• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
A este dotaz - pozerala som, ze vela veci je v ceskych eshopoch lacnejsich ako u nas, objednavali ste nieco odtial, to postovne je tam ale asi vysoke
9. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bevca tak osobne si tiež neviem dosť predstaviť nosič pre dve detičky teda ich naraz nosiť ale možno nejaká mamina má s tým skusenosit skus sa opýtať v kategorii dvojičkovo v teme babatká, podľa mňa musíš si určite nájsť systém čo trvá komu ako ale také dva tri mesiace určite ano a potom je stránka www.dvojcata.cz kde je písané o dvojkách, čo sa týka kupovania tak ja kupujem na www.mimibazar.sk, potom www.babybazar.sk, v kategorii pre dvojičky, je dobré mať už maminy od ktorých kupuješ viac sezonnych vecičiek a to je podľa mňa najlepšie si nájsť maminu ktorá ma už vačšie detičky najlepšie rovnakého pohlavia aké ty budeš mať a ktorá má pekné a zachovalé vecičky, ktoré sa ti páčia a samozrejme za rozumné ceny a sezonne si budeš od nej odoberať teda bude vedieť že pre teba bude odkladať a potom je dobré si nájsť tiež maminu ktorej zas už ty budeš predávať svoje vecičky, ale samozrejme sa daju kupovať aj nové vecičky aby si mala k lekárovi, na návštevu, teda na vonku, ale na doma ti bude treba kopec vecičiek, a na to su dobré tie bazáriky, inak tesco ma veľakrát aj dvojbalenia čo je vyborné lebo nemusíš zháňať druhu vecičku máš ich hneď naraz :wink:
9. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najlepšie je mať niekoho v rodine od koho by si mala vecičky hlavne na doma ja som však také šťastie nemala tak som to riešila ako som vyššie písala
9. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bevca kukni www.prenasedeti.sk je tam ten nosič
ja som si našla maminu a kúpila som od nej skoro všetko od62 do 86 a predala som už tiež všetko,
malé veci som kúpila v Tescu a ostatné veľa u nás na burze
9. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka - no dik za radu...uz aby som si zacala zhanatmaminu s dievcatami na odkup veci :wink:
9. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla - dakujem všetkým kamarátkam, ktoré mi požičali alebo darovali veci, som im veľmi vďačná :slight_smile:
9. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za rady, zacala som robit nejaky vyskum a dostala som sa na e-shop pre dvojcata v Cechach - www.twinventive.cz, maju tam tiez ten vak o 10 Euro lacnejsi. A este tam maju aj nafukovaci kojaci vankus - nemate ho niektora? Ja som dost vysoka, takze nieco vyssie aby som sa nehrbila by sa zislo, nic podobne som tu zatial nevyskumala. A navyse cestuujeme za babickami, takze predstava, ze by som len sfukla a preniesla to nie je zla. ALe este neviem, ci sa vobec rozkojim....a najake dalsie vychytavky priamo pre dvojcata. Nekupovala ste tam niektora? Skoda toho postovneho... No proste zatial len tapem a diskutujem :frowning2:
9. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julca, to je fakt hroza, pozrela som zaciatok, stacilo mi
9. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim povedat ze to oblecenie ma az tak netrapi, kamaratky a pribuzenstvo mi prinieslo dost vela slusneho oblecenia (ked sa dozvedeli, ze cakame dvojcata :slight_smile: ) a este asi prinesu, takze to by bolo asi vyriesene. Baby budu dvojvajecne a rovnako obliekat ich nemusim....
9. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Vitam vsetky nove dvojtehulky :wink:
dracik- my kupujeme kozie mlieko normalne v tescu-ale neviem ci ho maju aj na svk- aj ja budem vdacna ak pozistujes- zatial nevieme ako vyriesime dovolenku.
Julia- tak to je teda riadny masaker :angry:
9. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Vianoce mal pohreb chlapček, ktorého otec vyhadzoval do vzduchu a spadol mu (7 mesiacov), hentaké ženské zavesiť do prievanu...
9. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to lietanie je teda brutalne :angry:

vitam nove dvojtehulky :dizzy_face:

Julia uz mam golfky doma :grinning:
9. feb 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lietajúce miminká....hrôza pozerať,šialenstvo,chúďatká deti :confounded: ......tým super maminkám a inštruktorkám by som dopriala to lietanie aspoň hodinu v kuse,nech zažijú ten pocit :grinning: ...podľa mňa by normálny zdravý človek s vlastným dieťaťom nemohol robiť takéto brutálnosti :angry:
9. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu je dnes tak mrtvo? kde ste vsetky?
10. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekne popoludnie.
od rana nam nesla elektrika.teraz nam ju zapli.
vcera som s drobcami oddychovala,bola rusna noc.kazdu chvilku boli hore.tato noc bola dobra.vyspali pekne 3 hod.
zajtra ideme prvykrat k dr.od kedy sme doma.som zvedava,ze kolko pribrali.
10. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podarilo sa mi zase 2 fotky hodit do albumu :slight_smile:
dnes je tu akosi hlucho...halooooo,kde ste baby....
10. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, dnes sme sa boli odvazit u dr., celkom ich unavil ten vyjazd, chudatka, mala mi ani papat teraz nechcela
no ale maju uz Laurinka - 2560 a Dominik - 2440, cize za 2 tyzdne prirastky 300 a 340
ja sa tesim aj ze som zvladla to nastelovanie 2 autosedaciek do auta v uzkej garazi
no keby sme nemuseli chodit po doktoroch bolo by lepsie, lebo vidim ako ich to vycerpava

musim si vas precitnut
10. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, kraaaasni junaci, pekne mena :wink:

julia to nie je lietanie, to je mucenie, ja som o tom pocula vcera od muza, ani pozerat sm to nemohla, ved by to malo byt trestne

vitam nove dvojtehulky, aj ja som tapala, ale zacala som s vybavickou a chystanim dost skoro, teda po tom 20ttsom zacala kupovat a nakoniec som bola rada, ze mam nachystane, ked uz som nevladala chodit po obchodoch
ja mam vecicky pre chlapceka z rodiny a pre dievcatko som nieco kupovala, ale tiez aj cez mimibazar, ale aj v KIK a v Tescu, inak teraz som rada, ze mam viac veciciek, lebo sa casto pri tom grckani prezliekani, dnes som prezliekla Laurinke 3 bodinka
10. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - fakt je tu dnes nejako smutno....

matelko - super fotecky...krasavci su to....a aj tebe to pristane... :wink:

loginka - no paraaaada...ake vahy maju....len tak dalej
10. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pomaly sa preberam vecmi,co som dostala, na tom twinventive je aj clanok, co ma byt vo vybavicke, tak sa toho tak nejak orientacne drzim a mam dotaz - ake ste mali cisla na veci na oblecenie pre novorodencov - je tam doporuc. 10 overalov (dupaciek), 10 body - je to malo, hodne? ake by ste doporucili cisla? Mam tu ja nejake 50, 56, najviac 62, tak nejak neviem, ci mam zhanat este viac tych mensich
10. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk nikde nikoho... :wink:
ja cakam kedy sa drobci zobudia,nakrmim ich a idem spat :pensive:
10. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
dnes máme lietací deň a hroooozne ma bolí hlava

loginka to behanie po dr. je únavné pre rodičov a aj pre detičky, pekný prírastok ako z učebnice...u nás bolo najhoršie očné (2-3 hodky, kým rozkvapkali očká) hrozné...

katka zachvíľku si maminka, ...

matelko chlapci sú zlatunkí...a tie ruky sú mamine?

bevca už si nepamätám či čakáš jednovaječné alebo dvojvaječné, jednovaječné bývajú menšie , tak od 56 (menšie som nemala), mali sme dlhšie...inak normálne mimi - 62 (10 ks je málo ak nechceš prať každý druhý deň)
rozmýšľala som nad tým vankúšom, ale ja si to neviem prestaviť, ked som kojila len jedného bola som opretá a kojila, ale ked dvojky naraz som bola vždy nahnutá, ono záleží aj od toho aké máš veľké prsia, mne sa to zdá veľa peňazí a zbytočne, to sú už také vymýšľance ako vytiahnuť peniaze od mamín)....
mauzi golfky som pozerala, pekné
:wink:
10. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ako sa cítiš?
10. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko- chalani su nadherni- a ake maju kraaasne pery :slight_smile:
No mne sa kojaci vankus velmi osvedcil uz pri Andrejovi- a aj teraz ked som kojila naraz tak som ho pouzivala- a aj neskor som ho vyuzila ked zacinali sediet tak som ho davala za nich :dizzy_face:
katka- tak tebe sa to uz pekne krati :wink:
10. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko, napisala som ti internu postu. Mrkni.
10. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno eviska ja s kojacim vankúšom súhlasím a odporúčam, ale nafukovací za 1800 CK sa mi zdá veľa...to je novinka...
10. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len 1180 Ck :slight_smile: , aj tak to nie je malo a ja este ani neviem, ci sa rozkojim, tiez si moc neviem predstavit, ako kojim dve naraz, Juli, kto Ta naucil kojit dve naraz - v porodnici?
A tiez Ti dakujem za rady ohl. oblecenia, inak cakame dvojvajecne baby, tak sa podla toho zariadim :slight_smile:
10. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm- zasa som citala len tak zbezne a prehliadla som to- nooo to je teda dost to by som ja urco nedala :wink:
10. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, ty si vlastne tiez zvladala kojit dve naraz. Kde si dostala k tomu ´instrukcie´, :slight_smile: ? A aky si mala kojaci vankus - vraj ma byt co najvatsi, aby som sa nehrbila....
10. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok