
7. feb 2010

cely vecer mam volno,drobci spinkaju od 19-tej a nikde nikoho.no nic.
tak prajem vam dobru noc 😔

nana77
7. feb 2010

jeeeej, julietka!!!! blahozelam k narodeniu babatiek, prajem im hlavne vela, vela zdravicka, stastia, lasky, radosti a krasny zivot plny smiechu!!!!! a blahozelam aj pysnemu tatovi 😎 ! maminke aj babatkam tiez rychle zotavenie, aby ste co najskor mohli byt doma a mohli si uzivat babatka naplno 🙂

a ozaj, ako sa vlastne volaju, pokladiky? 😵

vranka4
7. feb 2010

ahojte 🙂 ,julietka, blahoželááám k bábätkám,tebe veeeľa mliečka a sily,aby drobce pekne prospievali a potom rýchlo šup-šup domkov 😵
matelko,ako tvoji chalani? kojíte sa?zvykáte si na seba 😵 😵 zvládaš,či máš pomocníkov? 🙂

chruminka
7. feb 2010

vsetkym novopecenym maminkam vela zdravicka a sily a babenkam vela vela mliecka 🙂
Dako sa to tu rozbehlo s novymi prirastkami 😉

tintin
7. feb 2010

Julietka, to je prekvapko 🙂 GRATULUJEEEEM! 😵

janulqa07
8. feb 2010

julietka gratulujem, hlavne nech ste cela rodinka zdravucky a stastny 🙂

luciaf13
8. feb 2010

julietka gratulujeeeeeme aj tebe aj tatinkovi a prajeme rychle zotavenie a nech ste uz doma vsetci spolu. 🙂 🙂

maartinkaa
8. feb 2010

ja sa tiez pripajam ku gratulaciam a prajem vela zdravicka stastia a tiez mliecka, lebo to je teraz najdolezitejsie.......a ostatnym mamickam, este cakatelkam, prajem pohodove tehu a krasny nicim neruseny porod 😉

ell
8. feb 2010

Ahojte baby 😉 gratulujem vsetkym novopecenym dvojmaminam 😉
Chcem sa opytat ci viete poradit: Ako ste to riesili/riesite s monitorom dychu u dvojiciek pokial ich zo zaciatku mate v jedne posietlke? treba dva alebo staci jeden? nemam potuchy... 😕 diky!!