• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
katka neboj, ani sa nenazdas a budes sem take vyrehotane fotky davat aj ty :dizzy_face:
20. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felon ... no ako dobre. Ved porodila Taella a zlakla som sa ze uz aj ty ... a mi normalne zacalo ritkou stiskat :fearful:
20. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ako budete chodit plavat s malymi - s manzelom? Aj ja teraz riesim tuto otazku
20. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie sedátka do vane...odkial máte? aj ja chcem..nepredáva niektorá z vás?
20. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pouzivala do vane taky molitan,penu(asi do 4 mes.)neviem ci to maju aj na slovensku ale mne to velmi vyhovovalo.
20. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, my sme kupovali v BA v obchode PRE DETI, aj na nete som videla, skus www.babybazar.sk v sekcii autosedacky som videla jedno, ked som kukala sedacku pre hanku :wink:
20. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je len jedna :sweat_smile: ...druhu musis niekde este najst :wink:
20. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cherry kym budu tvoji drobci potrebovat, moje sa isto uvolnia :wink: :wink: Ale tuto zasielku ti uz osobne prinesiem :wink:
20. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, mame dvojku? super, my strasny den za sebou, chalani mali budicek jeden o 2 a druhy o 3 rano, doobeda spali 30 min, revali, ja som medzitym varila, prala, no nevedela som co skor, katastrofen :grinning:

riesim kocik, som z toho jelen
20. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FELON!!! srdecne blahozelam k babatkam!!!! :dizzy_face: prajem vela, vela zdravia, rychle zotavenie po porode a skory navrat domkov!!! pekne vahy!!!
20. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana, felon neporodila, to bol omyl :slight_smile:
20. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana, felon este nema babatka...falosny poplach :sweat_smile: :wink:
20. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, fakt??? vas docitavam a tam som sa este nedostala... :sweat_smile:
20. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto to teda porodil??? ci uplna kacica nivinarska to bola??? :grinning:
20. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracul a aky kocik riesis? :confused: ides uz tie golfky kupovat? :confused:

nespali? To co sa im nieco snivalo? :confused: :confused: chuuuudence :frowning2: a chuuudatko ty :sweat_smile: :grinning: pridem vo stvrtok a vyspis sa, postrazim pred domom :grinning:
20. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanus, ritulka si pomylila mena...ale este stale nam neprezradila, kto to vlastne porodil :sweat_smile: a my vsetky uz cakame :grinning: :grinning: nazhavene gratulovat :grinning: ...komukolvek :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
ďakujem vám všetkým za gratulácie.
Tie ktoré ste rodili cisárskym , kedy sa vám začalo tvoriť mlieko?
Zatiaľ sa máme dobre ( ako po sekcii / :grinning: a zajtra chcú odpájať postupne drobcov od prístrojov, tak dúfam , že to výjde a zoberiem si ich na ruky
20. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taellka jeeej, ty mas net v nemocnici? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: veeelka gratulacia :wink: ja som rodila normalne, tak neviem kedy po sekcii...ale mne hned na druhy den po porode :wink:
20. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak teda gratulujeme neviem komu srdecneeee!!! :grinning: musim citat pedantnejsie... ja citam a hned reagujem, zvlast na dobre spravy...a nist :grinning:

ale aj tak dobre, ze to je omyl, nech felon este ponosi babatka v brusku!!!!!
20. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestra mi dnes doniesla ,lebo som sa už začala nudiť
20. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taelka, susnici su krasnucki, este raz gratulky, nech ste co najskor doma, mne sa po cisaraku zacalo robit mlieko na 4 den
20. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana, menis fotky v pase...a ja som uuupne dezorientovana :grinning: :grinning: :grinning: akurat som kukala aki ste zlati na tej posteli...a uz ste fuč :sweat_smile: :grinning:

taellka, super sestra...ja som mala super baby na izbe tak som sa nenudila...a hanulku som mala od narodenia cely cas pri sebe...tak ziadna nuda...kukala som furt na nu jak na televizor :grinning:
20. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana :wink: futfurut, tusim musim aj ja vyhrabat niekde nejake super foto :wink:

pipi, golfky asi nie, neviem, mam chrobaka v hlave Tandem, bud Jane, ten sa mi paci a dnes som skusala v obchode Nurse tandem - Nana poslala som ti do posty....asi pojdeme skusit aj s drobcami cez vikend, lebo mne sa ten Hauck sklada pri vyjazde na obrubnik, dnes som myslela, ze sa zlomil :grinning:
20. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taelka, babatka su OK? na to ze sa narodili v 32tt, dufam , ze ano?
20. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipka, drzim krok s babami z dvojickova - sme sa dohodli, ze smolkneme fotky, kde sme sami... tak nechcem byt za bielu vranu :grinning: :grinning: :grinning: a tu fotku, co som tam mala predtym, tu na tej posteli - uuuplne milujem!!! :dizzy_face:
20. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...sak si kočka...tak preco sa neukazat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ta na tej posteli bola kraaasna :wink:
20. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok