• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
taella,este raz velkeee gratulacie,Su zlatucki.Drzim prsty nech im mas co najskor pri sebe a vela mliecka a zdravicka
20. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracul, hod linky na kociky...sak ja absolutly neviem ake to su :sweat_smile: :grinning:
20. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, som krasna :grinning: ?????????????????

ano, rozmyslam nad tymito, ten Nurse tandem maju v Predeti zlacneny za 5 tisic ale este sa pojdem kuknut k Nane, oni maju Jane
20. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najkrajsiaaa na svete...ako snehulienka :grinning: :grinning: :grinning: to je prva fotka, co si tu mala uz kedysi, nie? :confused: :wink:
20. jan 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ale to vies, ja furt fotim, takze tych fotiek, kde som iba je mam 3 a pol :grinning:
20. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som prebehla babybazar a tam je tiez niekolko tandemov...no ja by som si tiez nevedela vybrat... :sweat_smile:
pipi, tesim sa na stvrtok, ze vystiskam Hancu
aj ja furt fotim...tak seba jedine samospustou :grinning:

je tam jeden babywelt kocik...to je aka znacka? Nevies? :confused:
20. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, som sa ale naplašila, že felonka už porodila, ste ma mali vidieť ako som utekala skontrolovať mobil a nič :frowning2: a našťastie som sa ďalej dočítala že to bol omyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Felon drž sa ešte aspoň mesiac a dlhšie :slight_smile:

taella ešte raz gratulujem a prajem čo najskoršie objímanie detičiek v náručí :slight_smile:

ste sa dnes tiež rozpísali :slight_smile:
my sme sa dnes boli objednať na tie rehabilitácie, tak vo štvrtok ideme, som zvedavá čo za cviky to budú

pipka ja som tiež dnes kúpala droboť a už sa teším keď budú aspoň takí ako Hanka a budú takí užasní ako ona :slight_smile:
20. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja tesim, ze vymagam Kubajza a Jurinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuuuuj :grinning:
20. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracik -oba kociky su pekne.
My uz sme si objednali ten jane powertwin tak snad bude aj v pohode.Tu mali na nho teraz dobru akciu aj s autosedackami.
20. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ale zabudla som ti napisat, ze Hanca uz je riadny tucinko a je jasnak krasna, perfektne sedi :slight_smile:
20. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som vymazat tie kupkacie fotky :frowning2: drahy ma tu strasi pedofilmi...tak radsej ich tam nenecham :rolling_eyes: a pritom som ju naschval fotila tak, aby ju nebolo vidno... :sweat_smile: :unamused:
20. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, chcela som ešte raz pozrieť Hanulku a fotka už tam nie je :frowning2: , prečo?
20. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim ti ich mati, ale len na chvilku...

no veru dracul, strasne je pevna uz, krasne sa drzi aj ked ju mam na kolenach a sedi... :wink:
20. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiii, kukaj :dizzy_face:
20. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasná, proste herečka :slight_smile:
20. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he he...aj ja hovorim :grinning: po maminke asi :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ale Vilko ma pravdu, taketo fotky len pre nas na nakuknutie...si predstav, ze mne uz napisali par krat nezname baby, ze mam pekne deti a ze mi ich zavidia :confused: , neviem, co si mam o tom mysliet :confused:
20. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracul, no mysli si len, ze mas krasne deti :dizzy_face: radsej si nemyslim na zle veci...aj mne napisali niekolkokrat do IP, ze je hanula rozkosna...tak len podakujem a zazelam rychlo podobne babo aj jej :wink:
20. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: , ale mna by to nenapadlo pisat niekomu, ze ma pekne deticky :confounded: , niekedy rozmyslam, ze fotky zmazem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, vam jasnak napisem, ale nie cudzim, uz sa mi to nejak pletie, mam irsai oliver :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokial tam fakt nie su nahi, tak v poho..ale naozaj tie kupacie fotky tam dam vzdy len na chvilku, aby ste kukli a inak, len poobliekane deti... sak mam fotiek ako makuuuuuuu :grinning: booze ja som taky maniak a furt len fotim :grinning: :grinning: a ta moja herecka, jak vidi fotak v ruke..uz sa škerí :sweat_smile: :grinning:
20. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehovor... :grinning: tak na zdravie!!....Hanulkine...ma dnes presne 5 mesiacov :sunglasses: :wink: :grinning:
20. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja som tiez raz neodolala a napisala jednej kocke, ze ma uuuzasne fotky...ale ona je fotografka, aj to tam mala napisane, tak som si s nou rovno dohodla, ze na jar ked hanulka podrastie mi spravi s malou tiez take pekne umelecke fotky :dizzy_face:
20. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, hanulke vsetko Naj, uz som vykutrala aj darcek :grinning:
20. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok